Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Сайтове за дрешки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2754)

monnik 8th August 2008 12:49

за магазина на Апарт
 
Посетих магазина преди два дни.Много приятна атмосфера,любезни консултанти,хубава колекция.До 15-август имат 50 процентно намаление,цените варират 25-300 лева.Предлага се не само дамско облекло,но и обувки,чанти,колани,бижута. Идеята е цялостното решение на даден тоалет.Апарт е модния бранд на немския каталог ОТТО.Сега на 15 август ще получат част от колекцията есен-зима 2008/2009г.Посетете го,няма да съжалявате,аз съм му фен само от първото си посещение!!!

misheto7 8th August 2008 12:52

МноУ интересна работа мацката ,която пусна линк към сайта има едно мнение и то е това за магазина.Днес се включва друга и първото и мнение е точно в тая тема. :2045: Мен ли ме гони форумна параноя или това си е чиста реклама на магазина :2005:

sweety_L 8th August 2008 13:19

Мише, и аз си го помислих. :2003:
Бие на очи. Предполагам и на други им е направило впечатление, а и начинът, по който е написано мнението е , хм.... Прекалено много информация в един постинг, при положение, че никой не е питал...

i_ani 8th August 2008 13:42

Re: за магазина на Апарт
 
Цитирай:

Първоначално написано от monnik
Посетих магазина преди два дни.Много приятна атмосфера,любезни консултанти,хубава колекция.До 15-август имат 50 процентно намаление,цените варират 25-300 лева.Предлага се не само дамско облекло,но и обувки,чанти,колани,бижута. Идеята е цялостното решение на даден тоалет.Апарт е модния бранд на немския каталог ОТТО.Сега на 15 август ще получат част от колекцията есен-зима 2008/2009г.Посетете го,няма да съжалявате,аз съм му фен само от първото си посещение!!!

РЕКЛАМААА :lol: :lol: :lol:

Бобето 8th August 2008 15:11

Ами и Реклама да е какво от това...такъв е живота които как може ще си прави бизнес и реклама.
Пък ние дали ще идем да купим е друг въпрос, а и ако всичко описно в двата поста е вярно , то още по-добре за нас клиентите не е ли така?

sweety_L 8th August 2008 15:15

Така е, Бобе, ама може по-директничко да се подходи. Няма лошо в Рекламата, щом и двете страни имат изгода! :2003:

Бобето 8th August 2008 15:18

Ами не всеки знае как.

Но важното е наистина да си заслужава и клиентите им да са доволни.

aniK 8th August 2008 16:07

бобче, има условия за рекламата във форума, затова някои от нас се "нервим" на такива постове.

jolifille 8th August 2008 16:22

Re: за магазина на Апарт
 
Цитирай:

Първоначално написано от monnik
Посетих магазина преди два дни.Много приятна атмосфера,любезни консултанти,хубава колекция.До 15-август имат 50 процентно намаление,цените варират 25-300 лева.Предлага се не само дамско облекло,но и обувки,чанти,колани,бижута. Идеята е цялостното решение на даден тоалет.Апарт е модния бранд на немския каталог ОТТО.Сега на 15 август ще получат част от колекцията есен-зима 2008/2009г.Посетете го,няма да съжалявате,аз съм му фен само от първото си посещение!!!

Интересна реклама макар и не намясто :idea: Тааа за ОТТО нищо интересно,такива дрешки и аксесоари се продават в хранителните магазини в немско говоряща Европа :wink: В нашата родина има ро евтини,качествени и интересни модели :!: :wink:

monnik 8th August 2008 20:04

Вярно,нерегламентираната реклама е нещо непозволено.Не,че не се прави.
Във вашия форум попаднах по-погрешка,търсех др.За магазина знам от приятелка.Дрехите не са за 12-14 годишни, аз не съм на толкова.Може би Даррката е,ако се съди по картинката :roll: Що се отнася до ОТТО ,написаното в сайта е от човек ,никога не ползвал каталога,нищо лично за нея,иначе сте готини :) :) :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.