Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Липосукция (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6073)

Obojatel 13th March 2008 10:56

Липосукция
 
Здравейте мили дами :) възхищавам се на всички жени които искат да изглеждат все по красиви и все по изящни, да знаете всички мъже(е почети всички) оценяват вашите идеи, желания и постигнати резултати...
Та да премина към въпроса си, различава ли се липосукцията при жени и мъже, има ли граници, като например степен на напълняване, до колко може да се прилага липосукция, защото бях гледал 1 серия на Пълня Промяна(в Щатското предаване) кадето едно момиче беше прекалено пълно за да се приложи липосукция и трябваше да отслабне в Фитнеса, там колко си килограма неси спомням вече, че за тва ми е въпроса.

diastemma 13th March 2008 12:08

Липосукцията променя релефа на тялото, а не отнема килограми. За липосукция трябва да имаш нормално за ръста си тегло, и да не харесваш определена зона от тялото си.

Monique 24th March 2008 00:09

На мен ми беше правена липосукция при тегло 52 кг на ръст 167.
Тоест,съвсем нормални килограми.
Просто ми се оформиха краката, и като цяло дори да бях станала 30 килограма нямаше да успея да отслабна на местата където имах "натрупвания"
Липосукцията не е за много дебели хора, а по-скоро за оформяне на тялото. :lol:

gwendoline 24th October 2008 08:03

Айде и тук да се разпиша :lol: - правих липосукция на бричове, вътр. част на бедра и вътр. част на колена.... 176 съм и тежа 55 кг, а изсмукаха от мен 1, 600 литра( е, те е чиста мазнина и все пак...) :cool:

spirit2007 24th October 2008 15:03

за разлика - сигурно няма между жени и мъже. зная че при корема малко се различават нещата, а повечето мъже се интересуват точно от това. намчина на натрупване на мазнините при мъжете е по-особен и затова е по-опасно махането там

gwendoline 25th October 2008 14:36

Ето две снимчици преди и след липото, но имайте предвид, че е непосредствено след интервенцията и и още имам немалко отоци... :roll:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=300660
Паролка на уше :cool:

aniK 25th October 2008 21:37

С този дълъг крак, след липо-то, направо си... без забележки :2003: Дали ефекта е траен (като си спазваш спортен и хранителен режими)?! Ще псоделиш след време :)

gwendoline 25th October 2008 21:48

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
С този дълъг крак, след липо-то, направо си... без забележки :2003: Дали ефекта е траен (като си спазваш спортен и хранителен режими)?! Ще псоделиш след време :)

Още са ми отекли бедрата отстрани и вътре, но...би трябвало да е постоянен ефекта; за какво иначе хората предприемат такива драстични действия... :cool: Да, дупето и краката ще си искат подръжка...яката работа... :2006:

aniK 26th October 2008 08:37

Аууу, мислех, че съм ти го пратила на ЛС :oops: Пък уж съм ветеран :? Нищо де, нека и хората да знаят какво мисля, като видях снимките :girl_in_love:

doll 26th October 2008 14:59

Резултата е страхотен и много ми харесва!
Gweny супер!!!
:1203: :2043: :2020:

daniella 26th October 2008 16:22

gwendoline,страхотно! :cool_new:
напролет живот и здраве и аз ще се разпиша тук

Monique 27th October 2008 22:28

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
С този дълъг крак, след липо-то, направо си... без забележки :2003: Дали ефекта е траен (като си спазваш спортен и хранителен режими)?! Ще псоделиш след време :)


Траен е, поне при мен :)

i_ani 3rd November 2008 18:53

Гуени , сега видях новите снимки които си добавила в албума и направооо... :2007: :girl_in_love: :2007: :dizzy:
Нямам думи , само ще кажа , че сега телцето ти е перфектно !!! :dirty_dance: :2020:
:bravo: на док :2043:

П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна :roll: , но сега не мога да се въздържа от коментар :1231: :2046:

gwendoline 3rd November 2008 19:49

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна :roll: , но сега не мога да се въздържа от коментар :1231: :2046:

