Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Направих си устни с surgiderm 30, искам мнение (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11250)

chicksy 14th October 2010 19:38

ами не знам дали точно Доволна,но ми харесва защото е нещо различно.Не се получи това което очаквах,не исках горната ми да става по-голяма (както се получи) и и го казах на лекарката,но явно тя не си свърши работата както трябва , да не говорим че в средата на горната ми сложи най-много и за това сега ми изглежда малко стърчащакато .В долната сложи съвсем малко и пак асиметрично- от ляво имам повече.Не е фрапантно но като се загледаш си личи и това ме дразни.

Определено се зарибих и след 5-6 месеца ще си сложа отново,но нямам идея при кой!

В Есте клиник ме привлякоха промоциите,които правят всеки месец,може да пробвам друга дерматоложка там,някой ако има лични наблюдения ще се радвам да ми помогне!

chicksy 14th October 2010 19:50

http://img88.imageshack.us/i/dsc09971v.jpg/
ето за това говоря :?

Iliana81 14th October 2010 20:59

Аз съм много доволна от Мирчевска. Тя работи в Медика-Естетика и в Есте.

Divinemouse 15th October 2010 08:12

Цитирай:

Първоначално написано от chicksy
Нещо което ще ми остане за цял живот в тялото не бих си сложила.За това се спрях на този метод,разгледах този форум,не видях почти никакви негативни мнения за филърите.
Аз се доверих на д-р Денкова от Есте клиник, защото имаше няколко позитивни отзиви за нея,но съжалявам сега..
Дори не знам към кого да се обърна за да ми ги оправи :(

Една ампула ли сложи :?: Предполагам че да ,нали не очкваш с филър да ти се подуят така сякаш си си сложила силикон..Другото многа важно нещо ,което трябва да се знае е че устата става хубава с натрупване.От първия път няма как да искаш прекрасна уста.Въпреки че според мен докторката си е свършила добре работата..Работата на докторката няма общо с това ,който и да ти е сложил филъра ще изглежда пак по същия начин...
Мирчевска ,аз също съм доволна от нея :lol:

Divinemouse 15th October 2010 08:14

Цитирай:

Първоначално написано от chicksy
Нещо което ще ми остане за цял живот в тялото не бих си сложила.За това се спрях на този метод,разгледах този форум,не видях почти никакви негативни мнения за филърите.
Аз се доверих на д-р Денкова от Есте клиник, защото имаше няколко позитивни отзиви за нея,но съжалявам сега..
Дори не знам към кого да се обърна за да ми ги оправи :(

Една ампула ли сложи :?: Предполагам че да ,нали не очкваш с филър да ти се подуят така сякаш си си сложила силикон..Другото многа важно нещо ,което трябва да се знае е че устата става хубава с натрупване.От първия път няма как да искаш прекрасна уста.Въпреки че според мен докторката си е свършила добре работата..Работата на докторката няма общо с това ,който и да ти е сложил филъра ще изглежда пак по същия начин...
Мирчевска ,аз също съм доволна от нея :lol:

Divinemouse 15th October 2010 08:38

Цитирай:

Първоначално написано от chicksy
мерси за мнението! мисля че малко кривички са станали,може би не уцелих добър специалист, незнам и аз дали си ги харесвам съвсем,май не очаквах точно това,но при всички случаи е по-добре от преди мисля..
следващия път ако се усмеля да си сложа пак ще е при друга дерматоложка.


Забравих да те попитам :lol: защо сложи точно този филър..Има много по добри и по дълготрайни филъри..

Iliana81 15th October 2010 15:25

А на Juvederm кое му е лошото? Аз съм пробвала Juvederm 4 , 3, Restylane Lipp... и не виждам разлика.
Teosyal Kiss по траен ли е?

chicksy 15th October 2010 19:03

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от chicksy
мерси за мнението! мисля че малко кривички са станали,може би не уцелих добър специалист, незнам и аз дали си ги харесвам съвсем,май не очаквах точно това,но при всички случаи е по-добре от преди мисля..
следващия път ако се усмеля да си сложа пак ще е при друга дерматоложка.


Забравих да те попитам :lol: защо сложи точно този филър..Има много по добри и по дълготрайни филъри..


аз исках Juvederm ,но тя ме убеди че sudrgiderm бил същия, 1 и същ бил производителя,на една ценя бяха,според нея било по-добре с него и ми го сложи...
А само да уточня че не съм се стремяла към голяма промяна,исках СЪВСЕМ МАЛКО обем в горната,просто симетрията не е добре. :2005: От някои изгледи изглежда криво, и приятелят ми е на същото мнение,не си въобразявам сама

Мариса 16th October 2010 02:24

Знам,че не си въобразяваш,то се вижда с просто око.Веднъж станала асиметрия трудно се коригира/според мен,защото съм с крива уста повече от година вече/.

chicksy 20th October 2010 22:43

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Знам,че не си въобразяваш,то се вижда с просто око.Веднъж станала асиметрия трудно се коригира/според мен,защото съм с крива уста повече от година вече/.

Добре, не те ли дразни? мен направо ме влудява! :looking_at_mirror:
:girl_hysteric:
Според мен един кадърен лекар би бил способен да оправи асиметрията :?:
При мен лявата ми половина на горната устна беше по-голяма от другата,а след като ходих на ретуш ( някъде 3 дни след манипулацията)уж да ми я оправи,а ми направиха дясната по-голяма ,пълна трагедия!! В следствие на нескопосаните опити на "докторката" горната ми стана прекалено голяма и стър4и леко над долната,за това съм супер нещастна и се замислям сериозно да си сложа още и в доланта,да се нормализират малко нещата,със сигурност НЕ при д-р Денкова оба4е :!: :2001:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.