Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Кошмари (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13092)

Zai4eto Mimi 23rd December 2012 14:21

Кошмари
 
Разкажете най-страшният ви кошмар.

petariana 10th January 2013 22:11

Ами аз за радост не съм сънувала скоро кошмари, но най-страшният ми е бил такъв в който лежа върху легло от змии и съм покрита със хиляди хлебарки. Ужасяващ сън беше, за радост беше само сън.
------------------------------------------------
Обучение по компютърни програми от МАКС ПЛЮС
Рекламна агенция VoxDesign
Фейсбук реклама от BeShared

gecatabg 8th March 2013 19:26

И на мене един от най-страшните ми сънища беше свързан със змиите.НЕнавиждам ги :D.И аз бях легнал и навсякъде, където погледна имаше змии. За щастие се събудих веднага :D:D:D
Другият ми сън, беше, че съм единствен в града ми, ходя по улиците, обикалям, но няма никой, пустош... и като се събудих се замислих, че човек без близките и приятелите си е нищо и колкото и богатства да им, като няма с кой да ги сподели, те са нищо.

ЛИСКУ 8th March 2013 20:19

Това, от което се страхуваме, ще го има в ада в N-та степен. Сам в тъмна стая без никакво общение с когото и да било и във вечно, тяггостно и безнадеждно очакване на нещо да се случи. Но никога нищо не се случва. Дори земният затвор е рай в сравнение с това...Ще искаш да умреш, но няма да можеш.....Може да се продължи още..
:-)

Agatata 8th March 2013 21:41

Май си била там.... Как се върна?:bowdowl:

ЛИСКУ 8th March 2013 22:05

Това са бегли и безсилни описания на свети хора, чиито сетива са по-силни за духовните неща, и които са се опитвали да опишат ада. Не са мои описания и не си позволявам ;-)
А познавам и хора, които са видели по някакъв начин свои умрели близки точно в това мъчително състояние..И това ги е обърнало в съвсем друга посока след това..

Нелка 8th March 2013 22:53

Лиску! С риск да вляза в излишни пререкания с теб - АДЪТ е масто на Земята!
Адът е в душите на злобните, завистливи, отмъстителни хора! Те вжедневно се пържат в него. За тях смъртта е облекение. И това, което следва след нея - също. Адът е тук, между нас. Аз се сблъсквам постоянно с него, надничам в котлите от вряща злоба; оглеждам се в пъклените му клади надничащи през очите на нещастните хора....

АДЪТ не е присъствие на дявол или демон или зло или каквато и глупост там го наричаш... АДЪТ е отсъствие на БОГ! Което е много по-страшно от хиляди дяволи залепени един за друг...

ЛИСКУ 8th March 2013 23:02

O, Нелс! Това не са пререкания! Поздравявам те съвсем искрено за това, което каза:
АДЪТ е отсъствие на БОГ!
Това се предусеща на земята, но истинското е после...;-)
А ти, защо звучиш толкова отчаяна??...Злоба и завист...нормални неща..а за известните хора още повече. Не се трови с това. Я се стегни...;-)

Нелка 8th March 2013 23:10

Не, не съм отчаяна! Подготвям се психически какво следва. :) Обещала съм се да се концентрирам само върху присъствието на Бог!
Трудно ще е , но го приемам като предизвикателство от горе! "Обичай ближния!" е мантрата на идните месеци! :2024:

ЛИСКУ 8th March 2013 23:14

"Обичай ближния!" не е мантра, а вечен закон:-)
Радвам се на разсъжденията ти, Нелкин!..Стоплят ме ;-)

Ухх, че сме сериозни тази вечер! :-)
Ама аз не тача много 8-ми Март, малко ми е соц, и все си представям разни лелки от цеха, които се хихикат и носят кокичета и зюмбюли...Не е мой тип нещо този ден.;-)
Айде аз бегам и дано не сънувам кошмари :p


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.