Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Emma123 28th March 2013 00:52

Здравейте, момичета!
Искам да попитам трябва ли да си взимам придружител, понеже не съм от София и не искам да ангажирам никого :)

katalina443 28th March 2013 07:05

[QUOTE=hola;784706]При цялото ми уважение към Bibimibi (няма спор , че резултатът е чудесен) нейното носле е поредното доказателство , че българските пластични хирурзи и в частност д-р Йорданов не обичат да режат много. Каквато и да е била предварителната им уговорка , от носа й е "махната" в най-добрия случай 1/3 и след няколко месеца , когато отоците спаднат и носът придобие крайния си вид, ще ви се струва , че носът ви не е достатъчно малък и ще видите ,че съм права. :girl_haha:[/QUOTE



Hola ли си каква си нз ,но явно не можеш да четеш, тъй като момичето на няколко пъти написа, че не е искала малък нос....задръж си скапаното подигравателно мнение за себе си!!!!!!!

katalina443 28th March 2013 07:16

на мен Йорданов вчера ми махна гипска ....да носът ми не е миниатиюрен но все пак е много хубава форма.хубав връх,няма стърчащи ръбове не съм като пиги така че би трябвало това да се води една много успешна операция,,..все още имам отоцо ,но по натам ще кача снимки..а и да не забравяме че може би не всеки нос позволява скъсяването му до минимум...все пак е важно да не се нарушават и функциите му...аз съм доволна от моето носле....и мога да препоръчам този доктор....поне няма да ти остави свиреща дупка между преградите или стърчащ хрущял ...както някои други много по прехвалени хирурзи са направили...всеки има глава на раменете и нека сам прецени...успех от мен!!!

lapiovra 28th March 2013 07:37

Katalina, Bibimibi, благодаря за споделеното, на мен лично ми е много полезно, тъй като остават броени дни и до моята операция... Успокоихте ме :)

hola 28th March 2013 08:26

Katalina, благодаря ти , че отдели цял един пост на "скапаното ми мнение". И все пак имаше ли нужда от толкова удивителни накрая?! Все още нямаш ръбове, защото носът ти не се е калцирал , т.е костта не е зарастнала.Успех ти желая!

Bibimibi 28th March 2013 09:45

Момичета, не се ядосвайте, не се карайте. Нека не продължаваме традицията от 2010г. от когато в тази тема могат да се прочетат 5-10 страници с обиди и заяждания. Всеки има право да си изрази мнението, а и не забравяйте, че постовете са лишени от емоция и няма как да се долови реалния тон на казаното- бил той добронамерен или злобен.
Относно бъдещото развитие на носовете ни - голяма част си е до организъм. Можем само да се надяваме резултатът да става все по-добър. Това ви пожелавам аз - още по-прекрасни носове.

Emma123, аз бях напълно сама и се справих. Тук ти сама си преценяваш дали няма да ти е по-спокойно да има някой с теб. При мен идваха постоянно сестри, анестезиолози и т.н. да ме проверяват. Единствено ако си сама ти препоръчвам да си вземеш предварително повечко неща - прочети дългия ми пост, там съм написала всичко.

Аз да се похваля странично - вчера си издухах носа, макар да са минали само 2 седмици. Вече дишам по-нормално през него, дано не съм го окепазила нещо :D

Emma123 28th March 2013 14:06

Благодаря за отговора! :)

hola 28th March 2013 18:22

Калцирането не зависи от доктора.Там , където е чупена костта се получат леки ръбчета (издутинки), които в повечето случаи са незабележими, но се усещат на допир.

JEIDI 28th March 2013 21:11

ре
 
Hola,що ли ми приличаш на някой?

katalina443 28th March 2013 23:09

бла бла бла...някой каза ли нещо....някви мишки църкат :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.