Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Celtic_dream1 10th November 2009 13:27

Ay imah 4estta da vidq za posleden pat nosa na Mi4eto predi promianata, sega niamam tarpenie da vidia novoto nosle :D

A ina4e pak 6te si pitam kakav efekt ima tolkova prodaljitelna anestezia. A tova spored men doktora bi triabvalo da go kazva na konsultacia! :!:

PS sajaliavam za latinicata :(

teodora39 10th November 2009 13:38

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
teodora39, навсякъде можеш да порвериш за средната продължителност на ринопластиката, но ето един пример:
Procedure Length:1-2 Hours+
Duration of Results: Permanent"
Източник: http://www.psaf.com/proc_face.asp

Преди консултацията съм била при 4-ма хирурзи. Естествено, че зная, че операцията от два часа се класифицира като тежка. А за шест - да не говорим.
А следващият път, като ти се наложи пластика или друг вид операция, влез в Интернет, както сега си направила, сложи ръце на кръста под формата на буквата "Ф" пред хирурга, който ще те ремонтира, и му наври в лицето какво ти е казал чичко Гугъл по въпроса.
Ако е казал 30min, запъни се като магаре: "Докторе, ще ме оперираш 30min, защото така пише в нета. Ти нямаш думата. Sorry, Michael На 30-тата минута да съм излязла от упойката!"

teodora39 10th November 2009 13:47

Исках да кажа "преди операцията", а не "преди консултацията".

Днес е 10.11. От 20 години насам живеем в свободна държава и сме свободни да правим каквото искаме (в някакви граници, разбира се). В тази връзка не мога да намеря по-добър епитет за този сайт освен "тоталитарен" и "комунистически". Той (искрено се надявам) е единственият, в който човек е ЛИШЕН ОТ ПРАВОТО да си редактира сам собственото мнение.

Поздравявам Мичето. Представям си направо радостта ти. Когато се почувстваш готова за снимане, моля те пусни и на мен. Любопитството убива котката, но ще рискувам. Мечтая да те видя. :D

sibi 10th November 2009 13:51

:shock: Това хумор ли трябваше да бъде?
Естествено, че докторът решава какво, как и колко дълго да прави. Това не означава, че не можем да коментираме как би трябвало да бъде. И аз съм била 6 часа под пълна упойка и мога да направя сравнение във възстановяването.

si 10th November 2009 14:15

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Ходила съм при двама пластични хирурзи.


Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Преди консултацията съм била при 4-ма хирурзи.

:? :roll: :2014:

mi4ETO 10th November 2009 14:51

моми4ета,не знам защо толкова се страхувате 4е 6 4аса ще сте под упойка,при мен(да 4укна на дърво)няма абсолютно никакви страни4ни реакциии,в4ера на партито се с4упих да танцувам цяла нощ,прибрах се в 4,днес съм на работа до 6,и не 4увствам умора

emiko 10th November 2009 16:07

Винаги нещо може да се заплете и операцията да продължи повече от нормалното, но тук май става въпрос за практика :roll:

kristalina 10th November 2009 18:35

Лично аз,ако мога да избирам бих предпочела да съм 6 часа под опойка,но да знам,че всеки малък детайл по носът ми е изпипан перфектно и резултатът ще е страхотен,от колкото 1,5/както е при мен/,но си има още за доизкусуряване.
За носът на Теодора съм чувала от вас,че е страхотно изпипан,за съжаление не мога да го видя/както и другите носове/,щото съм тъпа и си натиснах някаква блокировка в snimka.bg ,докато си качвах снимки и сега не виждам изображенията там :x МНОГО МЕ Е ЯД :roll:

emiko 10th November 2009 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от kristalina
ако мога да избирам бих предпочела да съм 6 часа под опойка,но да знам,че всеки малък детайл по носът ми е изпипан перфектно

И аз така разсъждавам, но най-вероятно ще си плащаме за това някога :1246:аз си ги събрах моите 6 часа с три ринопластики

kristalina 10th November 2009 22:16

аз си ги събрах моите 6 часа с три ринопластики

Съжалявам,Емико-отвратително е това!Радвам се,че най-накрая,след 3 опита и толкова душевни терзания твоят проблем все пак се реши/да не чува Дявола де/и от ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ти пожелавам и след 5 и след 15 месеца,пък и след 15+години да не можеш да откриеш дори и дребен недостатък по новото ти носле!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.