Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Липосукция (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6073)

daniella 26th October 2008 16:22

gwendoline,страхотно! :cool_new:
напролет живот и здраве и аз ще се разпиша тук

Monique 27th October 2008 22:28

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
С този дълъг крак, след липо-то, направо си... без забележки :2003: Дали ефекта е траен (като си спазваш спортен и хранителен режими)?! Ще псоделиш след време :)


Траен е, поне при мен :)

i_ani 3rd November 2008 18:53

Гуени , сега видях новите снимки които си добавила в албума и направооо... :2007: :girl_in_love: :2007: :dizzy:
Нямам думи , само ще кажа , че сега телцето ти е перфектно !!! :dirty_dance: :2020:
:bravo: на док :2043:

П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна :roll: , но сега не мога да се въздържа от коментар :1231: :2046:

gwendoline 3rd November 2008 19:49

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна :roll: , но сега не мога да се въздържа от коментар :1231: :2046:

Мерси, i_ani :2020: Аз наистина знам какво беше и какво е сега, затова се чувствам доволна от това, което предприех и болките и синините си заслужават дори сега, когато съм едва 11 ден... Все пак бях предупредена, че вътр. и външни отоци може да имам до един месец след интервенцията и не мога да очаквам да бъда перфектна от първия ден... Затова и ми стана малко кофти, че избързах в радостта си и пуснах снимки, които едно неопитно око не би могло да оцени като резултат и вследствие на това натрупах и някои негативни реакции, които нямат много общо с резултата като такъв "преди" и "след"... :roll: Но сега, въпреки синините и неравностите - краката и дупето се променят с всеки изминал ден и се чувствам по-добре... Благодаря ти и за твоето мнение :2020: ; знаеш, че предпочитам да си замълчиш, отколкото да и кажеш "супер си", защото аз ще го усетя рано или късно. Пък и тук никой не е длъжен да сипе само комплименти; все пак не се познаваме лично и може да си позволим известна обективност! :wink: :cool:

bibi1976 4th November 2008 09:18

Здравейте и от мен,
Днес съм на консултация при д-р Тонев за липо на вътрешната страна на бедрата, много искам да ми станат по-слабички :) gwendoline, ти при кои си прави и моля те дай паролката на лични да те видя и аз :)

gwendoline 4th November 2008 09:20

Цитирай:

Първоначално написано от bibi1976
Здравейте и от мен,
Днес съм на консултация при д-р Тонев за липо на вътрешната страна на бедрата, много искам да ми станат по-слабички :) gwendoline, ти при кои си прави и моля те дай паролката на лични да те видя и аз :)

при д-р Н. Георгиев, но аз съм едва на 12 дни от операцията и все още имам големи отоци... Пък и на снимките, които съм пуснала съм акцентирала на бричовете, но...ето все пак паролка: 6534 :cool:

Alex M 4th November 2008 11:02

Здравейте,
Аз не можах да ти видя снимките Gwendoline, но по думите на момичета предполагам че изглеждаш много добре :D .
На мен ми предстои липосукция при Анастасов на 20,10 и от сега треперя, досега не съм имала никаква операция и много ме е страх дали ще мога за изляза от упойката, а и след това да нямам някакви усложнения.
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.

gwendoline 5th November 2008 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.

Най-добре питай дали изобщо трябва да си носиш - на мен ми дадоха от клиниката.... Италианско е, ако те интересува марката - ще ти я кажа, но за размер трябва сама да попиташ....
Пуснах ти снимки на лични.

Alex M 5th November 2008 14:16

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.

Най-добре питай дали изобщо трябва да си носиш - на мен ми дадоха от клиниката.... Италианско е, ако те интересува марката - ще ти я кажа, но за размер трябва сама да попиташ....
Пуснах ти снимки на лични.

Да питах той предлага от тези на J&D Medicals, но когато бях на консултация нямаше от тези които на мен ще ми трябват/от под коленете до над кръста с тиранти/, тъй като ще си правя на колене, брич и паласки. Да бих искала да ми дадеш името, ако мога да си потърся от тях. :D

gwendoline 5th November 2008 15:35

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Да питах той предлага от тези на J&D Medicals, но когато бях на консултация нямаше от тези които на мен ще ми трябват/от под коленете до над кръста с тиранти/, тъй като ще си правя на колене, брич и паласки. Да бих искала да ми дадеш името, ако мога да си потърся от тях. :D

Тези на гореспоменатата фирма си е ист. ластично бельо и цената е яко висока... (над 150 лв) Тези, които дават в клиниката при Н. Георгиев са тип чорапогащник от тези стягащите за разширени вени и струва не повече от 30 лв - казват се "SEGRETA" - италиански са и се продават и в магазинчетата за чорапогащи... Има ги до Пирогов със сигурност... - отдолу им режат стапълата и стават "клин"...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.