Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   БАНСКИ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4268)

flakita 24th May 2007 03:17

БАНСКИ
 
Първо да се застраховам и да кажа, че търсих, но не успях да намеря такава тема, и затова пускам :D :2035: !

Та искаше ми се да имаме темичка за БАНСКИТЕ :lol: . Нали идва: лято > море > плаж > бански :1242: .
Та идеята ми е в тази тема да показваме баснки, които ни харесват :girl_in_love:

Ето и някои нещо, които ми грабнаха окото от едно сайтче :1246: .
Ето например този бански на мен ми допада :) . Както и този. На victoria's secret почти всичките модели ми харесват :lol: , но ето няколко, които ми грабнаха окото :D . Ето този, този също от доста време си го харесвам :D . Този е много сладък(ехх... да имах.. такова телце :girl_in_love: , по цял ден щях да ходя по бански :1246: ) :D .


Хайде и Вие покажете какво Ви харесва :D !

sladkatony 24th May 2007 06:38

Аз си купих ТОЗИ миналата година, ама много си го харесвам, а и все още ми става :girl_flirt: мисля да не го сменям :girl_dance:

Slyn4islava 24th May 2007 07:18

Тонка, като някакво детенце сиииии, много добре ти стои банския!

jito7 24th May 2007 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
Аз си купих ТОЗИ миналата година, ама много си го харесвам, а и все още ми става :girl_flirt: мисля да не го сменям :girl_dance:

:1203: :1203: :1203: Все още ти става, ли! Та той ако не започне да ти се свлича скоро...по-вероятно да се наложи да го свиваш, отколкото да ти стане малък :girl_kiss2:

Някаква_Такава 24th May 2007 10:12

Лошото при банските,е че се скапват ,раздърпват се ,увисват ,избледняват ,дори и много да си го харесвам след една година за следващата е станал на парцал :roll: ,особено ,ако се плицикаш в басеин :girl_cry2:

BuBitoo 24th May 2007 10:53

това е доста добра идея от страна на flakita да обсъждаме бански. точно сега е наистина момента за това! ето няколко предложения и от мен- като заговорихме зав Victoria`s Secret ето нещо и от там което ми допада, това не е от Викторията, но също не добро , и това, това,
това,
това, това, това, това, това, и това, това в синичко е хубавко, и още, това също, цък, цък, това шаренкото, това е сладурско с поличка, и в кафяво, sexy, на шарени райенца, харесвам комбинацията между кафяво и розово, като за flakita, ммм..., нещо и за любителите на целите бански, още нещо, в африкански стил, и това не е лошо, стилен класически цял бански, пак в кафяво, цял ама... по нестандартен, малко по-лъсквко, оригинално, и това също, това, св добавка с панталонче, с флорални отиви, цял бански, кфяво в комбинация с зелено, пак в кафяво, абе тая година май ще е доста актуално, 2 в 1, син леопард, зеленко, пак син леопард, като предишното ама цял бански, и това е добро, това, цял в жълто, ммм.., още един сладурски, с панделка отзат, тпзи е секси, и този, същие но в цял ръст, това ми харесвамного, но е за по цицести, ето този е за мен :2035: , и в бяло, това е сладко, и това, с поличка, в бежово, още нещо стилно, в жълтичко, пак цял, синьо, мм...да, тъмно зелен, шарено и много много сладурско, пак, това е от фаворитите ми,това също, тюркоаз и много хубава шапка за летните дни, в бронз
оь изморих се вече! това е от мен, надявам се всеки да открие нещо за себе си ENJOY!!! :girl_dance: :girl_in_love:

katie 24th May 2007 10:58

леле Буби, ти акакво направи? :shock: ще биеш и кака Apoklistika с това обилие от линкове.

Аидеее, отиде ми работния ден! :girl_dance:

BuBitoo 24th May 2007 11:01

katie какво да правя в днешния свободен ден за мен освен да си бъбря с вас (е може един шопинг да направя после), ама попаднах на един сайт одеве и то толкова много бански че... свят ми се зави, избрала съм ви най доброто, според мен де! аиде гледкайте там има много интересни неща :2035:

apoklistika 24th May 2007 11:05

Ааа, кака Апоклистика тази тема ще я подмине :girl_haha: аз влизам в пърия магазин, купувам си една прашка и това е, не съм фен на банските :girl_haha:

Yansi 24th May 2007 11:24

Aз съм фен на Магистрал(тъй се казава марката) :lol:
всяка година си взимам по 2-3 чифта бански и все с един и същ си ходя :girl_haha:
много са хубави и издържливи като материи, а като кройка каквото не ми допадне ми го поправят.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.