Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

вайълет 18th January 2017 15:42

На мен ми казаха 2-3 месеца, мисля скоро да започна с леки тренировки и постепенно да увеличавам натоварването.

gabura7 18th January 2017 15:58

Вайълет, твоя нос на снимките не изглежда никак подут, все едно са минали месеци, браво! И е станал супер, щом след няма и месец е такъв.
За тренировките и изобщо за натоварването ми казаха 6-8 седмици.

вайълет 18th January 2017 17:01

Благодаря, и твоето носле е станало страхотно!
Някой може ли да каже кога отшумява чувствителността на връхчето? Аз от време на време го закачам с някоя дреха, усеща се лека болка и направо ми се изправя косата да не му направя нещо.

support 19th January 2017 17:53

Здравейте, Много се радвам за всички които са преоткрили своето ново АЗ със новите си носленца. За първи път пиша във форума и искам да попитам за молко повече информация много ще съм ви благодарен.Мисля да направя и аз тази крачка и да предприема действие да си направя ринопластика при доктор Дилбер. Но все пак бих искал и вие да ми препоръчате Дилбер или Илхан.Като цяло бих искал да попитам как точно стават нещата за доктор Дилбер от А до Я от самото начало до самия край.
1 Как точно се осъществява контакт със него.
2 Как се записва час за дата за операцията
3 Как става плащането преди операцията след операцията дава ли се нещо като капаро
4 Колко време приблезително се чака от записването на операцията до самата операция ( Месец . Два , Половин година, Една година )
5 Трябва ли да ходя до Турция или може за първи път да се срещнем ден два преди операцията да обсъдим процедурите
6 Има ли рискове за в бъдеще след една такава операция например след 10 / 20 / 30 години
7 Ще мога ли да се отнасям със носът ми по същият начин както сега в смисал ( дали ще мога да си го барам , мачкам , стиска, и всичко за което се сетите или ще трябва да внимавам повече за в бъдеще ) имам предвит след 1дна година след операцията след като зарастне напално
8 И какви са рисковете в днещтно време за една такава операция при тези твама доктори Дилбер и Илхан. Благодаря много Ще се радвам и да вклучите и други важни неща за които не сам описал спрямо какво се изисква за една такава операцич от А до Я буквално от самото начало от първият контакт до самия край :) надявам се да не ви затрудня много Благодаря на Всички предварително

support 19th January 2017 18:01

Забравих да попитам може ли и актуални цени за днешна дата
1 Дилбер-
2 Илхан -
Благодаря

aliona 20th January 2017 16:54

Някой успя ли да се свържи с Yanasim ?

Мечта 20th January 2017 17:26

Браво за този резултат, вайълет! Коренна разлика в излъчването, особено на долната двойка снимки. Отвреме навреме влизам тук и попаднах на снимките ти.
Каквото и както и да си говорим, красотата на лицето за една жена има значение, дори само за да бъде забелязана, и формата на носа допринася изключително много за нея.

Говорихме със съфорумка /вече надявам се и приятелка/, че все пак окончателна оценка можем да направим 2-3 години след операцията. Тогава всички подутини спадат и всичко се вижда черно на бяло.

support, хората, които държат връзка с д-р Дилбер и д-р Илхан сигурно ще ти отговорят.
На точното място си, обаче и ако си се насочил към рино в Турция - това е правилната посока. В Бг май все още нямаме такива хирурзи.

Chocolate9 20th January 2017 21:31

Здравейте. Имам добри новини! :) Д-р Илхан ще проведе консултации в София на 11 и 12 февруари (събота и неделя) в Sense Hotel Sofia. Който желае да си запише час, нека се обади на 0877909255 или да пише във вайбър на същия номер. Може и да изпрати лично съобщение на българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

вайълет 21st January 2017 13:18

Благодаря, Мечта! И аз съм много доволна.

Здравей, support! Ще се опитам да отговоря на някои от въпросите ти, аз съм оперирана при Дилбер.

1. Аз си записах час за консултация чрез dessi_999. В края на февруари Дилбер ще има отново консултации в София, можеш да провериш дали са останали свободни часове.

2. Записах се за операция на консултацията с доктора. Консултацията ми продължи 15-20 минути, през които зададох много въпроси и уговорихме дните на престоя. На мен ми каза, че носът ми е идеален за операция и въобще няма нужда от притеснения. За форма не сме говорили, тъй като аз отдавна следя работата на Дилбер и харесвам нослетата, които прави, така че му се доверих изцяло.

3. Плащането при мен беше в деня преди операцията (тогава имах час за преглед, направиха ми и фотошоп), но доколкото разбрах може и в деня на операцията.

4. При мен минаха 2 месеца от консултацията до операцията, като много държах да е първата свободна дата, тези два месеца ми се сториха мноого дълги :1228:

5. Не е нужно да ходиш в Турция, препоръчвам ти да отидеш на консултацията в София. Докторът е изключително мил и приветлив, на мен ми подейства много успокояващо още първия път, когато го видях. Съмненията ми изчезнаха и се уверих, че съм направила правилния избор.

На 6 и 7 не мога да отговоря, нека някой по-знаещ да се изкаже.

8. И за рисковете не съм много наясно, но ще ти кажа следното - в деня преди операцията ми дадоха да подписвам документи, които изчетох изцяло. Това са стандартните неща, че по свое желание го правиш, разбираш рисковете и т.н. Въпреки че я носих на следващия ден, никой така и не ми я поиска и си остана в мен. Сега, за сравнение, когато скачах с бънджи, ми проверяваха всяка написана буква.

Към днешна дата не знам какви са актуалните цени, в края на ноември беше 3300 евро риното (аз правих рино + отопластика).

Violeta 7 25th January 2017 12:26

Здравейте,насочила съм се за ревизия кьм д-р Дилбер,имам една неуспешна ринопластика при д-р Асенов преди 9години и имам много лоши спомени от операцията и въпреки че не бях доволна от резултата не се замислях за повторна операция защото не харесвам работата на бг хирурзи и затова отлагах толкова време.На 26февруари имам час за консултация при Дилбер и бих искала да попитам горе долу някаква ориентировъчна цена за ревизия да си направя сметката!Благодаря!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.