Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Секс говорилня 4 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10367)

жоро66 19th February 2010 11:13

Ти-Джей, по тоя повод се сещам за една случка на морето.

Една колежка искаше много масаж. Само подскача, нервничи -Ох, къде е тоя масажист, кога ще се появи тоя масажист ..... и по едно време като се яви един младеж, с ръце като твоите, абе - яка работа! и ...... нашето момиче онемя! :shock: -Не, тоя ще ме счупи направо! И се отказа :lol:

Въпреки уверенията ми, че силата и мускулите нямат пряко отношение към масажа :wink:

TJI 19th February 2010 11:29

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Ти-Джей, по тоя повод се сещам за една случка на морето.

Една колежка искаше много масаж. Само подскача, нервничи -Ох, къде е тоя масажист, кога ще се появи тоя масажист ..... и по едно време като се яви един младеж, с ръце като твоите, абе - яка работа! и ...... нашето момиче онемя! :shock: -Не, тоя ще ме счупи направо! И се отказа :lol:

Въпреки уверенията ми, че силата и мускулите нямат пряко отношение към масажа :wink:

Жоро , може и АНИ да се стреснала като ме е видяла :? , но аз въпреки външния си вид съм много нежен и добричък :)

жоро66 19th February 2010 11:34

Така е, сигурно, но те не могат да разберат, че за един хубав и продължителен масаж, са необходими силни ръце.

Иначе, повечето големи хора са наистина добряци, Ани! Повече бих се плашил от някой дребен и кльощав. В някои такива екземпляри, се крие доста злоба и омраза към всичко.

И всичко идва от комплексите, собственото приемане и вътрешен мир. :wink:

Целувчица 19th February 2010 11:56

Добър ден!

Dundi4ka 19th February 2010 12:43

Ха, добрютро :lol: Досега съ размотавах с един левент и ядохме заедно шоколад...и после се разделихме кой откъде е :( :lol:

spring 19th February 2010 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от Dundi4ka
Ха, добрютро :lol: Досега съ размотавах с един левент и ядохме заедно шоколад...и после се разделихме кой откъде е :( :lol:

А аз сЪ чудя къде си се покрила :2002:

Dundi4ka 19th February 2010 12:46

Ми ся точно тва последното прая/димек пушлява/, штот с момъка само до шоколада се ограничихме :evil: :lol:

spring 19th February 2010 12:47

Цитирай:

Първоначално написано от Dundi4ka
Ми ся точно тва последното прая/димек пушлява/, штот с момъка само до шоколада се ограничихме :evil: :lol:


Ааааа мноУ скромно гУ даваш - нещо да не си болна :shock:

Целувчица 19th February 2010 12:47

Цитирай:

Първоначално написано от Dundi4ka
Ми ся точно тва последното прая/димек пушлява/, штот с момъка само до шоколада се ограничихме :evil: :lol:

Е защо е нямало :wild_sex: :D

Dundi4ka 19th February 2010 12:53

:( Штот не фърфя вече на пазара, ни съ кУтирам :( То момчето сигурно от съжаление мий предложило да апнем малко шотолатец :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.