Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Сириус-Д? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12536)

lucky16 14th February 2012 15:40

Сириус-Д?
 
Здравейте. Възстановявам се след операция. Поредната. Тежичко е. Препоръчаха ми да взимам някаква хранителна добавка Сириус-Д - казаха ми, че възстановява тъкани и органи. Много ми хвалят мои познати някакъв случай на човек, който се възстановил напълно след тежка катастрофа, пък бил с размазан крак. Но това се носи от уста на уста. Разбрах, че много го ползвали разни лекари от Правителствена и ВМА. Моля ви, някой ако има информация, или е ползвал, може ли да разкаже как се чувства и колко време трябва да се пие това нещо?

bensa 15th February 2012 17:44

Първо да кажа някоко думи за себе си: завършил съм културизъм в НСА и се занимавам от 4 години с хранителни добавки. Разгледах подробно този продукт и какво ми направи впечатление: никъде няма публикуван състава му, пише само, че съдържа водноразтворими протеини на животинска основа... Какво означава това? Млечен протеин, Яйчен, Суроватъчен, Телешки и тн. Тоест нищо ново под слънцето. Другото което ми направи впечатление е огромния надпис "-30% отстъпка за лекари!" - който по пътя на логиката обяснява защо е толкова предлаган от медицинските лица.
Моето лично мнение е, че приема на въпросната добавка няма да доведе до ефектите, които се очакват от нея. Продуктите за възстановяване на ставния хрущял и сухожилията са базирани на съставките: глюкозамин, хондроитин, мсм, цисус и хиалуронова киселина...

Ivo_77 30th May 2012 15:33

Аз съм волейболист и съм пил Сириус-Д, от сайта им sirius-d.com Имаше ефект голям и засега да чукна на дърво не съм имал проблеми с рамото. Но го пих 1 месец, по-малко няма да има желания ефект! Знам че е природен продукт и не вреди, че с тия химии за възстановяване, които взимаме един медикамент по-малко хахах :))

desinkataa 30th May 2012 18:49

Цитирай:

Първоначално написано от bensa (Публикация 767627)
Първо да кажа някоко думи за себе си: завършил съм културизъм в НСА и се занимавам от 4 години с хранителни добавки. Разгледах подробно този продукт и какво ми направи впечатление: никъде няма публикуван състава му, пише само, че съдържа водноразтворими протеини на животинска основа... Какво означава това? Млечен протеин, Яйчен, Суроватъчен, Телешки и тн. Тоест нищо ново под слънцето. Другото което ми направи впечатление е огромния надпис "-30% отстъпка за лекари!" - който по пътя на логиката обяснява защо е толкова предлаган от медицинските лица.
Моето лично мнение е, че приема на въпросната добавка няма да доведе до ефектите, които се очакват от нея. Продуктите за възстановяване на ставния хрущял и сухожилията са базирани на съставките: глюкозамин, хондроитин, мсм, цисус и хиалуронова киселина...

Аз съм фармацевт и също не видях какво е съдържанието на продукта.Съгласна съм за глюкозамина и хондоритина и хиалуроновата киселина,но аз разбрах,че има проблем и със заздравяването на раните и образуването на нови тъкани,а не само на хрущал.

radoslav.radev.773 25th January 2013 10:38

В материалите, които се появиха в пресата относно Сириус Д (главно в медицинските издания) храната се рекламира като панацея, която лекува едва ли не всичко, в т.ч. множествена склероза, куп автоимунни заболявания и пр. Прекалено оптимистично е, за да е напълно вярно! Подобни препарати, съдържащи белтъчини, аминокиселини , куркума и пр. има във всеки магазин за спортни и фитнес храни, но техните показания са далеч по-скромни. Независимо от това, тъй като продуктът е сравнително отскоро на пазара, добре е да се чуят по-вече мнения за неговата ефикасност от колкото се може по-вече хора, които са го ползвали....

24Carat 26th January 2013 13:30

Операция на какво ? Дай повече информация и ще ти помогнем.

sharenichorapki 27th April 2013 11:53

Аз съм ползвала продукта 2-месеца помогна ми наистина и почуствах промяна след 1 месец. препоръчвам го горещо дори ако нямате нуждата го ползвате, а просто превантивно. Когато се свързах с Проф. Димитров ми каза че е полезно и без конкретно заболяване защото пречиства кръвоностните съдове от шлаки и т.н.

