Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Хирург с най-много НЕУСПЕШНИ операции! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3709)

Beauty 22nd March 2007 22:57

Хирург с най-много НЕУСПЕШНИ операции!
 
:cry:

milena127 22nd March 2007 23:17

Момичета, с риск много от вас да ме оплюят аз ще напиша нещо, което си мисля тези дни.
С цялото ми уважение и съчуствие към всички, които се борят с проблемите и грешките на лекарите и с бездушното им отношение искам все пак да ви кажа нещо, което ме мъчи:

Нека не оставяме тези, които тепърва ще се оперират с погрешно впечатление. Няма такъв избор, който ще те предпази от проблеми. Виждала съм очевидни грешки на лекари тук, ужасни последствия от лошо свършена работа. И все пак - ПОНЯКОГА проблема се случва въпреки старанието на лекаря.
Аз за себе си ще говоря- поех риска въпреки старанието на лекаря да получа риплинг, обръщане на имплантанта (аз съм с асиметрични), КК, отхвърляне....
И ако това се случи ще знам, че МОЖЕ би ще е грешка на лекаря, която заслужава да бъде в тази класация, но има и вероятност въпреки неговото старание просто да имам лош късмет, да съм спала не както трябва и хиляди други може би...

ПП. Да не се изтълкува погрешно, че съм против анкетата, напротив, смятам, че ще е доста полезна за новите момичета и точно за да съм им полезна си написах мнението.

bimbi 23rd March 2007 08:02

Напълно подкрепям Милена. За мен не винаги проблема е грешка на лекаря, има и редица други фактори, оказващи виляние. Най-сетне това е организъм, който не винаги може да го правим каквото си искаме.
Въпреки че ми се обърна импланта, няма да гласувам против Бояджиев. Тоест няма да гласувам срещу никой.

tania29 23rd March 2007 09:40

Здравейте!Според мен всеки от нас ,който е решил да си направи такава операция е запознат до някаква степен с рисковете и недостатъците след това. Вярно е ,че не на всеки може да се случат някакви неприятности ,свързани с операцията, но винаги и навсякъде в сайтовете на пластичните хирурзи пише ВСЯКА ОПЕРАЦИЯ КРИЕ РИСК и с това те малко или много се застраховат. Друг въпрос е за старанието ,което полагат при самата операция, но при хирурзи който са внимателни ,такъв риск е минимален.

laska 23rd March 2007 10:20

Здравей
 
Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
.Второто ми основание е,че ми докара тромбофлебит на торакалната гръдна вена,защото е засегнал главен кръвоносен съд,което премълча,а на всичкото отгоре ми каза,че съм имала късмет,че изобщо мога да си движа ръката!И такива пациентки имал :roll: Това е моят глас!

Съжалявам за това което си преживяла.След операцията едната ми ръка беше много трудно подвижна.Страната от която понастоящем имам малко риплинг ме боли когато спя на нея.Би ли ми обаснила симптомите на твоето усложнение за да ги сравня с моите и ако трябва да потърся помощ.Сега съм по добре и съм доволна от резултата но все пак.... :roll:

Chujdata 23rd March 2007 10:42

Гласувах за Сердев, тъй като в далечната 1995 г. само ангел хранител ме спаси от инжектиране на хидрогел.Лично съм виждала последствията.

Sister 23rd March 2007 10:43

Няма да гласувам в анкетата, понеже още не съм се подлагагла на интервенции. Тъй като смятам да го направя, мисля, че анкетата наистина е полезна на такива като мен, които все още не са направили своя окончателен избор..разбира се форума не може да бъде единствен критерий при избор на хирург и все пак информацията, която намирам тук ми е полезна....въпрос на лична преценка е къде да сложиш границата на доверяването....

Още с началото на тази анкета поставихте много въпроси и най- вече дадохте много отговори....Бях се спряла на хирург, от който има двама недоволни още на първата страница.... :(

Радвам се , че ви има.....

emisof 23rd March 2007 11:04

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Гласувах за Сердев, тъй като в далечната 1995 г. само ангел хранител ме спаси от инжектиране на хидрогел.Лично съм виждала последствията.

И аз така, по същите причини.
Иначе съм абсолютно съгласна с Бимби.Имам три операции на гърдите, две от тях при един и същи лекар, третата при друг. Имам и абдоминопластика. Имала съм и КК, и риплинг, и хиператрофирали белези, и асиметрия, но никога не съм смятала лекаря си отговорен за това. Затова ще гласувам само за Сердев, защото смятам за КРИМИНАЛНО деяние инжектирането на свободен гел в гърдите.

junglegirl 23rd March 2007 11:12

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Имала съм и.... асиметрия, но никога не съм смятала лекаря си отговорен за това.

За другото съм съгласна,но това му е работата.Ако асиметрията е видима в момента на излизане от упойка(както аз си напипах гънката с ръка,още преди да съм ставала от леглото)смятам,че това е напълно грешка при позиционирането.

emisof 23rd March 2007 11:16

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Имала съм и.... асиметрия, но никога не съм смятала лекаря си отговорен за това.

За другото съм съгласна,но това му е работата.Ако асиметрията е видима в момента на излизане от упойка(както аз си напипах гънката с ръка,още преди да съм ставала от леглото)смятам,че това е напълно грешка при позиционирането.

Мойта асиметрия беше в размера на гърдите. Винаги едната ми е била по-голяма. Сега съм с различен кубик 350 и 390сс и нямам асиметрия.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.