Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Жена в анцу(н)г (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10784)

snobkata 18th February 2011 14:48

Много са яки :wink: А тук освен , че няма избор, то и цените са ужасни :twisted: Ние предимно от Англия и Ирландия го обличаме младежът :D
А иначе по темата и Sergio Tacchini има много изчистени и хубави модели анцузи :wink: В световния тенис си е сериозно име.

Oksana_ 19th February 2011 00:10

Аз редовно си нося анцузи...На фитнес, до магазина, в парка и т.н... Разбира се, че няма да си сложа токчетата :) А отностно жената в анцуг, всичко си е индивидуално... Когато има просташко излъчване, разбира се че и анцуга ще седи зле :lol: ...и вече друго настрана е, че когато човек не може да комбинира с анцуга - маратонките, чантата, раницата, аксесоарите и точното място за такова облекло има големи карикатури и катасторфи :lol:

Мариса 19th February 2011 06:27

Тук има доста разнообразие на Адидас,но все големи размери :twisted:
От една материя тип мокър лак,щампите с камъчета :girl_in_love: ,супер яки джобове...абе цялата кройка уникална.Пак ще пообиколя скоро.

teenbeen 8th March 2011 09:33

аз нося анцуг само вкъщи и наистина ми е много удобно. Но навън не бих излязла така..

Мариса 11th March 2011 02:56

Цитирай:

Първоначално написано от teenbeen
аз нося анцуг само вкъщи и наистина ми е много удобно. Но навън не бих излязла така..

защо не би излезнала така?

Hazel from Sumeria 11th March 2011 12:20

Всеки има право да облича каквото си иска,но никой не е длъжен да го лъже,че изглежда добре. :roll:

Мариса 11th March 2011 16:31

Най-накрая си купих едно долнище шушляк на Адидас Стела Макартни :)

teenbeen 13th March 2011 16:49

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от teenbeen
аз нося анцуг само вкъщи и наистина ми е много удобно. Но навън не бих излязла така..

защо не би излезнала така?

Защото ночинът ми на обличане е друг, просто не обичам да нося много спортни дрехи. А и има много места, на които не е подходящо да се ходи с анцунг..

Oksana_ 13th March 2011 17:28

Цитирай:

Първоначално написано от teenbeen
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от teenbeen
аз нося анцуг само вкъщи и наистина ми е много удобно. Но навън не бих излязла така..

защо не би излезнала така?

Защото ночинът ми на обличане е друг, просто не обичам да нося много спортни дрехи. А и има много места, на които не е подходящо да се ходи с анцунг..

Има и много места, на които не е подходящо да се ходи елегантно облечен, а изискват спортно облекло :P

Piny 13th March 2011 18:00

Цитирай:

Първоначално написано от Oksana_

Има и много места, на които не е подходящо да се ходи елегантно облечен, а изискват спортно облекло :P

аха - фитнес залата и в къщи пред компютъра например- за други не се сещам където е подходящо да се появиш по анцуг :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.