Мерси, i_ani :2020: Аз наистина знам какво беше и какво е сега, затова се чувствам доволна от това, което предприех и болките и синините си заслужават дори сега, когато съм едва 11 ден... Все пак бях предупредена, че вътр. и външни отоци може да имам до един месец след интервенцията и не мога да очаквам да бъда перфектна от първия ден... Затова и ми стана малко кофти, че избързах в радостта си и пуснах снимки, които едно неопитно око не би могло да оцени като резултат и вследствие на това натрупах и някои негативни реакции, които нямат много общо с резултата като такъв "преди" и "след"... :roll: Но сега, въпреки синините и неравностите - краката и дупето се променят с всеки изминал ден и се чувствам по-добре... Благодаря ти и за твоето мнение :2020: ; знаеш, че предпочитам да си замълчиш, отколкото да и кажеш "супер си", защото аз ще го усетя рано или късно. Пък и тук никой не е длъжен да сипе само комплименти; все пак не се познаваме лично и може да си позволим известна обективност! :wink: :cool:

bibi1976 4th November 2008 09:18

Здравейте и от мен,
Днес съм на консултация при д-р Тонев за липо на вътрешната страна на бедрата, много искам да ми станат по-слабички :) gwendoline, ти при кои си прави и моля те дай паролката на лични да те видя и аз :)

gwendoline 4th November 2008 09:20

Цитирай:

Първоначално написано от bibi1976
Здравейте и от мен,
Днес съм на консултация при д-р Тонев за липо на вътрешната страна на бедрата, много искам да ми станат по-слабички :) gwendoline, ти при кои си прави и моля те дай паролката на лични да те видя и аз :)

при д-р Н. Георгиев, но аз съм едва на 12 дни от операцията и все още имам големи отоци... Пък и на снимките, които съм пуснала съм акцентирала на бричовете, но...ето все пак паролка: 6534 :cool:

Alex M 4th November 2008 11:02

Здравейте,
Аз не можах да ти видя снимките Gwendoline, но по думите на момичета предполагам че изглеждаш много добре :D .
На мен ми предстои липосукция при Анастасов на 20,10 и от сега треперя, досега не съм имала никаква операция и много ме е страх дали ще мога за изляза от упойката, а и след това да нямам някакви усложнения.
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.

gwendoline 5th November 2008 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.

Най-добре питай дали изобщо трябва да си носиш - на мен ми дадоха от клиниката.... Италианско е, ако те интересува марката - ще ти я кажа, но за размер трябва сама да попиташ....
Пуснах ти снимки на лични.

Alex M 5th November 2008 14:16

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.

Най-добре питай дали изобщо трябва да си носиш - на мен ми дадоха от клиниката.... Италианско е, ако те интересува марката - ще ти я кажа, но за размер трябва сама да попиташ....
Пуснах ти снимки на лични.

Да питах той предлага от тези на J&D Medicals, но когато бях на консултация нямаше от тези които на мен ще ми трябват/от под коленете до над кръста с тиранти/, тъй като ще си правя на колене, брич и паласки. Да бих искала да ми дадеш името, ако мога да си потърся от тях. :D

gwendoline 5th November 2008 15:35

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Да питах той предлага от тези на J&D Medicals, но когато бях на консултация нямаше от тези които на мен ще ми трябват/от под коленете до над кръста с тиранти/, тъй като ще си правя на колене, брич и паласки. Да бих искала да ми дадеш името, ако мога да си потърся от тях. :D

Тези на гореспоменатата фирма си е ист. ластично бельо и цената е яко висока... (над 150 лв) Тези, които дават в клиниката при Н. Георгиев са тип чорапогащник от тези стягащите за разширени вени и струва не повече от 30 лв - казват се "SEGRETA" - италиански са и се продават и в магазинчетата за чорапогащи... Има ги до Пирогов със сигурност... - отдолу им режат стапълата и стават "клин"...

spirit2007 5th November 2008 15:40

най-добре си е да не рискуваш мисля, или по-скоро зависи колко ще ти смукнат. ако е по-малко може и с чорапогащник, но ако е повече трябва да е стегнато иначе може да ти увисне кожата. така мисля.

spirit2007 5th November 2008 15:41

гуен, много ме разконцентрираш с този прекрасен бюст... добре, че мъжа ми не влиза, иначе сигурно само на твоите коментари щеше да клика ;-)

Alex M 5th November 2008 16:19

Аз се чудя между клина на J&D и този http://www.get.bg/catalog/product_in...ducts_id=14926

gwendoline 5th November 2008 16:29

Цитирай:

Първоначално написано от spirit2007
най-добре си е да не рискуваш мисля, или по-скоро зависи колко ще ти смукнат. ако е по-малко може и с чорапогащник, но ако е повече трябва да е стегнато иначе може да ти увисне кожата. така мисля.

Затова най-добре хирург да й го каже.... :cool: Но не подценявай тези "чорапогащници" - не могат да се обуят току така без помощ и гумени ръкавици - всяко ходене до тоалетна си е приключение... Пък и ти дават по-малък от реалния ти размер и няма обуванеееееее!!! :lol:

Ако мъж ти прекали с гледането - свирни и ще го махна! :wink:

Alex M 5th November 2008 16:49

Гуен ти направо ме хвърли в духовия оркестър :D , мислиш че толкова трудно пък се обуват :roll:. А що се отнася до съпружеското тяло като трябва ще помага и с обличането и със събличането :1224:

gwendoline 5th November 2008 16:52

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Гуен ти направо ме хвърли в духовия оркестър :D , мислиш че толкова трудно пък се обуват :roll:.

