Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диета за качване на килца :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5621)

mokro_kote 3rd January 2008 19:26

Диета за качване на килца :)
 
Здравейте приятели.От известно време следя форумчето ви, допада ми много това,че помагате на хората,които са като мен - малко неграмотни и непросветнати в отношението с яденето.. :lol:

Искам да попитам някой има ли като моя проблем - не качва килограми,каквото и да яде и колкото и пъти дневно да го прави?Принципно нямам проблем с апетита и обичам да си хапвам много. На 19 години съм,висока съм 1.60 и съм 42 килограма. Мисля,че имам нужда от поне още 5 кила отгоре.

Моля ви кажете ми какво да ям, кога да го ям,ако трябва дори някакъв режим да започна, просто дори и да се чувствам добре в тялото си, сама виждам,че имам нужда от малко килограми. Никой не вярва когато му кажа,че съм на 19 и на моменти ми става супер неудобно. Ще се радвам ако ми помогнете. :)

~Angel_face-Devil_heart~ 4th January 2008 13:03

какво ядеш и по колко,дай едно примерно меню за деня :girl_eat:

mokro_kote 4th January 2008 19:23

Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
какво ядеш и по колко,дай едно примерно меню за деня :girl_eat:

Нямам определено меню за през деня, ям каквото има,каквото е сготвено и в работата нямам много време за ядене,нито имам голям избор на храни,затова хапвам по малко.
По принцип когато съм почивка и съм си в нас се тъпча с какво ли не, пържа си картофки,хапвам салатки разни,шоколад,пуканки ям почти всеки ден..дюнери и хамбургери хапвам редовно... :?
Не ям много здравословно,но се опитвам да напълнея,затова гледам да са по-мазни нещица и в по-големи количества от тях...

maroon 4th January 2008 19:30

Цитирай:

Първоначално написано от mokro_kote
Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
какво ядеш и по колко,дай едно примерно меню за деня :girl_eat:

Нямам определено меню за през деня, ям каквото има,каквото е сготвено и в работата нямам много време за ядене,нито имам голям избор на храни,затова хапвам по малко.
По принцип когато съм почивка и съм си в нас се тъпча с какво ли не, пържа си картофки,хапвам салатки разни,шоколад,пуканки ям почти всеки ден..дюнери и хамбургери хапвам редовно... :?
Не ям много здравословно,но се опитвам да напълнея,затова гледам да са по-мазни нещица и в по-големи количества от тях...

блазе ти... е, аз съм 44кг, 164см, ама трябва да внимавам какво и колко ям :cry:

mokro_kote 4th January 2008 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от maroon
блазе ти... е, аз съм 44кг, 164см, ама трябва да внимавам какво и колко ям :cry:

Да ти кажа аз изобщо не си завиждам и не си блазя, искам поне още 5 кила. Ето днеска ходих на шопинг,търсих си дънки мой размер в поне 20 магазина и накрая си купих такива,които са ми леко свободни и пак не са по мен. Нямаш си на идея какъв ужас е когато тръгна да си търся панталон,имайки на предвид,че съм ужасно капризна особено за панталоните. :(
Просто ми се иска веднъж да отида в магазин, да пробвам нещо,което ми хареса, да бъде моя номер и да заспи по краката ми. :oops:

~Angel_face-Devil_heart~ 5th January 2008 09:35

Ами според мен днес например каквото ядеш се опитай след това да сметнеш колко калории са за целия ден-например ако са 1600-ги увеличи с 800-900. Започни да ядеш сладко всеки ден и по мазни тестени неща-разни закуски,чипс,кроасани такива неща...Не ми се вярва след няколко месеца да няма резултат :wink:

estrella 5th January 2008 10:16

Моля те, недей да се тъпчеш с мазнотии! Напълнява се когато приемаш повече калории, отколкото израходваш, нали тва си го знаеш:)

Важното е обаче и качеството на храната. Тия пържени истории ги забрави, защото си вредиш на здравето.

Яж яйца, месо, салати, хляб си хапвай, просто яж по много. Щом не можеш да си купуваш на работа нещо нормално за ядене, прави си вкъщи, но не се тъпчи с полуготови и готови храни, защото са супер кофти за организма.

Ейнджъл фейс девил харт добре ти го е казала (от къде го измисли тоя ник, момиче:))) - сметни си калориите, има калкулатор в Телцето и просто приемай повече, но от качествена храна.

Успех:)

shrink 5th January 2008 12:18

Цитирай:

Първоначално написано от estrella
Моля те, недей да се тъпчеш с мазнотии! Напълнява се когато приемаш повече калории, отколкото израходваш, нали тва си го знаеш:)

Важното е обаче и качеството на храната. Тия пържени истории ги забрави, защото си вредиш на здравето.

Яж яйца, месо, салати, хляб си хапвай, просто яж по много. Щом не можеш да си купуваш на работа нещо нормално за ядене, прави си вкъщи, но не се тъпчи с полуготови и готови храни, защото са супер кофти за организма.

Ейнджъл фейс девил харт добре ти го е казала (от къде го измисли тоя ник, момиче:))) - сметни си калориите, има калкулатор в Телцето и просто приемай повече, но от качествена храна.

Успех:)

Аферим дето се казва на чист български за това мнение. :D Напълно съгласна.

scorpion_f 5th January 2008 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от estrella
Яж яйца, месо, салати, хляб си хапвай, просто яж по много.

Картофи и ориз.....не ги забравяйте.Мисля,че трябва да се храниш поне по 4-5 пъти на ден през интервал от 3 часа, да повечко да се храниш,но не и да се тъпчеш...

~Angel_face-Devil_heart~ 6th January 2008 09:15

ами от къде ли Shrink :D изглеждам малка и сладка, а външния вид малко лъже нали :1246: и винаги ме подмладяват с 5-6 години и ме мислят за скромна, тиха и кротка,а аз изобщо не съм нито едното :D
та иначе за напълняването..съгласна съм за ориз и картофки (с повечко кашкавалче) :D ..повечко хлебец (бял) :1259:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.