Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   има ли възможност да забременея по време на менструацията? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9280)

agresssive 28th July 2009 04:47

има ли възможност да забременея по време на менструацията?
 
здравейте...(много се извинявам че не пиша на кирилица но pc ми има само латиница)..аз съм момиче на 16 години и искам да питам по големите от мен и по компетентните по този въпрос....по време на менструацията правих секс и стана малък гаффф :!: презерватива се скъса а приятелят ми беше вече свършил....това стана първият ден от менструацията ми....днес вече ми е 3....и мн ме е страх :cry: ...според вас има ли вероятност да забременея по време на цикъла!???? (много ще съм благодарна на тези които ми отговорят)

jito7 21st August 2009 12:45

хахаххахах, по време на ОВУЛАЦИЯТА се забременява лесно, не на менструацията...извинявам се, не мога да си сдържа смеха...не се притеснявай, спазвай хигиена, ЧЕТИ, ПИТАЙ, ползвай предпазни мерки и за да те успокоя, искам да ти кажа, че за един сперматозоид да оплоди яйцеклетка е като за човек да преплува море...от карамелизирана захар!

smart4ety 21st August 2009 22:59

Вероятност има, но е много много малка. Сега докато си в цикъл си вземи тест за бременност и си го направи, иначе трябва да чакаш до другия цикъл да ти закъснее и тогава. Успех

apoklistika 21st August 2009 23:24

Цитирай:

Първоначално написано от smart4ety
Вероятност има, но е много много малка. Сега докато си в цикъл си вземи тест за бременност и си го направи, иначе трябва да чакаш до другия цикъл да ти закъснее и тогава. Успех

И кво мислиш ще покаже тоя тест сега :lol:

bonano 23rd September 2009 19:20

Re: има ли възможност да забременея по време на менструацият
 
Цитирай:

Първоначално написано от agresssive
здравейте...(много се извинявам че не пиша на кирилица но pc ми има само латиница)..аз съм момиче на 16 години и искам да питам по големите от мен и по компетентните по този въпрос....по време на менструацията правих секс и стана малък гаффф :!: презерватива се скъса а приятелят ми беше вече свършил....това стана първият ден от менструацията ми....днес вече ми е 3....и мн ме е страх :cry: ...според вас има ли вероятност да забременея по време на цикъла!???? (много ще съм благодарна на тези които ми отговорят)

има и то голяма, казва се цветна бременност.

apoklistika 23rd September 2009 19:48

Цветна бременност се вика на друго, не всявай смут :lol:

goldish 8th October 2009 18:49

Искам да се изясни въпросът, за да няма недоразбрали. По време на цикъл ноже да се забременее, като верочтността е много малка. За да отчете беременност един тест трябва да е минала поне седмица от оплождането.

mihova 21st November 2009 11:22

Винаги има вероятност да забременееш по време на менструация ако правиш секс без презерватив

Кари Брадшоу 7th December 2009 18:04

Има случаи на жени които са забременявали по време на мунструация, аз лично нямам обяснение но е възможно;)

Armand 7th December 2009 18:05

май има, да , казват му цветна бременност май


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.