Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Teма за всички , поставяли си х. киселина с ВИДИМА разлика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7652)

i_ani 12th September 2009 15:33

Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Как хубаво ти звучи поста , I_ani .
И аз съм я изключила ХК за себи си , пак от опит . :lol:

Мдааа, защото съм много щастлива !!! :3000:

....Киселини , силикониии :evil: :evil: :evil: .......Сами се правим наааа... маймуни :roll: ! :2014:

Iliana81 30th October 2009 17:26

Ще ми инжектират ХК за съвсем малко повече плътност, но не искам ефекта да е много голям а съвсем леко по плътни. Това което се предлага в ценовата им листа е следното:

Injections with hyaluronic acid: PERLANE 1. syringe (1,0ml) 380 euros
PERLANE 2. and next syringes (1,ml) 350 euros
RESTYLANE 1. syringe (1,0ml) 350 euros
RESTYLANE 2. and next syringes (1,0ml) 330 euros
RESTYLANE small syringe (0,1 ml) 280 euros
RESTYLANE FineLine small syringe (0,1ml) 280 euro

RESTYLANE или PERLANE е по качествена за устни? И се чудя дали малка ампула ще ми е достатъчна. Казвате 1 кубик но съм зле с математиката и не мога да преценя. Вярно че лекарите ще ми кажат, но все пак да попитам които са минали по този път.
:wink:

zhenya chavdarova 30th October 2009 18:22

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Как хубаво ти звучи поста , I_ani .
И аз съм я изключила ХК за себи си , пак от опит . :lol:

Мдааа, защото съм много щастлива !!! :3000:

....Киселини , силикониии :evil: :evil: :evil: .......Сами се правим наааа... маймуни :roll: ! :2014:

Да и аз така :roll: голяма грешка беше :1228: ама нейсе :lol:

Iliana81 30th October 2009 19:50

:shock: Много странно... тези които са доволни от ефекта, им изчезва за кратко време а които не са доволни им отнема много време докато отмине ефекта. :roll:

Mena 30th October 2009 20:50

chaoslady, по принцип най-добър за устни е Restylane Lipp, но ако не работят с него ти препоръчвам Perlane,той е по-плътен от Restylane.
0.5ml е малко ако искаш да увеличиш и горната и долната устна, но ако се притесняваш да не станат много големи можеш да си сложиш първоначално само 0.5 ml, и ако ти е малко няма проблеми да допълниш още 0.5 ml след 2 седмици напр.
Предполагам е правописна грешка това 0.1 ml, не се предлагат в толкова малки количества :D

Iliana81 30th October 2009 21:12

Благодаря Mena :)

Mena 30th October 2009 21:23

Няма защо :D
Интересно ми е какво ще те посъветва доктора, особено като зная скандинавците колко много държат на естествения вид и не разбират нашето прекаляване с обема.
На мен лично 1.0 ml ми е перфектно количество, не бих си сложила 0.5 ml, освен ако не е за последващо допопълване, но естествено най-добре е ти сама да си решиш. :D

Iliana81 30th October 2009 21:28

Ще пиша после :) Не знам как са цените в БГ, но на мен тези ми се виждат скъпички :( Все пак реших да пробвам... Факт е че тук такива интервенции не са особено популярни, или не знам, може би просто не се говори толкова и не си признават :)

Iliana81 30th October 2009 23:10

Ужас, сега видях в страницата на финландски че предлагат RESTYLANE LIPP 1.0 ml с дълготраен ефект (не е споменато колко дълготраен) за 450 EU. което ми се вижда адски много като цена, а и не целя дълготраен ефект, около 3 месеца ще е ок за мен. Дали мога да го заменя с PERLANE с сигурност? Ще ме побъркат с тези цени, а и ще си слагам ботокс около очите и за повдигане на веждите, и ще си правя и лазерна епилация и всичко ще отиде около 1500 EU. Дори финландските ми приятели изпадат в шок от тези цени. :2009:

Iliana81 30th October 2009 23:13

При тези цени ако остана недоволна от резултата направо ще ми иде да се :2001: :whacky: :shooting: :go_to_sleep:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.