Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11871)

milena69 17th March 2011 23:46

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Знам,знам-георгиев си е такъв. :lol: Несериозен според мен.
За мен най-отговорния и сериозен е сегашния ми,защото ми направи гърдите,които исках.;)Енчев идея си нямам кой е и къде оперира

Благодаря ти,Марисабела,ясно и точно ми отговори,дано и други дами да са така,ще взема под внимание мнението то:D

Аз гледах един твой аватар,снощи,и много ми хареса бюста ти,но можеби ти преди самата операция си имала все пак някакви,за да станат толкова секси....но аз съм с много мънички,кубиците с които се харесах при Георгиев бяха 380,но-забележи-когато казах на Стоянов ,че искам 380-той ми се изсмя и каза,че повече от 320 няма да ми сложи,защото съм била с фина структура....такава разлика в мненията...просто не знам

Мариса 17th March 2011 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Аз гледах един твой аватар,снощи,и много ми хареса бюста ти,но можеби ти преди самата операция си имала все пак някакви,за да станат толкова секси....но аз съм с много мънички,кубиците с които се харесах при Георгиев бяха 380,но-забележи-когато казах на Стоянов ,че искам 380-той ми се изсмя и каза,че повече от 320 няма да ми сложи,защото съм била с фина структура....такава разлика в мненията...просто не знам

ми кво съм имала-една шепичка :lol:
Но недей да ме гледаш мен,защото аз съм с мамопластики и от 395 минах на 520кубика :shock: :lol:

Мариса 17th March 2011 23:54

с 2 мамопластики имах предвид...брбр как липсва бутон промяна :?

milena69 18th March 2011 00:00

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Аз гледах един твой аватар,снощи,и много ми хареса бюста ти,но можеби ти преди самата операция си имала все пак някакви,за да станат толкова секси....но аз съм с много мънички,кубиците с които се харесах при Георгиев бяха 380,но-забележи-когато казах на Стоянов ,че искам 380-той ми се изсмя и каза,че повече от 320 няма да ми сложи,защото съм била с фина структура....такава разлика в мненията...просто не знам

ми кво съм имала-една шепичка :lol:
Но недей да ме гледаш мен,защото аз съм с мамопластики и от 395 минах на 520кубика :shock: :lol:

Там при Георгиев имаше някаква жена,ама незнам сега пациентка или от персонала,имам чувството,че си беше коригирала устните и изобщо не ми хареса,ама хич,не разбрах каква беше,но.....физиономията й имаше много гротестски вид,комичен,устните й едни несъразмерни,груби,...не знам де,дано да не се е правила при него,че ако реша да съм там,да не заприличам и аз на тази,не можах да разбера дали не е сестра или секретарка,не знам,ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Мариса 18th March 2011 00:15

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Мариса 18th March 2011 00:16

МИлена,кривата работа е негов почерк/запазена марка/.

milena69 18th March 2011 00:26

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

milena69 18th March 2011 00:29

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

Дано да се намерят във форума дами,които да ми пратят снимки да видя резултат от работата на тези господа.....все се надявам да има и отзивчиви сред форумките :wink:

Мариса 18th March 2011 00:31

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

Точно той ми направи устата крива.А и красивото е относително понятие.Жената,за която пишеш сигурно се харесва и е предоволна.нея не я мисли;)

Мариса 18th March 2011 00:33

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Дано да се намерят във форума дами,които да ми пратят снимки да видя резултат от работата на тези господа.....все се надявам да има и отзивчиви сред форумките :wink:

Това се гледа на консултация,а Стоянов винаги всички ми е показвал:)
Тук повечето хора сме скептично настроени за снимкояи материал,който може да бъде разпостранен много лесно.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.