Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Какви са вашите хобита? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14220)

Alleria 16th July 2014 01:46

Какви са вашите хобита?
 
Интересно ми е кой какво си е избрал да прави в свободното си време. Знам, че днес всички са заети и не остава много време, но пък всеки разпуска по различен начин. Какъв е вашия?

Моите са (освен шопинга, когато има средства :-D ) - разходки в планината, ТВ сериали и отскоро се опитвам да рисувам - неособено успешно за момента :girl_haha:

Little Blue Dress 19th July 2014 19:21

Фотография :)

Pufpaf 20th July 2014 19:11

Покажи да видим нещо щом снимаш ! :2043:

lady25 22nd July 2014 10:46

Класическа литература ( предимно английска), поезия и от скоро време се опитвам да снимам :)

Little Blue Dress 23rd July 2014 19:48

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 800392)
Покажи да видим нещо щом снимаш ! :2043:

Ако успея да разбера как се качват изображения тук... :)

Pufpaf 23rd July 2014 22:50

Даваш на разширен изглед, след това от менюто избираш бутона с кламера, който е горе по средата и ще ти се отвори прозореца за прикачане на файлове и си избираш от компа ли да качиш или от адрес и честито вече може да се фукаш с авторската си фотография ! :bravo:

Може да качиш до 5 снимки на един пост !

Little Blue Dress 24th July 2014 23:18

Ами...качи ми една, но, за съжаление, не по-хубавите не успе. :)
За останалите - ето това ми пише:

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

Да не би да са големи файловете, или не знам... :lamer:

Който може - да помага. :)

Pufpaf 25th July 2014 14:36

Най-добре ако имаш фейсбук да си ги качиш там и да сложиш линк директно към снимката и така ще може да се види и по голямо изображението, защото тука автоматично ще се намали май.
Също вариант е да си направиш галерия в някой сайт и да пуснеш линковете към отделните снимки.

Little Blue Dress 25th July 2014 20:09

:)
 
Да, но тук не искам да си давам фейсбука, а и не искам да си ги качвам в галерии в интернет - не ми е това целта. ;)
Сега се получи, може би просто не е трябвало да са големи файловете. Ще се радвам на мнения. :)

barrуwhite 29th July 2014 16:37

третата с дървото е готина, спазила си правилото на третините :) Според мен обаче ти трябват и малко основни умения с фотошоп, не за да си правиш снимката по-различна, а колкото да промениш яркостта и контраста тук там, да фокусираш повече някой обект, да променяш присъствието на елементите.. конкретно за тази дървото има нужда от sharpness, облаците може да се пипнат малко и такива ми ти работи - не си мисли, че тва ти отнема от фотографските умения - напротив! Фотошоп присъства в 99.9% от снимките по земята, а останалият 0.01% е станал от първия път с обектив за над 2К :)

PS: ето линк към снимки на един от любимите ми съвременни фотографи


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.