Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Сайтове за дрешки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2754)

Piny 25th February 2010 21:12

аз обичам да имам много обувки ( и имам де), но и аз се убедих че няма смисъл да купувам евтини болкуци. Но на снимките изгелждаха толкова сладички, че не се сдържах.
Сега ми е обица на ухото - в магазина оглеждам, меря, купувам.
Online само маркови неща на маркови цени ( скоро си купих едни много сладки патъчки балеринки на Geox в Vente Priv

Oompa Loompa 25th February 2010 21:29

[quote=Piny]аз обичам да имам много обувки ( и имам де), но и аз се убедих че няма смисъл да купувам евтини болкуци. Но на снимките изгелждаха толкова сладички, че не се сдържах.
Сега ми е обица на ухото - в магазина оглеждам, меря, купувам.
Online само маркови неща на маркови цени ( скоро си купих едни много сладки патъчки балеринки на Geox в Vente Priv

Бобето 26th February 2010 17:05

Не мисля , че една обувка трябва да бъде от естествена кожа за да е качествена.

Oompa Loompa 26th February 2010 17:36

Цитирай:

Първоначално написано от Бобето
Не мисля , че една обувка трябва да бъде от естествена кожа за да е качествена.

Въпрос на вкус:) Лично аз предпочитам кожени или от плат и задължително от вътрешната страна да са пак кожени , и не е само до ка4ество :) какво ще кажеш за вмирисването при изкуствените кожи :) И недей сега ми казва 4е няма такова нещо защото наистина имам представа как миришат :)Миналата година изхвърлих ботушите на една приятелка която ми беше дошла на гости ....няма ти казвам каква смрад бяха след няколко 4аса носене :lol: :lol: :lol:

Бобето 26th February 2010 18:07

Има много изкуствени кожи дето са доста по качествени от естествените, даже понякога и по-скъпи.....но не ми се спори...просто исках да подчертая , че не е въпрос на вкус.

Oompa Loompa 26th February 2010 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от Бобето
Има много изкуствени кожи дето са доста по качествени от естествените, даже понякога и по-скъпи.....но не ми се спори...просто исках да подчертая , че не е въпрос на вкус.

След като не е въпрос на вкус на какво е тогава ? :) Къде видя спор?Всеки изказва мнение и в крайна сметка не сме длъжни да сме на едно мнение нали :)
Изкуствената кожа няма как да е по ка4ествена , естествената кожа диша и се променя по формата на краката , отделно 4е не мирише :) Изкуствената кожа се напуква и мирише.
До сега не съм видяла скъпи обувки от изскуствена кожа или поне при нас след като са изкуствена кожа цената им автомати4но пада.По магазините ще видиш предимно кожени а тези които са изкуствена кожа са към 10-15 паунда!

Бобето 26th February 2010 19:18

Въпрос на качество е мацка!!!

Изкуствената кожа Преди , не е изкуствената кожа Сега!!!
Зависи от Обработката!!!
Качеството на едни обувки не е само в наличието на естествена кожа.. ...а е съвкупност от изработка.

Плюс това да си чула за Еко Кожа???

zve 26th February 2010 19:27

Цитирай:

Първоначално написано от zve
Някой купувал ли си е нещо от тук? www.bukkk.com

Интересува ме дали са коректни :roll:


Oompa Loompa 26th February 2010 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от Бобето
Въпрос на качество е мацка!!!

Изкуствената кожа Преди , не е изкуствената кожа Сега!!!
Зависи от Обработката!!!
Качеството на едни обувки не е само в наличието на естествена кожа.. ...а е съвкупност от изработка.

Плюс това да си чула за Еко Кожа???

Toчно въпрос на вкус си е ина4е сега нямаше да сме на разли4но мнение:)
Има добри изкуствени кожи но никога не могат за заместят напълно естествената :)Чувала съм и съм виждала обувки от еко кожа и мога да ти кажа 4е пак миришат :) и не говорим за ка4ество на изработка а на материали !
Може да имаш най добрите материали но крайния резултат да е потресаваш както и обратното.
Моята идея беше 4е не бих си купила обувки от изкуствена кожа.Въпрос на вкус ...:)

дундарина 26th February 2010 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от zve
Цитирай:

Първоначално написано от zve
Някой купувал ли си е нещо от тук? www.bukkk.com

Интересува ме дали са коректни :roll:


Явно никой не знае :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.