Меченце 11th May 2013 11:20

Аз ползвам Сириус-Д в момента от един месец - резултат има чувствителен. Усеща се още на 15-тия ден по общото състояние на организма. Изведнъж някак се усещаш изцяло в много по добра форма, чак не ти се вярва . Ставаш по-жизнен, по-подвижен, мускулите се раздвижват,зрението се усилва,дребните болежки изчезват. Аз го взех заради увреждане на вените след страничен ефект от хормонално лечение-след един месец вените не ме болят . Нервната система се успокоява значително, ставаш по спокоен някак, не се дразниш лесно от дребни проблеми. Смятам да го пия три месеца, колкото се препоръчва от проф. Димитров защото имам други проблеми , които усещам че се повлияват. Въобще усещам някакво самовъзстановяване на тялото във всички системи-след един месец. Но е скъпичко,затова отказва много хора.Едно буркаче ако пиеш по една лъж.с връх стига за ок. 10 дни и струва 40-45 лв Ако можете да си го позволите опитайте поне месец -действа.

24Carat 15th May 2013 13:58

Вземи си добавка, която съдържа доказаните съставки като глюкозамин, хондроитин, МСМ и други допълнителни като бромелаин, босвелия. Това, което съм пробвал са Elastamine на PrimaForce и Glucosamine Chondroitine & MSM Complex на Haya. Ползвах ги за възстановяване от контузия на рамото и наистина много ускориха нещата.

alen 11th June 2013 14:54

сиреус д
 
Здравейте на всички оптимисти.
Като разбрах за въпросната добавка бях много щастлив и защо? защоте едва ли има човек днес в този "хубав" живот,който живеем да няма някакви проблеми- здравословни, без значение от годините на които е.
Купих си от въпросната добавка три опаковки с цел да ги пия поне 2 - 3 месеца както пише. Не съм недоверчив и за това си я и купих, но очаквах наистина поне нещо от нещата от които страдам да се оправят.Уви досега след двумесечно редовна употреба не мога да кажа, че нещо се е променило то преди.
има ли желание някой да ми даде някакъв съвет какво да правя по нататък с добавката,ще дойде ли момента на действието и поне на нищо от тези неща за които пишат че лекува.
Поздрави на всички и се надявам някой да сподели с мен.

Меченце 12th June 2013 16:35

Ален , едно бурканче, ако пиеш по една лъжица сутрин и една вечер, стига само за 10 дни . И това е дозата за до 60кг човек при не много тежко заболяване. Ти ако с три опаковки си изкарал два месеца , много си намалил дозата , може би затова не усещаш подобрение. Ако заболяването е сериозно и си над 60 кг се пият по три супени лъжици сутрин и три вечер през първите седем дни и след това по две сутрин и две вечер. На сайта www.svoizbor.com трябва да прочетеш отдолу всички коментари и запитвания под представянето на продукта или да зададеш въпрос сам.Виж го , има полезна информация. Успех !

lucky16 13th August 2013 13:06

Много време не бях влизала във форума. Сега пак влязох да търся информация по въпроси които ме интересуват и видях новите отговори тук.
Оо, колко време мина от тогава. За Сириус Д мога да ви кажа само най добри неща.
Мартина Иванова, която отговаря на всички въпроси в сайта, който е официален дистрибутор www.svoizbor.com ми беше много ценна! Разбрах много неща и за тялото си, влязох във форма много бързо - с подходящ хранителен режим, а с помощта на Сириус наистина се възстанових много бързо от операцията ми. Естетична операция, щом е толкова важно да уточня. И други такива съм имала преди, с тежки и дълги периоди на възстановяне. А със Сириус,нещата станаха много по бързо и лесно. Всичко зарастна, заздравя за нула време. Човек се чувства много тонизиран и усеща прилива на енергия. И за спорта ми помага много. И да ви кажа - това дето се продава в спортните магазини като добавки - протеини, аминокиселини -няма нищо общо и не може да стъпи на малкото пръстче на Сириус Д. Все едно да сравнявате трабантче с ферари :-))))))) От срещата ми с професор Димитров разбрах повече за състава, разбрах защо повечето хора не разбират какво пише. Ами то просто няма такова хранително вечщество познато - не са мазнини, нито въглехидрати, нито протеини. Няма как да се опише с друг термин. Много начетен и ценен е този човек.
Да ви кажа, хич не се чудете от разни мъдрувания по форуми. Всеки философства отдалече, ама всъщност нищо не може да каже докато не опита лично. Личните мои ползи бяха: бързо възстановяване след тежка операция, почти незабележими белези, които преди бяха станали дебели и плътни. Дори стриите от преди години ми изчезнаха. Допълнително разни болки, които имах в гърба и колената вече ги няма. Пих го някъде към 6 месеца. А, и отслабнах - сега съм в перфектна форма. Но това освен на Сириус го отдавам и на хранителния режим, който ми направиха безплатно от www.svoizbor.com
Свържете се с хората, много са отзивчиви и винаги помагат. Ще взема и аз да им се обадя пак, че майка ми нещо го е закъсала с артрит и високо кръвно и задръстен черен дроб. Ще гледам пак да пиша при нови впечатления. Дано не се сетя пак след две години чак :-)))

