Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

princesavm 12th November 2009 10:00

Хариет,
И от мен едно голямо :bravo:
Прекрасен резултат!Пожелавам ти да се запази възможно най-дълго време :2020:

miss_wendy 13th November 2009 23:23

Хариет..може ли и на мен паролка :))

Оnly 14th November 2009 11:33

Страшно освежава и заглажда лицето . :2003:

miss_wendy 14th November 2009 15:05

леллел хариеттт разликата е очевадна!!! бравооо!!!

Sladurana_85 29th November 2009 18:04

ще може ли и аз да получа паролката

Rochellkaa 29th November 2009 19:12

Аз също ? :)

Rochellkaa 29th November 2009 22:19

Наистина уникален резултат ! Много си хубава !

Harriet 30th November 2009 00:06

Благодаря ти, миличка! :kiss_me:
Радвам се, че ти е харесал резултатът.
Уж диамантите били girls-best-friend, но май трябва да признаем първенството на БТ. :girl_haha: :1242: :girl_dance:

kaka G 2nd December 2009 10:09

...
 
Някой от вас знае ли дали крайният ВИДИМ резултат от ботокс и мезотерапия е един и същ. Принципите на действие е различен - единият блокира мускулите, а другия подобрява функциите на клетките. Та в този ред на мисли... вероятно трябва да се редуват. Ако някой има мнение от личен опит, ще съм благодарна да го сподели.

patrisha 2nd December 2009 11:19

Не мисля, че е един и същ, макар да не съм си слагала ботокс. Ходих на мезотерапия два пъти, освежава се лицето, намалява се пачия крак, но за бръчката между веждите /вертикално/ не видях особен ефект, да не кажа че няма никакъв. Мисля да я третирам с ботокс.

kaka G 2nd December 2009 13:44

...
 
На мен почти ми отговориха, но в петък съм на консултация и след като докторката ми види лицето ще си каже тежката дума. По тел.ми обясниха, че с мезотерапията се постига приблизително същия ефект, но става бавно, постепенно, докато с ботокса след няколко дни.

patrisha 2nd December 2009 15:39

Освен, че става бавно, излиза и по-скъпо, защото един курс мезотерапия е близо 1000 лева . Зависи с какви продукти се прави, може и повече да излезе. Но ще чакаме да споделиш информация от консултацията.

kaka G 8th December 2009 13:04

...
 
Не отидох на консултацията. Тъй като желанието ми спрямо ботокса надделя, счетох, че е излишно.
В този ред на мисли... вчера си поставих ботокс при д-р Янков. Приятно изненадана останах от вниманието и отношението. Сега съм в очакване на пълната промяна.

Iliana81 14th December 2009 00:35

Мисля при него да си слагам ботокс през лятото. Дано втория път ефекта надмине този от първия. Ако не - това ще ме откаже от ботокса завинаги
:roll:

Harriet 14th December 2009 09:19

Прочетох ти поста в другата тема. Ако очакваш мимиката около очите ти да изчезне напълно и да не се "свиват" изобщо, както си се изразила - това никога няма да стане. Д-р Янков изрично казва (още преди инжектирането при мен), че "вцепеняването" и липсата на мимика се случва само с челото. Около очите ветрилообразните гънки се заглаждат, но когато се смееш - има мимически бръчки. Лицето изглежда напълно гладко само когато е неподвижно.
Нали така, Kaka G? :?:

gwendoline 14th December 2009 09:48

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
че "вцепеняването" и липсата на мимика се случва само с челото. Около очите ветрилообразните гънки се заглаждат, но когато се смееш - има мимически бръчки. Лицето изглежда напълно гладко само когато е неподвижно.

:2003: И не само.... бръчиците, около и под очите, вследствие излагане на слънце или продължително ползване на солариум- не се повлияват от ботокса :idea: Те са прекалено фини и на повърхностния слой на кожата; не се задействат от мускули и респективно няма как да се отпуснат и загладят :idea:

Harriet 14th December 2009 10:00

Мдаа, Гуен е абсолютно права! Моите мрежички от фини бръчици под очичките са си точно от солариум плюс 2-3 от отпусната кожа.
Всичко друго се изглади, но те си останаха. Тях д-р Янков е обещал да ги поопънем с филър (сложен дълбоко в скулите, а не в клепачите).

