Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Сайтове за дрешки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2754)

q1q1q 13th February 2007 19:08

Цитирай:

Първоначално написано от Dani84
аз редовно си поръчван неща от www.ebay.com i www.efashionconcepts.com , иначе когато съм си поръчвала от www.victoriasecret.com са ми ги шипвали до Щатите (при мой познат)..ама най-добре е карта PayPal- с нея няма никакви проблеми никъде

Дени внимавай много в този ebay защото доста хора са изгърмяли със крупни суми пълно е с мошеници :)
Paypal... както и другите кредитни карти.. не ви ги препоръчвам защото ако си мислите че са сигурни се лъжете за броени минути се хакват и ще изгорите:) най-сигурния вариант за плащане е директно КЕШ със WesternUnion MoneyGram или квот друго си изберете.. защото така знаете къде сте си дали парите и прочие:)
Paypal е сръвнително слаба система но тва е друга тема на разговор но казвам просто за да не се заблуждавате че е некъв супер сигурен метод за разплащане:)
Пък Дени www.paypal.com държавата България я няма.. защото още не е навлезнал в БГ в Щатите чрез Paypal мога да ти изпратя пари на е-майла тоест е достатъчно да ти знам е-майла за да ти пратя пари кажи ми коя Банка в БГ работи със Paypal и биха ми изплатили това?!?! ощя няма такава

Boreto 13th February 2007 19:15

Dani84 огромно самочувствие вадиш :1242: Това че ти можеш да си позволиш маркови дрехи не означава че трябва да парадираш с това кой дали маркови или менте дрехи да носи....?!?Има ментета на Dolce&Gabbana ама по 100-200лв.Аз не искам да се изтъквам,но тъй като имам рокличка на Armani,потници на Versace или панталон на Cavalli съм тръгнала да коментирам кои какви дрехи трябва да си купува....Може да съм само на 15 ама ги знам тези номерца... :girl_haha:

Dani84 13th February 2007 19:29

sorry, не исках да звучи така...не съм имала за цел да парадирам с каквото и да е било,просто се включих в темата за сайтове, освен това в този живот почти всичко е менте,въпрода е да улучиш на качествено менте :wink:

Boreto 13th February 2007 20:14

абе така е ама си прозвуча напълно адекватно с това което ти казах...но няма значение...та исках да те питам втория сайт който си дала "бива ли от там да се пазарува"??

леля мичИ 13th February 2007 20:58

Цитирай:

Първоначално написано от eli_beli
Ей аз си харесах дънки :1203: да си кажете мнението..

Много са хубави дънките, ама на мене малко дълбочки ми изглеждат :?
Малиииииииии, завиждам ви как си поръчвате дрешки без да ги мерите... :wink: .. аз за да се харесам и да си купя едни дънки трябва да се намъкна в поне 10-тина чифта :twisted: и накрая пак си намирам кусури :2022:..... :wink:

Dani84 14th February 2007 11:29

boreto -всеки си прави своя избор и на никой не си налагам мнението за този сайт ,просто казвам мнение по въпроса - сайт от който съм пазарувала и съм много доволна :)

eli_beli 15th February 2007 12:09

Ей я по весело, дайте да си говорим за дрешки, за мода,за сайтове:)))0 :D :1203:

Dani84 15th February 2007 17:09

www.amazon.com тук има всичко

flakita 16th February 2007 00:33

Тук има страхотни неща :lol:

Dani84 16th February 2007 11:49

flakita шипват ли до България


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.