Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Сайтове за дрешки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2754)

maimunche 2nd February 2007 22:41

Цитирай:

Първоначално написано от Lady Marmalade

Някой знае ли дали имат други магазини, освен в София? Те софийския скоро май го откриваха, ако не се лъжа.

Да съвсем скоро беше открит и за съжаление няма други магазини в страната освен 2-та в София.

Stil 3rd February 2007 11:32

Страшно много ми хареса този сайт www.oldnavy.com.Но може ли да се поръчва от България?????Моля който знае да ми отговори :idea:

flakita 4th February 2007 18:09

Цитирай:

Първоначално написано от Stil
Страшно много ми хареса този сайт www.oldnavy.com.Но може ли да се поръчва от България?????

В old navy наистина има много готини неща :1242: (въпреки, че последния път като ходих и двете блузки, които пробвах ми бяха големи, а нямаше по-малки :girl_cry2: , от тогава малко го намразих, ама..). Но наистина е готин и като правят отстъпки и намаления ги правят както трябва :lol: !
А аз само да питам, защото това лято в Бг една приятелка ме заведе в Dika и имаше много готини неща, но тук до сега не съм чувала да имат магазин :roll: . И все пак някой да знае дали имат сайт :2016: ??

Boreto 4th February 2007 20:08

незнам къде живееш,но във Варна има бутик на DIKA :2038:

flakita 4th February 2007 20:18

Цитирай:

Първоначално написано от Boreto
незнам къде живееш,но във Варна има бутик на DIKA :2038:

Хм малко съм далеч от Варна :( . Но все пак мерси за отговора :D !
Аз обаче пак имам въпрос :1252: . Намерих ето този сайт www.80spurple.com и има страхотни неща :lol: . Да ама аз пак не мога да разбера адреса :oops: , само от онлине ли може да се пазарува :( .????

Mena 4th February 2007 22:53

Ако не се лъжа DIKA е гръцко-българска компания и затова не мисля, че са стигнали до Канада. Но ако знаеха, че и там имат почитателка може би щяха да се замислят върху развитието на веригата! :idea: :D

GLOW 5th February 2007 12:39

80's Purple
 
Здравейте ! А някой да знае къде има такъв магазин в БГ на 80's PURPLE ? Много яки неща има :)) айде чакам отговор

flakita 5th February 2007 21:15

Re: 80's Purple
 
Цитирай:

Първоначално написано от GLOW
Здравейте ! А някой да знае къде има такъв магазин в БГ на 80's PURPLE ? Много яки неща има :)) айде чакам отговор

ЪЪЪ няма :wink: . И аз се чудя къде има, ама за България съм сигорна, че няма. Ама май ще се окаже, че и тука няма :2021:
Ей сега гледах и намерих някакви телефони
Call Toll Free: 877-480-7787
International or Directline: 1 (714) 375-5425
, ама ме е срам да се обадя :oops: .
А това
80's Purple
7711 Woodwind Drive
Huntington Beach, CA 92647
май е адреса :( .
Ето това shop@80spurple.com е имейла.

Stil 6th February 2007 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от Stil
Страшно много ми хареса този сайт www.oldnavy.com.Но може ли да се поръчва от България?????Моля който знае да ми отговори :idea:

айде бе хораааа,кажете може ли да се поръчва от БГ :cry: :roll:

Boreto 7th February 2007 17:53

ами да наистина че като отделен магазин-в България няма...НО съм 99.9% че в такива общи магазини (в който продават дрешки на различни марки например "hot spot") трябва да има....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.