Iliana81 14th December 2009 12:20

Ужас :( Значи се отказвам от ботокса докато не ми се появят бръчки по челото или \"гневна\" бръчка но все още нямам такива... значи не точно ботокса ще ми реши проблема. Явно не мога да се преборя с тези досадни бръчици около очите :( Направо съм се отчаяла, а как искам да ги изгладя. Само че всеки съвестен доктор ще ми откаже лифтинг на 30 год. :? Трябва ли да чакам да остърея за да имам правото да направя каквото и да е за изпъната коя :( А искам да се харесвам точно сега!!!
:cry:

Iliana81 14th December 2009 12:23

Нещо кирилизатора не работи както трябва, имах предвид трябва ли да чакам да ostareia за да имам правото да направя нещо за изпъната koja
:roll:

kaka G 16th December 2009 09:44

...
 
Мдаааам, Хариет! Напълно си права. При мен ефектът е поразителен. Особено в неподвижно състояние. Но и при усмивка. Ветрилообразните ги няма, а се образуват една-две по-изразени. Но под очите няма как да се повлияе от ботокса. Същото ми каза и на мен д-р Янков - няма усещане за парализа в областта на очите, само челото. Следствие на процедурата веждите ми се вдигнаха, очите се отвориха. Единственият проблем е, че трудно си скубя веждите, защото не мога да ги вдигна повече и от спиралата ми се цапа кожата под веждите. :lol:

kaka G 16th December 2009 09:49

...
 
chaoslady, бъди сигурна, че и като остарееш пак ще искаш да се харесваш. Това е усещане, което не намалява, а напротив - увеличава се. Нямам представа дали проблемът ти е толкова видим или ти сама от суета си го създаваш. Но пък от друга страна щом не се харесваш трябва да има начин да се оправят нещата. Дано попаднеш на точния специалист и да поправи, това, което те дразни. С една дума - ботоксът не е твоята процедура. Успех!

Iliana81 16th December 2009 15:08

Мерси :) Не знам, аз се дразня от тези бръчици но сама съм си виновна от прекаляване с солариум и плажове :( Добре че отново е модерна бялата коя :) Близките ми не забелязват тези бръчици, но важното е че аз ги забелязвам и се дразня че ги има... Както и да е. Хубавото е че наистина и на мен погледа ми се отвори и веждите ми се повдигнаха, изобщо лицето ми след ботокса изглежда доста освежено. До колкото знам не всички които поставят ботокс в БГ, могат да се справят и с повдигането на вежди, защото ако лекаря не е опитен може да се получи точно обратния ефект.
Затова и не бих се доверила на разни козметични центрове, а само на пластичен хирург. Мисля лятото да си поставя ботокс за втори път, този път в БГ при д-р Янков, защото дори и да не ми се изгладят бръчиите, харесва ми този ефект на повдигнати вежди а мисля все още да не прибягвам до браулифтинг операция, поне не в близките 2-3 год.
Колебаех се между SkinLine и д-р Янков, тъй като в SkinLine си правих лазерна епилация, и там поставят и ботокс, но предпочитам да се оставя в ръцете на пластичен хирург а не дерматолози или козметички.
Може пак втория път да остана повече доволна, кой знае :wink:
Колко ви излезе поставянето на ботокса? Аз мисля да си слагам ботокс и филар в устните, пак за втори път. С сигурност ще ми излезе по евтино отколкото в Хелзинки, тук тези процедури ми излязоха 870 EU.

ARIZINA 16th December 2009 15:12

Е,аз не знам във Варна да има по некадърна дерматоложка от Михайлова в скин лайн...и аз минах от там,ама....щом пък си доволна :lol:

Iliana81 16th December 2009 15:17

Ааа не, там не съм си слагала ботокс. Ботокса си го слагах в една клиника в Хелзинки. Иначе от лазера им съм доволна.

ARIZINA 16th December 2009 15:19

Помислих ,че във варненския скин лайн и взех ,че сериозно се притесних за теб,ама сега ще си плюя в пазвата :girl_haha: :wink:

patrisha 16th December 2009 16:44

[/quote]
А при коя от трите дерматоложки си прави лазера ?

Iliana81 16th December 2009 17:07

О, не и знам името :? Изглеждаше млада, на около 30 год. Иначе ефект има, от 2 пъти на краката почти нищо не остана. Но не съм си правила само там. Общо са 4 пъти, от които 2та там.

