Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   J&D Medicals (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Въпроси всякакви за естестичната медицина (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6490)

J&D Medicals 13th May 2008 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Здравейте, от един месец ползвам вашия продукт Mela Clear, но честно казано не виждам особен резултат. Имам пигментирани участъци по скулите, които получих преди 2 години след излагане на слънце в планината. На цвят са по-скоро червеникави, отколкото кафяви. След колко време би трябвало да има ефект от продукта?

Здравейте,
Melaclear е един от най-новите продукти от дерматокозметичната серия на Дже и Ди Медикалс. Именно затова в края на миналата година направихме медицинско проучване за него. Резултатите показаха, че за да се наблюдава видим ефект е необходимо серумът да се нанася поне 2-3 месеца, като разбира се, не се пренебрегва факторът за индивидуалност в тази пердиодичност при пигментациите на всеки пациент.

Inkaaa 13th May 2008 14:09

:)
 
Искам да попитам имплантите на Евросиликон имат ли праграма за подмяна и до какъв период!?Благодаря

J&D Medicals 13th May 2008 14:25

Re: :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa
Искам да попитам имплантите на Евросиликон имат ли праграма за подмяна и до какъв период!?Благодаря

Здравейте,
Доколкото имаме информация, програмата Гаранция на нашите силиконови импланти PIP е единствена към момента. Повече за нея може да видите на http://jdmedicals.com/display.php?sh...16&show_sub=87. Само бихме искали да отбележим, че в този форум няма да имаме за цел да коментираме продукти на други фирми.

gwendoline 13th May 2008 15:19

Re: :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa
Искам да попитам имплантите на Евросиликон имат ли праграма за подмяна и до какъв период!?Благодаря

Има програма, но J&D Medicals няма да ти дадат инфо, защото не внасят техни продукти, както поясниха...

Slyn4islava 13th May 2008 17:20

Flavo-C крема и серума за каква възраст са подходящи? Също така искам да попитам, какво става, когато 20-годишно момиче използва крем, предназначен за по-възрастни жени?

боряна христова 13th May 2008 23:36

В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

J&D Medicals 14th May 2008 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от Slyn4islava
Flavo-C крема и серума за каква възраст са подходящи? Също така искам да попитам, какво става, когато 20-годишно момиче използва крем, предназначен за по-възрастни жени?

Здравейте,
По принцип кремът и серумът се препоръчват за употреба от жени над 25 години. Но, разбира се, няма нищо лошо във факта, кремът Flavo-C да се използва по-рано, ако кожата има нужда от такъв тип козметика. По-ранната употреба на крема Flavo-C, който съдържа хиалуронова киселина и полизахариди, не е вредна, дори напротив - може да бъде една превантивна мярка срещу стареенето на кожата. Това се дължи на факта, че хиалуроновата киселина в крема, спомага за хидратирането на кожата и регенерацията й. Повече за крема Flavo-C може да видите на http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=43

J&D Medicals 14th May 2008 09:13

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

Здравейте,
Няма никакъв проблем да изпратите сертификата по пощата, дори и с това закъснение. Ако Ви е по-удобно, може да го сканирате и да го пуснете на info@jdmedicals.com

боряна христова 14th May 2008 16:05

Цитирай:

Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

Здравейте,
Няма никакъв проблем да изпратите сертификата по пощата, дори и с това закъснение. Ако Ви е по-удобно, може да го сканирате и да го пуснете на info@jdmedicals.com

Това означава ли че ще мога да ползвам безплатна подмяна на импланти?Ще бъда ли удобрена за тази гаранция?

J&D Medicals 14th May 2008 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:

Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

Здравейте,
Няма никакъв проблем да изпратите сертификата по пощата, дори и с това закъснение. Ако Ви е по-удобно, може да го сканирате и да го пуснете на info@jdmedicals.com

Това означава ли че ще мога да ползвам безплатна подмяна на импланти?Ще бъда ли удобрена за тази гаранция?

Здравейте,
Да, означава, че ще можете да се възползвате от безплатната подмяна на имплантите.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.