Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Корекция на клепач (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7031)

lina_ll 31st July 2008 14:48

Корекция на клепач
 
Можете ли да препоръчате добър хирург в Пловдив, има ли някой правил операция при д-р Михайлова, благодаря !

sibi 31st July 2008 21:21

Каква точно корекция на клепача мислиш да правиш? Моя приятелка май при тази докторка се оперира . . .

lina_ll 1st August 2008 06:47

Ами моята корекция няма да е блефаропластика и на двата, а корекция на единия, който отскоро изглежда отпуснат и по-дълъг от другия с около 2 мм, специално за моя проблем знам че се препоръчва отстраняване от част от мускул в самия клепач от долната страна на клепача;
Чух за д-р Михайлова и много се зарадвах, че има такъв лекар в моя регион, можеш да ми кажеш доволна ли е товята позната, благодаря ти много :)

sibi 1st August 2008 08:54

И нейният проблем беше подобен, единият клепач висеше, но доста видимо. Според мен при нея има огромна положителна разлика след операцията, но не смея да казвам нищо повече, защото издънки винаги стават.

lina_ll 1st August 2008 09:30

Благодаря ти много, и при мен за съжаление разликата е видима, а аз съм с големи очи с релефни клепачи и дори и при толкова малка разлика си личи и ми действа ужасно на самочувствието, ще поизчакам още малко да видя дали няма да се оправи от самосебе си (ходих и на доста лекари и според тях няма) и може би ще предприема операция ... Ако се чуваш със своята позната би лия попитала за мнение, също ще се радвам да чуя мнения и препоръки и ако някой друг е правил подобна операция не е задължително да е в Пловдив, благодаря отново

smilingv 10th May 2009 14:24

здравейте момичета,
някой има ли впечатления от работата на д-р Михайлова, надявам се форума да четат и пловдивчанки :D
става въпрос за операция на клепач,долен и горен
Благодаря,предварително

ina79d 13th May 2009 14:47

Цитирай:

Първоначално написано от smilingv
здравейте момичета,
някой има ли впечатления от работата на д-р Михайлова, надявам се форума да четат и пловдивчанки :D
става въпрос за операция на клепач,долен и горен
Благодаря,предварително

Аз ходих при нея,останах доволна и щях при нея да си правя опер., но за съжаление отсъстваше от БГ. по това време което аз можех да си позволя отпуск.

Celtic_dream1 21st June 2009 15:48

Каква е минималната възраст за такава операция? В смисъл, млад човек с различни и леееекичко увиснали (по рождение) клепачи може ли да се оперира? Колко време трае възстановяването?
Благодаря! :2020:

sisa_69 21st June 2009 16:06

Тази операция може да се прави и при млади хора,когато имат паднали клепачи по рождение.Възтановяването е кратко около 1 седмица всъщност след 4 или 5 ден след като махнат може да излизаш сред хора.Най-добре се консултираи с пл. хирурзи но внимавай в избора си не всички могат да го правят като хората.Успех :1201:

Celtic_dream1 22nd June 2009 11:31

Страхотно, мерси! :) Моят доктор е Динев, сигурно, когато се реша и когато имам пари, пак ще отида при него :) само да не станат като залепени с тиксо и да не мога да мигам :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.