Iliana81 17th December 2009 02:12

А каква цена ви излезе поставянето на ботокса и дали цените ги определя индивидуално в зависимост колко единици е поставил, или се плаща цялата ампула?

Harriet 17th December 2009 07:43

Не е удобно да се пишат цени тук. Ако се наложи да ти сложи по-малко единици - плащаш по-малко, но чакаш един-два дни, за да те "комбинират" с друга пациентка. Д-р Янков отговаря много бързо по електронната поща - пиши му. Или питай Kaka G на лични - тя беше обсъждала различни цени с док.

te_dda 17th December 2009 23:24

Цитирай:

Не е удобно да се пишат цени тук.
и защо ??? че тук основно това се обсъжда....мисля,че никоя от нас не е подписвала декларации за поверителна финансова информация :lol: :lol:

Harriet 17th December 2009 23:53

Не мога да ти дам конкретен отговор. Така съм го почувствала - така съм го написала...
Още повече, че с chaoslady преди седмици обсъждахме цените на лични. Бях останала с впечатление, че във форума това е по-предпочитаният начин за обмяна на инфо за цени.

Harriet 23rd February 2010 13:16

Момичета, да споделя за трайността на БТ и ХК, които си сложих в края на октомври 2009 г.
Вчера поднових БТ, който изтрая точно 4 месеца (както прогнозира и д-р Янков). ХК в назолабиалните си е супер, не е мръднала. Ще изчакам да минат още 2 месеца и ще отида за малко допълване (за да подсигурим дълготрайността).
Изводът: от доволна по-доволна! :girl_dance:

Agata 24th February 2010 08:46

ботокс
 
Сега видях снимките, удивителен ефект! Поздравления и следващия път ще се замисля за едно пътуване до Варна. Аз си сложих тук в София преди Нова година, излезе ми по-малко парички, имаше промоция, и аз съм доволна, но не съм правила снимки преди-след и сега не мога да преценя много точно. Познати ми възхваляват новия вид, аз обаче пия и добавки с ХК, казват че се запазва по-дълго, ще видим.

Harriet 24th February 2010 09:10

Радвам се, че ти харесват! Следващият път си направи снимки, защото без тях наистина не можеш да усетиш сама колко много се променя видът на лицето ти. За трайността - от личен опит се убедих, че д-р Янков знае какво говори по отношение на това кое колко трае (виж темата назад).
А за бръчките под очите - аз след 2 месеца ще пробвам с попълване на скулите с по-плътна ХК. Според д-р Янков това ще подобри нещата (пак виж назад).
Ако имаш още въпроси: пиши ЛС.

diadora 24th February 2010 10:24

Harriet , твоя резултат беше изумителен , радвам се за теб :D
Много хубаво , че можеш да разчиташ на думата на док и знаеш какво да очакваш .

anelia_lux 28th February 2010 13:36

може ли и аз да погледна симките че толкова ме заинтригувахте:)

tilia12 28th February 2010 17:22

Здравейте момичета нова съм тук . За първи път влизам. Искам и аз да знам мненията за д-р Янков или някой друг в Варна за блефаропластиката но като че ли само за това има най-малко изписано тук . Ако някой има някакви впечетления много ще съм му благодаарна и ще се радвам да сподели . Интерисува ме точно от тая интервенция която е свдързана с клепачите а не с бръчките . :?: :?: :?: :? Благодаря предварително :) :) :)

kaka G 30th March 2010 08:12

...
 
Здравейте! Като пациентка на д-р Янков искам да ви споделя, че направих втора процедура с ботокс вчера. При мен действието му беше почти 4 месеца. Бях с настройката да го подновя към края на април, но явно при мен се наложи по-рано. Първият път не ми казаха какъв вид е бил, но този път е Vistabel. Явно всеки път слагат различен вид за да преценят кой влияе най-добре. Някой от вас, който си е слагал повече от два пъти има ли представа кой вид издържа повече?

patrisha 30th March 2010 09:51

Мисля, че всеки следващ път трябва да издържи повече, а след няколко поставяния се прави пауза.

kisha 5th July 2010 11:42

какво ви е мнениета за д-ра по отношение на мамопластиката и по-скоро реоперациии.... :?:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.