Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

wonders 8th January 2013 22:59

Всички сме с теб и ще чакаме да пишеш.Успех :)

viviannn 9th January 2013 21:48

успех..като чета, че някой ще се оперира скоро..чак аз се притеснявам.

lapiovra 12th January 2013 21:08

alaia, успех и прекрасен резултат ти желая! Аз вторник, когато теб ще те изписват съм на консултация :) Чакам вече с нетърпение, а не знам как ще е, когато ще чакам самата операция..

alaia 13th January 2013 21:10

Много ви благодаря на всички! Да,наистина ми е много притеснено,тая нощ едва ли ще спя, докато чакам да дойде самата операция...
Ще пиша задължително!
Отново ви благодаря,момичета! :*

sandraddd 17th January 2013 23:18

ДОВОЛНА ЛИ СИ МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

silvy_ 20th January 2013 23:28

здравейте,това ли е д-р Йорданов? и защо информацията е за мед.ц. ''Полимед''?

lapiovra 22nd January 2013 08:28

Привет на всички! Миналата седмица бях на кнсултация при Йорданов. Съобрази се изцяло с мен за деня и часа, тъй като не съм от София и дори ме прегледа в ден, в който не ходи в Полимед. Та...доволна съм, при мен има достаза оправяне. Докторът има голямо чувство за хумор. Изкривена гърбица и доста голям , широк връх ( "писта за хеликоптер, даже за два"- Йорданов ).
Около седмица се колебах, чудих се дали да ходя и при друг на консул. Препрочитах темата. Но май вече реши, той ще е.
Само забравих да питам за цена, но тук няколко пъти е писана, а и в ценоразписа на сайта на Полимед я има. Но...док каза, че скоро може да се мести в друга клиника, която ще отвори врати в най-кратък срок и там ще е завеждащ отделение. Тъй като планувам операцията да е края на март- началото на април, има време и отново ще говорим. Каза, че мога да му звъня, ако имам други въпроси. Обърна ми достатъчно внимание, обясни ми целия процес.
Чакам снимките на alaia.
silvy_, да това е Йорданов.
П. П. Няма да ходи в Англия вече. Поне така сподели с мен.

alaia 22nd January 2013 14:26

Здравейте отново,момичета.
Мина ми операцията миналия понеделник,както ви бях писала.Отстрани общо взето изглежда доста по-лесно,но следоперативния период поне при мен си беше меко казано доста неприятен!
Не съм вдигала температура,но докато махнат тампонадата след 24 часа си е кошмар!!! Не можех да дишам,а от дишането през устата ми изсъхваше гърлото и ме болеше,кашлях...устата непрекъснато ми пресъхваше и не можех да говоря.Първите часове пишех на мъжа ми,за да не се напрягам да говоря и пиех вода през сламка. Радвам се,че той остана при мен и си платих допълнително,защото на етажа бях сама,всички дежурни сестри бяха на 4-ия етаж.Над главата ми имаше тел.с номера на сестринския пост,но докато се вдигна да го набера и както не можех да говора,т.е трудно и със запушен нос....по-добре направихме в случая,че той остана.Идваше и до тоалетната с мен да ме прикрепя.Определено имах нужда от някой,който да ми помага!Първата нощ наистина ми беше кошмарна! На другия ден ми махнаха тампонадата,изписаха ми антибиотик и физиологичен разтвор за промиване,мехлеми за мазане и т.н...Прибрах се вкъщи,но все още имах много течащи секрети и продължавах да дишам през устата,което направо ме убиваше!Също така и пластините,които ми беше сложил отвътре пречеха на дишането. Със целия си акъл,четяща форумите за следоперативния период на оперираните,четейки как масово полагат лед на отоците,започнах и аз,което беше огромна грешка и след това Йорданов ми се скара,каза,че така ще ми настине главата,а може и синузит да се развие.В събота в резултат на леда ми тръгнаха течащи сополи като река и почнах да кихам.Сега вече съм по-добре,дишам по-нормално,усещането е единствено като дишане,когато имаш хрема,но аз и в действителност имам такава.Все още не съм се оправила напълно.
Вчера ходих да ми махнат пластините и гипса.Доктора ми направи снимки,въпреки,че бях доста отекла и още със синини на места.
От това,което видях останах много доволна.Получило се е едно малко носле с лека извивка,много сладко,но в профил,в анфас все още съм доста подута и съм като Пиги :))) Приличам и на Аватар в анфас,затова и все още няма да качвам снимки.Аз и като цяло имах съвсем лека гърбичка от счупване,която почти не се забелязваше и носа ми беше хубав и преди.Корекцията,както каза и доктора при мен е малка,но доста по-трудна и прецизна.
Даде ми и гипсова отливка да си я слагам вечер,докато спя,но каза,че мога да я нося и през деня и аз това и направих.
Написах най-общо казано всичко случило се дотук :-) Надявам се да съм била полезна, lapiovra :) както и на всички,които се интересуват.
Интересно ми е и на wonders как се развива нослето и тя как се чувства :)

silvy_ 22nd January 2013 20:56

аз като цяло имам доста широк връх и затова искам да се подложа на интервенцията,но не знам дали докторът се справя добре с този тип проблем?

wonders 22nd January 2013 23:01

Честно да ви кажа момичета,предпочитам носа ми да не се развива а да се свива :) ,още ми е подут ТОЗ връх :???: ,но все пак имам надежди...(52ден)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.