Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Паласки :((((( (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3318)

LILenceto 5th February 2007 17:40

Паласки :(((((
 
Здравеите!
Кажете плс какви упражнения правите за корема и за паласките наи-ве4е? Краката и дупето ми са мн стегнати,но тия паласки направо ме побаркват! Правя коремни преси,но не бих казала,4е има някаква полза! Инструктори са ми казвали,4е просто трябва да отслабна цялостно,ина4е няма друг вариант за махане само на тия гадни паласки!

{*faith*} 5th February 2007 18:07

И аз мисля като инструкторите ти :roll:

cranberry 6th February 2007 12:58

Re: Паласки :(((((
 
Цитирай:

Първоначално написано от LILenceto
Здравеите!
Кажете плс какви упражнения правите за корема и за паласките наи-ве4е? Краката и дупето ми са мн стегнати,но тия паласки направо ме побаркват! Правя коремни преси,но не бих казала,4е има някаква полза! Инструктори са ми казвали,4е просто трябва да отслабна цялостно,ина4е няма друг вариант за махане само на тия гадни паласки!

прави са
и то да отслабнеш с правилно хранене, а не с глад

{*faith*} 6th February 2007 14:22

Aаа да това е много важно, защото ако направиш някаква драстична диета мазнините на корема ти ще останат най-много и дори след като започнеш да се храниш нормално там ще се натрупат първо(поне така знам) :wink:

kav4o 12th February 2007 02:14

Re: Паласки :(((((
 
Цитирай:

Първоначално написано от LILenceto
Здравеите!
Кажете плс какви упражнения правите за корема и за паласките наи-ве4е? Краката и дупето ми са мн стегнати,но тия паласки направо ме побаркват! Правя коремни преси,но не бих казала,4е има някаква полза! Инструктори са ми казвали,4е просто трябва да отслабна цялостно,ина4е няма друг вариант за махане само на тия гадни паласки!

На мен за свалянето на паласките ми помогна доста упражнението "часовник" -аз правя 4-5 серии по 14повторения,с малко килограми,веднъж на 5-6 дни според програмата ми :D

lqlqlqlq 12th February 2007 11:04

Re: Паласки :(((((
 
Повече кардио и диета и няма да има помен от паласките :wink:

Gavr1 12th February 2007 18:44

Re: Паласки :(((((
 
Цитирай:

Първоначално написано от lqlqlqlq
Повече кардио и диета и няма да има помен от паласките :wink:


Напълно съгласна.Откакто съм на диетата на д-р Байкова и със спортче и паласките изчезнаха! :wink:

{*faith*} 12th February 2007 19:04

А какво е това упражнение часовник би ли обяснил, че ми е интересно :wink:

kav4o 13th February 2007 01:49

Цитирай:

Първоначално написано от {*faith*}
А какво е това упражнение часовник би ли обяснил, че ми е интересно :wink:

Упражнението се изпълнява от стоеж(т.е. прав).Краката са на ширината на раменете.Взима се тежеста в едната ръка,другата се поставя на тила.Изпълнява се наклон встрани,така че тежеста "пада"приблизително до средата на бедрото след което се изправяте.
Надявам се ме разбрахте :oops: :wink:

alica 16th February 2007 15:31

Днес си взех DVD - Плосък корем за минути. Прегледах го диска и засга съм силно ентусиазирана :D Повечето от упражненията са от пилатес, но комринирани с гири. Има доста упражнения за "паласки" и долна преса.
8)
пп Инструктор е Вайлет Заки


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.