Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Gerka_k 26th October 2009 20:58

asteras, много хубав нос, честито! :D Както казаха и преди не е бил зле, но сега е просто идеален и ти отива много! :2020:

Reginaaa 27th October 2009 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Ейййй верно ли 1000 евро :shock: или лева??? Я уточнете, че има разлика!

И аз това се чудя вече,когато бях на консултацията го питах горе-долу колко ще е но той ми каза ще бидим :2045: май е ако е в света Софиая е 1000Е,а в 1ва гратска си е 1000лв :D

foggy 1st November 2009 21:18

В четвъртък бях на консултация при него. Направи ми много добро впечатление, обяснява много подробно и ме успокои че при мен нещата са поправими. Е, предупреди ме, че втората ринопластика е много по-сложна от първата и няма 100 процента гаранция, че ще се получи. а самата операция ще е бая сложна - ще ми махне гърбицата, ще ми стесни ноздрите и ще ми удължи върха - ще вземе от преградата. Само че няма да ме оперира преди да е минала 1 година от първата ми операция :cry: (Явно при всеки лекар е различно - Динев каза 6 месеца)

sibi 1st November 2009 21:34

За 1 година върхът ти сам ще падне надолу, така че работата на доктора ще се облекчи :wink:

foggy 1st November 2009 22:15

да можеше и да порасне отново :wink:

teodora39 2nd November 2009 01:22

Цитирай:

Първоначално написано от Reginaaa
И аз това се чудя вече,когато бях на консултацията го питах горе-долу колко ще е но той ми каза ще бидим :2045: май е ако е в света Софиая е 1000Е,а в 1ва гратска си е 1000лв :D

Правилно ти е казал. "Св.София" е частна и там искат да остане нещичко и за тях.

valq 2nd November 2009 09:38

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
В четвъртък бях на консултация при него. Направи ми много добро впечатление, обяснява много подробно и ме успокои че при мен нещата са поправими. Е, предупреди ме, че втората ринопластика е много по-сложна от първата и няма 100 процента гаранция, че ще се получи. а самата операция ще е бая сложна - ще ми махне гърбицата, ще ми стесни ноздрите и ще ми удължи върха - ще вземе от преградата. Само че няма да ме оперира преди да е минала 1 година от първата ми операция :cry: (Явно при всеки лекар е различно - Динев каза 6 месеца)


foggy, радвам се, че си останала с добри впечатления! Но ти нали искаш само да ти падне връхчето надолу! Защо трябва да се стесняват ноздрите? А и на снимката не изглеждаше още да имаш гърбичка! Щото ако все още имаш и гърбичка- то Джамбазов какво е свършил? Но ми се струва много разумен срока, който ти е казал за повторна ринопластика. Ужасно дълъг, но достатъчен за да ти минат раните от предната операция и да може да се работи нормално за постигане на максимален резултат! Според мен, разбира се!
А каза ли ти цена? teodora39 каза, че той не правел фотошоп- ти сам трябвало да си занесеш някакви обработени снимки за да е наясно какво точно искаш. Така ли беше и при теб?

teodora39 2nd November 2009 12:03

Цитирай:

Първоначално написано от valq
А каза ли ти цена? teodora39 каза, че той не правел фотошоп- ти сам трябвало да си занесеш някакви обработени снимки за да е наясно какво точно искаш.

Здравейте
Не прави фотошоп, но снимките ги обработва на програмката в нета (беше пуснат линк към нея в една от темите) и изпраща по и-мейла това, което е сътворил.

foggy 2nd November 2009 12:39

valq, аз си носех мой вариант на фотошопа. И според мен това е най-добрия вариант за да се разберете какво точно искаш и той да ти каже дали може да се направи.
За цената - 1000 лв е в 1ва градска, а в Св. София е 1000 Е
При мен гърбицата е по-голяма от лявата половина, отделно от върха на носа е изрязано повече от дясно отколкото от ляво. В резултат носа ми изглежда крив.

valq 2nd November 2009 13:40

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Здравейте
Не прави фотошоп, но снимките ги обработва на програмката в нета (беше пуснат линк към нея в една от темите) и изпраща по и-мейла това, което е сътворил.


О, ясно! То за мен е все едно с каква програма се обарботват снимките! Най-важно е да се разберем добре с доктора какво точно искам!
foggy, всичко това което казваш не си личеше на снимките! Ужасно е, че се случва ваобще. За момента кой лекар ти допадна повече- Динев или Йорданов?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.