Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Премахване на бемки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2867)

sweet_dreams 31st July 2012 20:17

silvia, аз съм си махала при него 2 бенки. Координати нямам, беше отдавна... Отидох на място, намира се в Бургас в един малък блок на края на ул. Фердинандова, беше някакъв номер между 70 и 90, но не помня вече. В близост има полицейски участък като ориентир... Тел. нямам, но ако ти се рискува, може да отидеш на място и да питаш за него, в района е известен.

lilian5049 24th January 2013 12:18

Препоръчвам горещо, добър и евтин дерматолог!
 
Здравейте,

моят опит с отстраняването на бенки беше много сполучлив. Имах бенка в горната част на бузата, която не беше много голяма, но взе да нараства и се притесних. Една съседка ми препоръча д-р Веселин Илиев в Лозенец в София, от 10 години ходела при него и ми показа "отсъствието" на белег след премахване на някаква червена точка на лицето й. Трябва да ви кажа, че човекът се справи блестящо - мямам и следа от белег!! Освен това ми взе само 30 лева без въобще да ме баламосва с излишни изследвания, които биха ми стрували господ знае колко. Премахването стана с една машинка като електронна химикалка, а цялата драма с възстановяването свърши за около двайсетина дни...

didichaaa 25th January 2013 02:52

здр тe! Искам да попитам нeщо отностно тeмата,и сe надявам някои да ми помогнe! Имам eдна малка бeнка която ми e по рождeниe,и сe намира на пръста ми на крака от долната част,казаха ми, чe това са eдни от най опаснитe бeнки,но с тeчeниe на годинитe и вървeнeто сe e получило eдно кръгчe,казаха ми ,чe e мазна тъкан,и чe e хубаво да сe махнe за да нe почнe някой дeн да създава проблeми......какво e мнeниeто ви по въпроса

didichaaa 29th January 2013 14:01

здр тe
 
здр тe! Искам да попитам нeщо отностно тeмата,и сe надявам някои да ми помогнe! Имам eдна малка бeнка която ми e по рождeниe,и сe намира на пръста ми на крака от долната част,казаха ми, чe това са eдни от най опаснитe бeнки,но с тeчeниe на годинитe и вървeнeто сe e получило eдно кръгчe,казаха ми ,чe e мазна тъкан,и чe e хубаво да сe махнe за да нe почнe някой дeн да създава проблeми......какво e мнeниeто ви по въпроса

Anonimenn 20th March 2013 18:10

Добре, кви пари струва премахване с операция ???

marit7 27th March 2013 17:38

Според мен зависи къде е каква е точно вида на бенката :)
________________
Vrati Метални Решетки Цени Врати За Апартаменти Входни Врати

ElektraElektra 8th April 2014 23:39

премахване на бенки, кокоши трън и др.
 
Единственият човек, който съм признала е Камен Каменов от Бургас. Маха брадавици, бенки, кокоши трън и др. безболезнено, без следа за направо никакви пари. Просто защото е човек , а не лекар-кожодер.
Изпробвано е, не се страхувайте. Цяла България го знае. Живее на ул. Фердинандова 95 на 1-я етаж.
Успех на всички!

ElektraElektra 8th April 2014 23:43

Цитирай:

Първоначално написано от didichaaa (Публикация 781801)
здр тe! Искам да попитам нeщо отностно тeмата,и сe надявам някои да ми помогнe! Имам eдна малка бeнка която ми e по рождeниe,и сe намира на пръста ми на крака от долната част,казаха ми, чe това са eдни от най опаснитe бeнки,но с тeчeниe на годинитe и вървeнeто сe e получило eдно кръгчe,казаха ми ,чe e мазна тъкан,и чe e хубаво да сe махнe за да нe почнe някой дeн да създава проблeми......какво e мнeниeто ви по въпроса

Отиди при Камен Каменов от Бургас. Маха брадавици, бенки и всякакви израстъци. Проверен, само на него вярвам. Добре, че има такива като него.
Живее на ул. Фердинандова 95 на 1-я етаж.

ElektraElektra 8th April 2014 23:48

Цитирай:

Първоначално написано от galss98 (Публикация 753426)
Преди два дена си бях разчовъркала едната бенка, защото мислех, че е пъпка. Сега е малка рана на лицето и мисля че не хваща коричка. Какво да правя? Ще зарастне ли? Ще остане ли белек ? Родителите ми не се занимават с мен и няма до ми обърнат внимание. Така, че какво да правя? Не искам да ходя на лекар!

Отиди в Бургас при Камен Каменов, на ул. Фердинандова 95 на 1-я етаж. Истински гений. Безболезнено, ефикасно, евтино без белег. Човекът е разбирач.

pepi_simeonova 10th April 2014 14:45

И една приятелка се мажеше и и паднаха с мазило.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.