Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Чанти Louis Vuitton (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11848)

Taneva` 16th March 2011 10:19

Именно. За тези,които разбират, и са имали оригинали , могат ако седнат с некоя мадама и й видят чантата аджеба,да разберат дали е оригинална или не.....не е ли така като се загледаш повече? Аз мисля,че е така.

С всички реплики, реплики на известните марки,реплики на телефони....ако си имал щастието да се докоснеш до оригинала,ще различаваш реплика от оригинал...

Нямах предвид,че ти или някоя друга от тука не разбирате.Не ги приемай така нещата.Говоря принципно.

Lilith 16th March 2011 10:29

ЛВ точно ги разнася всеки 2ри не само в София, а и в Барселона и в Милано. Пълно е с тъмнокожи улични продавачи, въпреки че полициятта ги дебне на всеки ъгъл. А тук дори има магазини, в които съвсем спокойно се продават. Това е малко като дънки D&G, дори и да носиш такива всеки ще си каже "да бе да" :lol:

И другото - като ми тръгнат по пазара и в трамвая с тия Луй Вютониии.... :lol: :lol: :lol:

apoklistika 16th March 2011 10:33

НБе принципно има такива реплики, че ти трябва половин час да сравняваш, за да откриеш разликите. От просто седене до някоя мадама едва ли ще ги видиш. Скоро бях на презентация на гранична полиция за фалшификатите- точно половин час се зверих в едни обувки на Christian Louboutin- като започнеш от кутията, през торбичките им, до самите обувки- 1 към 1. Толкова са ситни разликите, че наистина трябва да ти е работа това, за да можеш да ги видиш. Простият потребител, дори и такъв, носещ оригинали, на прв, че и на втори поглед малко трудно ще ги различи.

Taneva` 16th March 2011 10:38

Цитирай:

Първоначално написано от Lilith
ЛВ точно ги разнася всеки 2ри не само в София, а и в Барселона и в Милано. Пълно е с тъмнокожи улични продавачи, въпреки че полициятта ги дебне на всеки ъгъл. А тук дори има магазини, в които съвсем спокойно се продават. Това е малко като дънки D&G, дори и да носиш такива всеки ще си каже "да бе да" :lol:

И другото - като ми тръгнат по пазара и в трамвая с тия Луй Вютониии.... :lol: :lol: :lol:


Трамвая,чантата и после Илиянци....... :lol:

snobkata 16th March 2011 12:05

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
НБе принципно има такива реплики, че ти трябва половин час да сравняваш, за да откриеш разликите. От просто седене до някоя мадама едва ли ще ги видиш. Скоро бях на презентация на гранична полиция за фалшификатите- точно половин час се зверих в едни обувки на Christian Louboutin- като започнеш от кутията, през торбичките им, до самите обувки- 1 към 1. Толкова са ситни разликите, че наистина трябва да ти е работа това, за да можеш да ги видиш. Простият потребител, дори и такъв, носещ оригинали, на прв, че и на втори поглед малко трудно ще ги различи.

Именно :!: В Германия случая беше такъв-в магазин на Луи Вюитон полицията след дълго разследване установила, че се продават ментета - толкова добре изработени, че експерти са доказвали дали са оригинал или не.Глобата за търговеца беше мн сериозна , не помня точния р-р.
Вчера в МОЛ София е открита изложба от 50 фалшификата по инициатива на Харпърс базар под надслов Ментетата не са на мода.

Oksana_ 30th March 2011 12:28

Вече на какво ли не направиха реплика. На челата на някои хора им е изписано, че самите те са нечий реплики, а какво остава за чантичките...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.