Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   400 кубика :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=15164)

linka82 27th November 2017 23:49

Да...Промениха се ,но едната стой леко нагоре....Истината е,че обмислям втора операция:1241:Размера не ме удовлетворява също :(

Dayana B. 28th November 2017 15:14

Реоперацията пак при Ковачев ли мислиш да е ?
Колко кубика ще слагаш този път?

linka82 29th November 2017 10:04

Нямам идея как да кача снимка....Според приятеля ми са идеални,но за мен не са.Съмнявам се,че ще са при Ковачев следващите.Клоня към Пеев

Dayana B. 29th November 2017 17:26

Според мен най-добре отиди при Стоянов.
Ако не можеш да качиш снимка тук,може ли да ми изпратиш на :
daqnaburlanova@abv.bg

ina.ina 9th December 2017 09:47

Цитирай:

Първоначално написано от linka82 (Публикация 812406)
Нямам идея как да кача снимка....Според приятеля ми са идеални,но за мен не са.Съмнявам се,че ще са при Ковачев следващите.Клоня към Пеев

Хей, успокой топката. Щом според приятеля ти са идеални, изчакай да мине година, пък тогава решавай.

aleksandram 13th March 2018 14:31

Zdraveite momicheta,

imam pitane. Izvinete za latinicata , prosto kum momenta nqmam vuzmojnost da q promenq.

Predstoi mi operaciq na 12 april pri d-r Stoyanov za ygolemqvane na busta. Visoka sum 1,78 , kilogrami 62

Kaza mi slednoto , che sum mnogo slaba gore i moje da mi sloji 350 CC , no po moe jelanie moje da sloji 400 kubika , no samo s ygovorkata,che az nastoyavam.

Vsichki me suvetvat da sloja 400 ,zashtoto razlikata mejdu 350 i 400 ne e golqma i az sum visoka i realno nqma da e frapirashto , no prosto ne moga da precenq kolko golemi sa 400 cc . Ako nqkoq ot vas e slagala , molq izpratete mi snimki ,za da dobiq predstava ili da mi dadete suvet.

Blagodarya vi !

Pozdravi ,

Aleksandra :))

Dayana B. 13th March 2018 17:51

Според мен,настоявай за 400.Ти си висока,350 ще се губят.
Притесняваш се да не са ти големи ли?
Даже и с 425 не биха ти изглеждали прекалено вулгарни.
Но доколкото разбирам ти е казал 400 като максимум,нали?
А каква марка ще са?Кръгли или анатомични?

Aleks27 13th March 2018 18:17

Цитирай:

Първоначално написано от aleksandram (Публикация 813001)
Zdraveite momicheta,

imam pitane. Izvinete za latinicata , prosto kum momenta nqmam vuzmojnost da q promenq.

Predstoi mi operaciq na 12 april pri d-r Stoyanov za ygolemqvane na busta. Visoka sum 1,78 , kilogrami 62

Kaza mi slednoto , che sum mnogo slaba gore i moje da mi sloji 350 CC , no po moe jelanie moje da sloji 400 kubika , no samo s ygovorkata,che az nastoyavam.

Vsichki me suvetvat da sloja 400 ,zashtoto razlikata mejdu 350 i 400 ne e golqma i az sum visoka i realno nqma da e frapirashto , no prosto ne moga da precenq kolko golemi sa 400 cc . Ako nqkoq ot vas e slagala , molq izpratete mi snimki ,za da dobiq predstava ili da mi dadete suvet.

Blagodarya vi !

Pozdravi ,

Aleksandra :))

Здравей,
Аз се оперирах при д-р Стоянов преди месец и половина. Висока съм 1.78 см. и тежа 54 кг. с 425 cc Natrelle Анатомични съм. Неговото предложение към мен беше 375 или 425, аз като теб също много се колебах, но той ме увери, че на този ръст и по-големи кубици от 425 биха стояли добре. Много мислих и накрая му се доверих и изобщо не съжалявам. Мога да ти кажа, че стоят като красив естествен бюст и в никакъв случай, не мога да кажа, че са големи, по скоро нормални. Изобщо не се колебай, а слагай 400. Няма да съжалиш, дори след време ще си кажеш “можеше и повече” :)

Шоки 16th March 2018 21:23

Доктора е преценил, че е много слава горе и ако иска естетичен вид трябва да е 350. Той има много точна преценка и аз бих се доверила изцяло на неговата преценка. Да не стане после гротескно, ако наистина е толкова слаба горе.

Dayana B. 16th March 2018 22:00

И на мен ми е интересно до какво решение са стигнали,но aleksandram не пише :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.