Струва ти се лесна работа....? Това е половината от мъките, на които е обречено "възстановяването" ти... :2054: Мъка си е...за какво мислиш ме посъветваха от клиниката да ги обувам с гумени ръкавици - щото обуване немааааа..... :1246:

spirit2007 10th November 2008 09:19

Гуен е права, ужасно трудно се обуват!!! в началото е почти невъзможно сам да се облечеш! а за ходененто до тоалетната...наистина е приключение! едва след седмица се свиква.[/list]

Alex M 10th November 2008 16:12

Трудно се обуват защото те боли или защото е прекалено стегнато :?: Питам защото като ходих на консултация, Анастасов ми даде да пробвам един клин да видя кой номер ще ми е подходящ. Вярно, че е доста стегнато, но не видях кой знае какъв зор да го обуя.

gwendoline 11th November 2008 11:55

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Трудно се обуват защото те боли или защото е прекалено стегнато :?:

И двете...разбира се, че като те боли особено първата седмица - обуването става още по-голямо приключение... :lol: Целите бедра са травмиране отвън и отвътре, подути.... боли си обуването на нещо тясно...Моят вече е с бримки от ноктите и опъването... :oops: :lol:

Alex M 11th November 2008 12:33

Току що ми се обади асистентката на Анастасов да пита дали може да ми се дръпне операцията за 17-ми. И така операцията ми се измества с три дена по-рано. Голямо шубе ме хвана.
Това ластично бельо веднага като излезеш от упойката си го обуваш така ли?

gwendoline 11th November 2008 12:35

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Току що ми се обади асистентката на Анастасов да пита дали може да ми се дръпне операцията за 17-ми. И така операцията ми се измества с три дена по-рано. Голямо шубе ме хвана.
Това ластично бельо веднага като излезеш от упойката си го обуваш така ли?

Те ти го обуват докато си под упойка...

doll 11th November 2008 15:41

И по-добре,то иначе ще е не приключение ами мъчение!!
:girl_haha:

gwendoline 11th November 2008 16:10

Цитирай:

Първоначално написано от doll
И по-добре,то иначе ще е не приключение ами мъчение!!
:girl_haha:

Е, после малко трудно успяваш да си събуеш клина и обуеш гащи и после пак клина :oops: :? - това си беше най-голямото изпитание, щото деня, след като те пусне упойката всъщност боли най-много и събуването/обуването е бавно и мъчително начинание... :roll:

Alex M 11th November 2008 16:32

Яко се спекох :? , но като съм се хванала на хорото ще го играя :)
Аз съм решила да си взема Аулин за болката, да се надявам че ще ми помогне.

gwendoline 11th November 2008 16:39

Цитирай:

Първоначално написано от Alex M
Яко се спекох :? , но като съм се хванала на хорото ще го играя :)
Аз съм решила да си взема Аулин за болката, да се надявам че ще ми помогне.

Тя болката не е такава като при гърдите първите дни - дане можеш да правиш нищо едва ли не... Просто като седнеш, легнеш и прочие докоснеш външната и вътр. част на краката - тогава те боли..А акто легнеш да спиш - забравяш за нея и в момента, в който тръгнеш да се завърташ странично - тя напомня за себе си... иначе докато си будна не е нщо да не се трае че да ти трябва обезболяващо... :roll:

spirit2007 11th November 2008 17:20

мен не ме болеше по-вече от натъртено, даже очаквах да е по-силно

spirit2007 11th November 2008 17:20

по-едно време даже ходех без бельо, толкова ми беше омразно обуването и събуването на клина

gwendoline 11th November 2008 17:21

Цитирай:

Първоначално написано от spirit2007
мен не ме болеше по-вече от натъртено, даже очаквах да е по-силно

И аз съм така, но като не натискам травмираните места...ама нали съм като шило... не спирам да мърдам и пр... :1242:

spirit2007 11th November 2008 17:26

вече минаха повече от 6 месеца и все още ходя на дрениращи масажи, след Нова година тръгвам отново на антицелулитни. понякога усещам леко болка, но даже е приятна и е от раздвижването.

gwendoline 12th November 2008 09:47

Включвам се да отчета много приятен резултат - три седмици след липосукцията обиколката на ханша ми е 89, а преди нея беше 93 :1203: Вече минах от 29 номер на дънки, на 27,което е страхотно, макар че сега не ми стават изобщо предишните дрехи... :roll: :cool: Малко по-късно ще добавя към албумчето и днешна снимка... :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.