Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Всичко за липосукцията и най-вече заслужава ли си? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3460)

Danielka 31st May 2007 19:20

Всичко зависи от кожата... :lol:

ilianna 1st June 2007 18:35

Мен ме оперираха вчера в Ел Масри,бс.
Общо взето после бях качила 1 кг,но като цяло съм доволна
от това,което виждам:)

ilianna 2nd June 2007 18:32

Маджаров, максимума позволен е доколкото помня 3 кила.

kaija 3rd June 2007 12:24

Цитирай:

Първоначално написано от Danielka
Въх, Тони, страхотна работа, направо не вярвам и повече взех да се притеснявам. Снимки ще имам в петък като ми свалят лепенките. При мен изтеглиха само 1л и 300 мл, но обхванаха бричове, вътрешната част на бедрата и коленете. Започвам да си мисля, че не е било достатъчно, но ще има и втора липосукция така като гледам :roll:
Ама ти въобще не си подута. Моите крака са доста отекли и май съм по-дебела от преди :2021:

хайде сега аз да питам Даниелка, защото това ме интересува... моите коленца са много несимпатични и обмислям вариант за липосукция. моля ти се ако имаш време да ми обясниш по-подробно на личния специално за коленцата, нали знаеш- възстановяване, как ще излгеждат след това, къде, колко пари и пр.

защо казвате че не се отслабва от това, като аз например където и да слабея, коленцата си остават такива, шишкави, и няма упражнения за тях. все ми се струва, че липото ще ги изсмуче и ще изглеждат слаби. нали тва е идеята, закво да плащам ако не ги направят по-малки...

kaija 3rd June 2007 12:27

моля ви се, просветлете ме. някой няма ли снимки на колене и бедра- преди и след. тва ше е най-добрия вариант май....да видя...

chocolat 19th December 2008 17:33

Здравейте :new_user:

Темата липосукция ме вълнува от известно време.
Прегледах изписаното във форума, а на тази тема разчитах най много за да мога да открия отговори на въпросите ми - Заслужава ли си наистина ?
Моят проблем е талията ми. Не съм пълна, била съм и послаба, като цяло поддържам едни и същи килограми, но винаги таза чат от тялото ми е разваляла пропорциите ми. Имам огромно желание да поправя тази несправедливост :wink: Но има няколко неща които ме притесняват - белезите, възможните неравности и прибирането на кожата.
Все още не съм раждала и се притеснявам да не се създадат някакви проблеми при последваща бременност.
На 30 години съм.
Надявам се момичета { момчета не срещнах в тези теми } които са се подложили на липосукция да могат да ми помогнат да се ориентирам по добре.
:2015:

spirit2007 20th December 2008 09:17

Цитирай:

Първоначално написано от chocolat
:new_user:

Но има няколко неща които ме притесняват - белезите, възможните неравности и прибирането на кожата.
Все още не съм раждала и се притеснявам да не се създадат някакви проблеми при последваща бременност.
:2015:

при липо белезите са съвсем малки точици; неравности се получават ако не е п.направена добре, най-често по корема; кожата е индивидуала при всеки; но винаги може да се изреже след това;
незная какво точно е талия - знам, че се прави на паласки, на корем; ако това включва и талия - значи са почти 4 зони

chocolat 20th December 2008 16:31

Благодаря за отговора spirit2007. Това имах в предвид за талията - отпред коремчето , а отзад паласките.
Ти доволна ли си от своята ?

Има ли някой, който смята , че е нямало смисъл от тази процедура, че не си е заслучавало болките и средствата ?

spirit2007 22nd December 2008 14:38

[quote="chocolat"]Благодаря за отговора spirit2007. Това имах в предвид за талията - отпред коремчето , а отзад паласките.
Ти доволна ли си от своята ?
quote]

аз съм доволна, но само корем и бричове; не съм махала паласки
въпреки, че напълнях после (нищо общо с липото), там където ми е смукано си остава добре - визирам бричовете - нямам такива, независимо, че като цяло напълнях.

spirit2007 22nd December 2008 14:40

колкото до болките - просто няма такива - има лек дискомфорт след упойката и на местата, където е смукано има лека болка като от синка, после избиват и синините и отоците.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.