Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

wonders 29th January 2013 19:10

Цитирай:

Първоначално написано от alaia (Публикация 782048)
Да, преди ринопластиката е :)
А за носа няма какво да се разбира, тъй като тук още не е опериран! Чети внимателно постовете ми! :)

Ле ле Ал, наистина ли си оперирала този хубав нос?Ти ме хвърли в тъч направо:2019: !!!

alaia 29th January 2013 20:21

Ами....:( Както вече писах всички ми се чудеха защо ще се оперирам....тук съм в анфас и не се вижда толкова добре, в профил ми беше проблема, зареди малката гърбичка от счупване, както и върха, който ми падаше надолу, когато се усмихвах по- широко и това не ми харесваше...
Махната е леката гърбичка, сега е с лека извивка, върха е повдигнат нагоре и съответно прибран към лицето.
Още съм с отоци и затова не може да се види добре как е станало. На две седмици съм все още, затова ще кача по- натам снимки "след"
wonders, мила много ти благодаря! :*
Всеки си има по нещо, което не харесва в себе си!
Дано обаче да не съжалявам, чакам търпеливо резултата....
И да те попитам кога започна да си издухваш вече нослето? :)
Аз се разболях и в момента съм и на антибиотик. Имам бронхит, а и сополите много ме мъчат :(

wonders 29th January 2013 21:16

Ако ти кажа ,че още не мога да го издухвам... ама си е точно така(59 ден)попивам,поприбърсвам и това е:2005: .Дано ти мине бързо.

alaia 29th January 2013 21:38

:2045: Сериозно... ужас!
Ще трябва явно да се въоръжа с доста търпение!:???:
Благодаря ти!

lapiovra 29th January 2013 21:48

Аз останах безмълвна след снимките...
Аз си мечтая за що годе добър нос, моя е като камба, не, ами и аз не знам, Йорданов както каза, върхът е писта за два хеликоптера :).
Ал, дано бързо ти мине състоянието, в което си и не съжаляваш за направеното рино. Мен също ме притеснява психическото ми състояние след операцията. При мен ще е много фрапиращо. Досега първото, което виждат в мен е големият ми нос. И не знам как ще е пътвото ми излизане пред хората с новия ми нос. Дори планувам да ходя на психотерапевт, преди да се появя на работа.
А освен душевните терзания, относно физическото, взимахте ли нещо за по бързо възстановяване?
Мисля си да пия арника и естесвен колаген. Ще се посъветвам и с Йорданов, да чуя и неговото мнение.

Dii 29th January 2013 22:26

Аз пих арника монтана 30 и въпреки, че имах много отоци, чак очите ми се бяха затворили ми минаха за 5 дни..на 5-я ден като ходих за смяна на лонгетата имах само малко жълто около очите...буквално за часове изчезнаха...предполагам, че е от арниката, с нищо не съм се мазала...

alaia 30th January 2013 12:59

Аз не съм пила абсолютно нищо! Синините изчезнаха за седмица,т.е остатъка от тях.А първите най-големите-за около 3 дни.
И аз много се надявам наистина да ми хареса крайния резултат!
Колкото и да е малка и по-прецизна корекцията при мен,както се изрази доктора, всички казват,че съм много променена...обликът и излъчването ми доста се промениха!Очаквах силно да се депресирам от това,но засега минавам само с лека форма на депресия:medicine: :)
Виждам,че арника има и на мехлем...та се чудя сега дали не мога да си мажа носа с него:2045:

katerina27 30th January 2013 19:10

Lapiovra , повярвай ми,че последното нещо , за което ще се сетиш , когато си видиш новото носле , ще е за психотерапевти. Две седмици след операцията бързах да си покажа "придобивката" на приятелите.Тогава си бях направила кичури и всички ми казваха:"Абе има нещо различно в тебе, станала си по-хубава...аааа да имаш кичури".За мен разликата беше огромна, а никой не забеляза.По едно време даже се ядосвах - толкова мъки за нищо. И тогава срещнах един познат , който не бях виждала от доста време и той ми каза:"Много ти е хубав носа.Нов ли ти е??" Нямаш представа колко съм му се радвала.Най-накрая някой да забележи.

alaia 30th January 2013 21:53

Непрекъснато се оглеждам и виждам обаче,че има разлика в двата профила.Левия е по-къс,с по ясно изразена извивка за разлика от десния...
Момичета,имали ли сте същия проблем след операцията и след колко време започна да ви се променя нослето? Имам чувството и че колумелата е на нивото на ноздрите почти,а това не трябва да е така...дали след отоците ще се изрази по-ясно...вече почвам да се отчайвам :(

кукумицинка 30th January 2013 23:15

Цитирай:

Първоначално написано от alaia (Публикация 782100)
Непрекъснато се оглеждам и виждам обаче,че има разлика в двата профила.Левия е по-къс,с по ясно изразена извивка за разлика от десния...
Момичета,имали ли сте същия проблем след операцията и след колко време започна да ви се променя нослето? Имам чувството и че колумелата е на нивото на ноздрите почти,а това не трябва да е така...дали след отоците ще се изрази по-ясно...вече почвам да се отчайвам :(

В началото всеки ден изглеждаше различно - постоянно се променяше. А и при всеки отоците спадат с различна скорост. Топлина, алкохол и пр. също подуват. Още е много рано да преценяш дали имаш някаква асиметрия. Изчакай да минат няколко месеца.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.