Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

surita 79 5th October 2014 15:33

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 800714)
Много ми липсвате всички така се бях сраснала с този форум но сега пак ще ви чета и ще влизам от време навреме.Много се радвам че толкова много момичета са избрали Турция и не им се налага да минат през ада на тези които сме избрали родното.

Страхотно носле rimi , дано има повече такива резултати :)

Pufpaf 7th October 2014 18:16

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 800709)
Пуфпаф много се радвам че все още си във форума има голяма полза от тебе тук.Много успокояващо действаш търсиш информация непрекъснато и успяваш да дадеш кураж поне на мен ми действаше така преди година.Много ти благодаря за корекцията на снимките ще се опитам да кача и по добри

Носът ти е толкова хубав и въобще не може да се разбере, че това е опериран нос, а да не говорим за ревизия. Тази мастна тъкан, този липофилинг като се направи, така ли ле ще си остане за постоянно запълнено ? Аз все още съм във форума, но душата ми е някъде в облаците, защото любовта как ме отнесе и дано да си продължа да летя така, няма по хубаво щастие от това :girl_in_love:

Все пак намирам време да правя фотошопи на момичетата ако ме потърсят, ако и хирурзите ги правеха така както аз на фотошопа, всички щяха да са много щастливи, но тези корекции са си най-сложните от естетичните и не винаги всичко се получава перфектно, дори при най-добрите !

ai6erasimova 8th October 2014 10:07

Da to4no taka fotosopa e nesto razli4n

ai6erasimova 9th October 2014 20:17

Zdr na vsi4ki po4nahme da rabotim s edin strahoten ekip ot plasti4ni hirurzi pravim vsyakakvi vidove operasiii s mn dobri rezultati ako imate viprosi moje da se obirnete kim mwn 00905312487950 ai6erasimova@abv.bg ayshe rasimova fecbook

Chocolate9 10th October 2014 10:11

Здравейте. След няколко дни заминавам за Турция. Ще отида на преглед при Илхан и Дилбер, но ми се искаше да чуя и още едно професионално мнение. Та въпросът ми е някой от вас чувал ли е за A. Göksel и запознат ли е с работата му?

rimi 13th October 2014 23:36

Пуф паф много се радвам за теб да не те мислим щастлив си А относно липофилинга резултата ще е завинаги дори ми каза че ще ми инжектира и малко под очите страхотно се получава видях го с очите си много естествено и си като 20 годишно момиченце

Martin_N 15th October 2014 14:08

3Прикачено(и)
Здравейте,
Седем месеца след операцията ми при Дилбер смея да твърдя, че съм доволен.
Имам малко забележки, но като правих колажа на фона на предишните снимки съм си направо песен :)

На снимките не се вижда, но това са моите забележки: леко вдлъбнато от дясно на носа, миниатюрна гърбичка и леко "скокче" преди върха на носа, което се вижда в профил.

Има още да се дооформя и да спада (горе педполагам, че ще слегне още широчината), но положението изглежда добре поне според мен.

Благодаря на целия форум, както и на Ели, Айше и Зюлейха за помощта, тъй като без тях нямаше да се реша на тази стъпка в Турция, а може би щях да отида при Асенов. Който между другото също държи едно много високо ниво и е супер алтернатива за хора, които искат да минат с по-малко пари.

Поздрави.

surita 79 15th October 2014 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от Martin_N (Публикация 800763)
Здравейте,
Седем месеца след операцията ми при Дилбер смея да твърдя, че съм доволен.
Имам малко забележки, но като правих колажа на фона на предишните снимки съм си направо песен :)

На снимките не се вижда, но това са моите забележки: леко вдлъбнато от дясно на носа, миниатюрна гърбичка и леко "скокче" преди върха на носа, което се вижда в профил.

Има още да се дооформя и да спада (горе педполагам, че ще слегне още широчината), но положението изглежда добре поне според мен.

Благодаря на целия форум, както и на Ели, Айше и Зюлейха за помощта, тъй като без тях нямаше да се реша на тази стъпка в Турция, а може би щях да отида при Асенов. Който между другото също държи едно много високо ниво и е супер алтернатива за хора, които искат да минат с по-малко пари.


Поздрави.

Разликата е поразителна ,браво на доктора :) искаше ми се да кажа същотото и за мен :( и аз имам леко вдлъбнато само че от ляво .Предложи ли ти доктора да оправи това което те дразни?

ai6erasimova 15th October 2014 20:32

Zdr za pomost moje da mi se obadite gotova sim da pomagam po vsyako otnosenie i moje po fecbook da mipisete

Martin_N 15th October 2014 20:33

Благодаря за хубавото мнение.
При теб до колкото съм видял пак се е получило добре, но не съм видял снимка от преди.
Малко ме е срам, но не съм говорил доктора след операцията. Така и не успях да намеря време да отида до Истанбул за преглед. Имам си кусури, но като гледам преди и след не мисля че може да желая повече... а според мен това вдлъбнато няма как да се оправи, освен ако не се вкара нещо вътре в носа (но не знам дали е възможно това честно казано). Ако отида до месец-два ще питам, но не знам дали ще се вдигна. Доволен съм като цяло.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.