Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Мазила по време на бременност? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8176)

sisoni 14th July 2009 09:55

в началните ми месеци на бременноста и моята кожа адски ме сърбеше и ми се белеше,много се бях уплашила да не ми се появят стрий,аз се мажа с маслата на IKAROV и с бебешко олио-редувам ги,за сега добре ми се отразяват,в края на 7-дми месец съм и кожата ми не е нацепена въобще,дай боже до край да съм така :1246: ,но според мен много зависи еластичноста на кожата каква е и дали е податлива на стрий

aniK 14th July 2009 10:59

Сърбежът в началните месеци е на хормонална основа. Аз бях като крастава жаба... Опасността от стрии е най-голяма в последните месеци. На мои приятелки за 1 ден им се появиха :shock: Какви кореми съм виждала....не знаех даже, че може стрии да изглеждат по този начин.
Мажете яко, момичета :!:

Бобето 14th July 2009 12:10

Дааааааа и моите стрии по дупето излезнаха в началото на 9-ти месец :cry:

apoklistika 14th July 2009 17:29

Оффф, и аз съм виждала стрии, дето наистина все едно кожата се е пръснала от напрежение... огромна работа :?
На мен на задника ми са много тънки и малки, ама... има ги. И моите са от детството още май, както и няколко на кръста отзад.... мен стриите не ме притесняват толкова, колкото това, че има реална възможност корема ми да не се прибере, поради крайно нееластична кожа и да ми остане висяща торба, която ще трябва да се махне с ножа, а тогава ще си имам дълъг и прекрасен белег от кокал до кокал :lol:

Бобето 14th July 2009 17:50

За да си помогнеш, намери си още сега ластично бельо и веднага след като родиш започни да го носиш нон стоп.
Та да се прибере и стегне кожата на корема...мн важно.

valeto 14th July 2009 18:17

Апо, стига да няма некфи крааайни разтягания на корема - ще се прибере. И мойта кожа е супер нееластична, ама се прибра. На третия месец откакто родих започнах тренировки и всичко си дойде на мястото. :roll:
Да, и както казва Бобето, ластичното бельо също ще ти е в полза. :idea:
аз съм за нож, ама по други причини ... мрън. :?

apoklistika 14th July 2009 18:19

Бе аз гледах такива ластични гащи и за бременни, стигат до под циците, та се чудя дали още сега да не си купя...

Оnly 14th July 2009 18:40

За бременни - може би недей , остави плода да си се развива нормално , все може да пристяга повече от необходимото , вместо да ти държи кръста .

Бобето 14th July 2009 19:01

Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
За бременни - може би недей , остави плода да си се развива нормално , все може да пристяга повече от необходимото , вместо да ти държи кръста .

:lol: Тя няма сега да ги носи....а просто ще си ги купи , пък като роди ще ги ползва.
Все пак след раждането едва ли ще и е до търсене на ластично бельо по магазините.
Аз се проклинам защо не ни носих бельото , а предпочетпх да съм секси....ама резултата е меко дупе. :cry:

sibi 14th July 2009 19:05

Аз си бях взела за бременни и макар че имах огромен корем (бях бременна с близначки), всичко се прибра. Не знам обаче дали е от това или си е до кожа. След раждането също слагах стягащ колан.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.