Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Как да напълнея ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8731)

stelchi 2nd May 2009 23:08

Как да напълнея ?
 
Здравейте, пускам нова тема, защото никъде не видях подобна, а наистина мисля че може да бъде от полза. Аз съм 1.60, на 25 години и тежа 43кг. От около половин година се опитвам да напълнея малко, но нищо не помага. Мисля че 3-4 кг ще ме задоволят, но нито обилното похапване, нито мързелуването имат ефект. Така че ако някой има подобен проблем или може да помогне, нека драсне.

swe3tynka 2nd May 2009 23:16

Защо ти е да напълняваш? Аз съм 163 и тежа 44кг, но не мисля че имам нужда от напълняване. Не винаги килограмите са важни. Мисля че, ако започнеш да тренираш за релеф и маса, ще останеш доволна от резултатите. Плюс това мускулчетата си тежат за разлика от сланинките :P => ще има покачване на килограмите.
Това, фитнесът, според мен е най-разумното решение :)

Solver 2nd May 2009 23:27

Защото на всеки различно му стоят килограмите, явно тя има нужда.

За жалост при много жени това е ген, каквото и да правиш, няма да напълнееш, докато не се забави метаболизма ти, а тогава пък ще искаш обратното... Поне можеш да ядеш каквото си поискаш :) Най-добре започни да се храниш просто здравословно, не яж боклуци, няма смисъл да се измъчваш за напълняване - организмът ти не го иска, дори да постигнеш резултат, трябва да продължиш да ядеш много, за да го задържиш. Започни да тренираш нещо за тонус, било то фитнес или аеробика, ако можеш да плуваш, ще бъде перфектно. При тренировките и доброто хранене наистина ще се напомпат дадени мускулни групи, ще задържат повече вода и може да наддадеш и на килограми. Ако искаш ще ти измисля един хубав режим на хранене и просто го започни, ти можеш да ядеш всичко и няма от какво да се притесняваш :)

stelchi 2nd May 2009 23:32

От доста години си поддържам едно тегло 45кг и бях доволна.Преди около половин година отслабнах без да искам, и сега не мога да върна нормалното си тегло. Тялото ми е доста добре оформено, стегнато, приятни мускули на ръцете, но проблема е, че гърдите ми също отслабнаха по онова време и сега не са така пълни и стегнати. Дупето ми също е вече плоско. Странно е как само 3 кг променят женствеността :roll: Именно затова искам да напълнея малко.

Solver 2nd May 2009 23:43

Спортуваш ли? И какво?

stelchi 2nd May 2009 23:51

Ще съм ти много благодарна тогава ако намериш време и измислиш нещо по въпроса ми. Знае ли човек, може да помогне. Ще се радвам да добавя малко маса.. а и гаджето ми ще е по щастливо :girl_haha:

Solver 2nd May 2009 23:55

Спортуваш ли? :)

stelchi 2nd May 2009 23:57

Преди години ходих на фитнес, но в момента нищо..разходки малко и това е.. сексът брои ли се ? :roll:

Solver 2nd May 2009 23:59

Хахах, брои се ама той е отрицателен, от него най-много да отслабнеш и да ти пречи :Р Докато се опитваш да напълнееш, ще е най-добре приятелят ти да е по-активен, дори изцяло :lol: И да хапваш веднага след това.

Ще ти пиша утре да измислим храненето.

stelchi 3rd May 2009 00:10

Ааааа, мускули се правят.. даже доста :D Но ще имам предвид загубата на калории. Благодаря ти тогава и ще чакам. :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.