Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Имам нужда от съвет! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8006)

anelee23 10th January 2009 21:55

Имам нужда от съвет!
 
Здравейте,аз съм от Пловдив на 23 години-значи изчетох много мнения тук из форума и имам и аз един проблем или по-скоро въпрос.Обръщам се най-вече към всички онези които са си уголемявали бюста - откъде намирате пари? Знам че може би звучи малко странно но наистина ми е чудно..3000лв че и отгоре са си това! Отпускат ли нещо като кредити или всеки по различен начин се оправя?? Знам че сигурно ще кажете че всеки се оправя по различен начин но все пак някой да е чувал за някакви кредити или начин на теглене пари от банката с такава цел?? Много ще съм ви благодарна! Който каквото е чул-нека да пише защото искам да си направя такава операция но нямам парите в наличност :cry:

danas 11th January 2009 10:30

всички жени намират начин и се оправят по различен начин,с кредит или собсвени финансови възможности,прочети и разгледай форума има много информация за това.
кредити се дават потребителски,без да има основна причина по,която да искаш парите.

anelee23 11th January 2009 12:12

Аха,мерси много Danis.Да,и аз така предполагах..

yoli 12th January 2009 21:07

J&D Medicals, която е представител на имплантите PIP имаха някаква такава програма за кредит но имат сключени договори с двама трима лекари.Защо не звъннеш в офиса им и не се поизинтероваш.

Т-Е-Д-И 12th January 2009 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от yoli
J&D Medicals, която е представител на имплантите PIP имаха някаква такава програма за кредит но имат сключени договори с двама трима лекари.Защо не звъннеш в офиса им и не се поизинтероваш.

Тази фирма с добро мнение ли е сред жените?В смисъл за импланти?

yoli 12th January 2009 22:29

Прочети темите за PIP в мамопластика и сама ще добиеш представа.Аз съм с такива импланти и за сега съм доволна :lol:

dedektiv_p 12th January 2009 23:36

Аз теглих потребителски кредит, но в приемната на Н.Георгиев като ходих последно имаше листовка с реклама на кредитиране на тази процедура. За съжаление не обърнах внимание коя е компанията или банката която го предлага. Дано някой ходи скоро и да каже.

Марулка 13th January 2009 08:36

Цитирай:

Първоначално написано от dedektiv_p
Аз теглих потребителски кредит, но в приемната на Н.Георгиев като ходих последно имаше листовка с реклама на кредитиране на тази процедура. За съжаление не обърнах внимание коя е компанията или банката която го предлага. Дано някой ходи скоро и да каже.

Сигурна съм че лихвите ще са убийствени........ :!:

anelee23 13th January 2009 17:06

E,da,no to za kredit se nalaga da rabotim,nali? i to pone ot nai-malko 6 meseca ili da se tursqt poru4iteli...
Drug e vuprosa s tezi kreditni programi specialno ot klinikite...moje puk tam da stane po-lesno rabotata?

Inkaaa 13th January 2009 17:06

Аз си изтеглих обикновен потребителски кредит от Пощенска банка и не са ме питали за какво ми е!Сега лихвите са ужасни и не ти го препоръчвам аз моя го погасих предсрочно.Ако можеш вземи на заем от роднини или някой по заможен приятел/ка поне част от сумата!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.