sam moga 20th December 2013 16:36

Хубава реклама, хубава цена
 
Сириус-Д на нормална цена sirius-d.biz

choki_moki 23rd December 2013 10:07

Този професор жив ли е още? Според мен трябва да се е покрил на някои самотен остров, които не съществува на картата на света, защото с подобно откритие е докарал милиони лекари до просешка тояга :D

sam moga 30th January 2014 15:42

Професорът се крие вероятно, щото не му се участва в това сражение на дистрибуторите. ;) Всеки официален, единствен, оригинален и взема директно от производителя. Ама кой производител?!? Че и ментетата някой го произвежда. ;)
A svoizbor.com си е жива реклама! И го продават на най-високите цени. Могат да ви направят и отстъпка, естествено. ;) И пак ще водят първенството с най-висока цена!

Ivo Ivanov 6th May 2014 11:58

Cissus + elastamine,най-доброто възможно нещо за възстановяване !

vvs 5th July 2015 22:09

sirius d
 
Здравейте!
Аз лекувах поликистозни гърди и тромбофлебит. В продължение на 5 месеца взимах сутрин и вече от хранатар и смело мога да кажа , че кистите изчезнаха , а на краката вените ми се прибрахаСега пия добавката по 1 л. профилактично.. За хронични болести трябва по- дълго лечение и редовно пиене . При всеки човек е строго индивидуално.Подобрение усетих след прием след 1 месец.
Ако имате някакви въпроси питайте, от моя скромен опит ще отговоря. Желая на всички да бъдете здрави и да доверите на уникалния продукт.

vvs 24th October 2015 15:56

rainova
 
Здравейте, бих искала да се обърна към всички , които имат проблеми със здравето и се чудят дали да пият Сириус.Ще ви разкажа моята история и вие ще си преценитеза вас- миналата година след много тежка инфекция и последващ сепсис / натравяне на кръвта/ , тежаща 45 килограма , аз станах лежащо болна , с дискова херния, пиелонефрит, сърдечна недостатъчност 4 степен , колит и гастрит- цял букет болести , а бях на 42 години.
Тогава , реших да пробвам със Сириус.- Д, като почнах с известна доза недоверие.
Всеки ден в продължение на 9 месеца аз взимах сутрин и вечер Сириус Д без да пропускам нито ден!
Още на 3-ия месец, болките в кръста спряха, колита изчезна, получих сили да се разхождам и да върша нормално работата си , без да ми се вие свят,сърцебиенето намаля.
След още 3 месеца , аз вече възвърнах нормалните си килограми - 60 килограма. Имах сили дори да тичам! Сърдечната недостатъчност беше изчезнала , нямах умора при никакви натоварвания.
На контролните прегледи , явно се виждаше резултата от Сириус Д, някой лекари се радваха , а други който отричаха алтернативната медицина ми вещаеха , като врачки лоши поличби!
Такъв продукт , който да възтановява жизнено важни органи освен Сириус Д не е измислен и едва ли някой ще направи ! Ние българите сме благословени със Сириус Д и с професор Димитров , който е измислил за нас нещо уникално!
Това , което пиша го имам абсолютно докоментирано и всеки , които иска може да го веди р пишете само на vsv2303@abv.bg и заставам с цялата си отговорност зад всяка записана дума тук!!!
Бъдете здрави!

joy_emi 19th July 2016 20:35

Здравейте , искам да попитам може ли Сириус Д да повлияе на резултати на пет скенер , който показва разсейки в костите.

Благодаря предварително !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.