Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

foggy 2nd November 2009 14:10

valq, на мен тази асиметрия ми е най-малкия проблем. Не ми харесва формата на носа.На консултацията с Йорданов не съм отваряла дума за нея, той сам предложи да я оправи. Май другите я забелязват повече от мен.
За сега клоня повече към Динев, но има още време да реша. Да, видях, че има недоволни от него, но ме впечатли че поне си поправя грешките. Дотук не прочетох за друг хирург който да го прави. Второ той наистина има виждане какво изглежда добре - аз отидох супер отчаяна при него, но той ме успокои - нагледно ми показа на фотошопа, че ако се махне гърбицата и носа ми се стесни малко в ноздрите ще изглежда много добре.(искрено се надявам, че същото може да го направи и в операционната.)

sibi 2nd November 2009 17:45

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
но ме впечатли че поне си поправя грешките.

По-скоро се ОПИТВА да си оправи грешките, но не особено успешно. А ако по твоя нос имаше такива грешки като по носа на Celtic например, не знам тогава как щеше да се чувстваш. Но ти си знаеш...

foggy 2nd November 2009 20:06

sibi не разбирам защо толкова толкова защитаваш Джамбазов. Ако Celtic разреши ще сложа снимка на нейния нос до снимка на моя. При нея е крив само върха, при мен е крив и върхът и основата.

sibi 2nd November 2009 20:27

Не си ме разбрала. Не защитавам никого. Просто се опитвам да те предпазя от голяма грешка. Очевидно е,че Динев не е добър в първичните ринопластики, камо ли във вторичните. И не се заблуждавай - на Celtic проблемът изобщо не е само във върха, има проблем и в гърба на носа. При Sis също го имаше проблемът с гърба . В крайна сметка сама ще си решиш, но много хубаво си помисли и проучи.

mi4ETO 6th November 2009 16:47

Здравеите на вси4ки,днес стават 2 седмици от операцията,вси4ко мина мн добре,ло6ото е пьрвите 2-3 дни,но отмина,даже asteras доиде след операцията да ме види,но бях о6те в реанимация:Мерсии,Крис,4ака м да се вьрне6 да излезем малко на по бира;Йорданов се справи мн добре,вси4ките ми приятели мн ме харесват,6егуват се,4е като говорят с мен и все едно е друг 4овек:),6те ка4а и снимки,целувки на вси4ки

diadora 6th November 2009 16:56

Давай снимки :D

valq 6th November 2009 17:14

mi4ETO, толкова много се радвам за теб! Щом ти си доволна- нищо друго няма значение! Все пак ще се радвам да видя снимчици! :roll:

Reginaaa 6th November 2009 19:00

mi4ETO честито носленце :girl_kiss2:

teodora39 6th November 2009 19:17

mi4ETO здравей. Страхотно се радвам за теб :3000: Нямам съмнения, че ще изглеждаш супер. Бъди щастлива :1203: :1203: :1203:

Celtic_dream1 6th November 2009 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
sibi не разбирам защо толкова толкова защитаваш Джамбазов.

Когато аз разглеждах форума, тайничко подозирах, че има някакъв замисъл тук да се рекламират определени доктори и да се очернят други, и затова реших да се доверя на "интуицията" си, стана ми симпатичен доктора и му се доверих. Но сега си давам сметка, че е трябвало да се доверя 1 към 1 на това, което е писано тук :cry:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.