Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

Beauty_on_Duty 26th July 2013 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от janeRR (Публикация 791052)
Привер Съфорумници :) В началото на юни бях на консултация при д-р Янков. Искам да си променя брадичката. Той ми предложи метод, при който се вкарва собствена мазнина под кожата, вместо стандартното слагане на импланти. (не съм сигурна за името на самия метод ... простете за невежеството) Предупреди ме и че е възможно да не се получи желания резултат от първия път. Сега се чудя дали да го изпробвам този метод или не.... Дали има още някой във форума, който се е подлагал на такова нещо? Колко е ефективно и дали д-р Янков е правилния избор за тази операция, са моите въпроси. Иначе човека е голям пич! Много любезен и отзивчив, с чудесни впечатления съм!

Метода се нарича липофилинг, но за да е ефективен трябва да се изпълнява по Колман със съответния инструментариум. В противен случай, не само че няма да има ефект от първия път, изобщо не би имал ефект, колкото и пъти да се прилага! Нямам никаква информация за съответния лекар и не мога да споделя впечатления. Но ако използва обикновена центрофугирана мазнина, резултата ще бъде само един - скъпо разочарование! Иначе плинципно липофилинга наистина се предпочита пред поставянето на имплант и дава доста добри резултати.

Мариса 29th July 2013 16:39

Ето това е процедурата липофилинг.Тези мастни клетки могат да бъдат инжектирани не само в устните,но било то и в брадичка,скули,наз.гънки и тн.Но за момента освен Ильо Стоянов,друг хирург не знам да има оригиналния инструментариум за процедурата.А този др.Янков не съм го чувала никога.Внимавай,по-добре при сигурен човек,отколкото по-евтиния вариант.

http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-1...iling-na-ustni

mellissa 30th August 2015 16:34

Здравейте момичета,
виждам, че отдавна никой не е писал в тази тема и се надявам някой да ми отговори.
Преди 3 дни си сложих хиалурон в горната устна, но се оказа, че всъщност устната ми е достатъчно голяма, но наклона е полегат и изглежда все едно изобщо нямам горна устна.
Лекарят, който ми сложи филъра ми обясни, че е необходимо да ми се направи операция, с която да се издърпа устната. Въпроса ми е дали д-р Янков е подходящия за подобна интервенция понеже чета за ринопластика и други намеси, но не видях подобен проблем.
Ще съм ви благодарна за отговор

kkkamsata 2nd November 2015 16:29

Доктор янков
 
Здравейте момичета аз съм от варна и съм си правила операция при доктор янков и по точно отопластика много съм доволна от резултата но вече след една година време чувствам се малко по малко безчувствени откакто бях преди
Постигнахме страхотен резултат и постоянно ме питаше през цялата операция какъв резултат искам да постигна защото не бях с пълна анестезия но все пак доктора има лек и недостатъци сега ми предстои операция за уголемяване на бюста и търся подходящи хирург но за бизнес и на него не бих се доверила

todorovka 28th April 2016 06:33

Здравейте и от мен.Вчера се подложих на операция ( отопластика) при д-р Янков.Иксам да Ви споделя,че останах изключително доволна от този човек.

todorovka 28th April 2016 10:25

kkkamsata,може ли да те попитам не те ли е страх да се скъсат конците или с времето страха ще отмине

thisavrous 7th May 2016 20:42

todorovka,

А колко Ви струваше интервенцията? (ако не е проблем да споделите)

todorovka 13th May 2016 11:23

Thisavrous самата операция струва 1300 лв ,но преди това се ходи на преглед ,който е 40 лв .Понеже не съм от Варна и ми беше трудно да да ходя два пъти ,затова се уговорихме и прегледа и операцията да са на 1 ден

thisavrous 13th May 2016 17:46

todorovka,

Благодаря за информацията. Имам записан час за сряда следващата седмица, и ми беше от полза. А бързо ли се възстановихте?

Всичко най-добро!

todorovka 13th May 2016 20:46

thisavrous Ами в интерес на истината все още се въстановявам.Минаха около 20-тина дни иии едното ми ухо има съвсем лек отток,но човек ако не знае няма да разбере от какво е- ( може би само аз си го забелязвам и затова все още излизам със спусната коса както е било винаги).Иначе с лента стоях само 48 часа.После я махате и си миете косата спокойно.Ушите ми бяха изтръпнали още около седмица ,но вече се оправиха.Болка е силно казано,но чувствах само в деня след операцията и през ноща.Това е общо взето.Доволна съм.В края на операцията д-р Янков Ви дава огледало и докато не кажете " ДА така е супер" не спира да работи.Хайде успех и очаквам да кажете как е минало.Всичко добро

thisavrous 7th June 2016 07:31

todorovka, още веднъж благодаря!
Днес ми е 3-ти ден, откакто свалих превръзката. Самата операция мина добре. Имах постоянна болка, но не силна, поносима по-скоро, след като мина действието на упойката и на следващия ден. Вечерите с превръзка ми бяха тежки, заради спането, но се свиква. Иначе след като я свалих ушите бяха в доста добро състояние, аз очаквах да изглеждат по - зле. Лявото е съвсем нормално, като изключим оттока, дясното е по - чувствително и повечко време ще му трябва за възстановяване. Правя си процедурата 2 пъти на ден по заръка на доктора и нямам търпение да се оправят напълно. Доволна съм от резултата и от д-р Янков, също и от екипа му. Определено това е най-добрият и щадящ метод.
Всичко най - хубаво!

kkkamsata 12th June 2016 14:17

Цитирай:

Първоначално написано от todorovka (Публикация 808919)
thisavrous Ами в интерес на истината все още се въстановявам.Минаха около 20-тина дни иии едното ми ухо има съвсем лек отток,но човек ако не знае няма да разбере от какво е- ( може би само аз си го забелязвам и затова все още излизам със спусната коса както е било винаги).Иначе с лента стоях само 48 часа.После я махате и си миете косата спокойно.Ушите ми бяха изтръпнали още около седмица ,но вече се оправиха.Болка е силно казано,но чувствах само в деня след операцията и през ноща.Това е общо взето.Доволна съм.В края на операцията д-р Янков Ви дава огледало и докато не кажете " ДА така е супер" не спира да работи.Хайде успех и очаквам да кажете как е минало.Всичко добро


Da tochno taka i az imam otoplastika pri daniel qnkov koito se interesuva dami pishe na imeil kkkams@abv.bg shte otgovorq na vsichki moqto operaciq beshe minalata godina 1000 lv

tyjenchovek 11th December 2018 11:56

д-р Янков не може да прави носове!
д-р Янков ми загуби 4 години от живота.не приличам на нищо, не мога да се гледам в огледалото.

kukikoku 17th December 2018 14:56

Ще споделите ли повече информация?
 
Цитирай:

Първоначално написано от kkkamsata (Публикация 809148)
Da tochno taka i az imam otoplastika pri daniel qnkov koito se interesuva dami pishe na imeil kkkams@abv.bg shte otgovorq na vsichki moqto operaciq beshe minalata godina 1000 lv

Планирам да си правя отопластика при д-р Янков и съм малко притеснена. Бихте ли споделили малко повече за операцията, мнението Ви относно доктора и екипа, доволна ли сте и т.н.?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.