Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

kerasaki 4th October 2010 15:32

Честито ново хубаво носле.Ето такъв профил съм си мечтала да имам винаги и сега ти завиждам :D Радвам се, че си доволна и се харесваш. Сега вече огледалото ще ти стане любимата мебел,а? :lol:

foggy 4th October 2010 21:19

Керасаки, благодаря ти. Надявам се да не се превърна в нарцис :D
надявам се скоро и ти да се похвалиш със същото настроение. Честна казано в деня преди операцията бях в такава нервна криза, че за малко да се откажа. Всички ме разубеждаваха, и аз започнах да си мисля - ами ако стане по-лошо. Но в крайна сметка се престраших - не исках всеки път като се погледна в огпедалото да се скапвам. Сега съм доволна, ако ще само заради дишането ми, коета сега е мн по-добре си струваше.

kerasaki 4th October 2010 23:37

Определено си е струвало и се радвам за теб,че не си се отказала.Ако станеш нарцис лошо няма, нали не вредиш на никого.Хубаво е човек да се обича и харесва.

BetsiBubz 6th October 2010 13:17

Днес бях на консултация и мина много добре,тоя човек е много готин,не е типичния шарлатанин,който само гледа как да ти вземе парите и да те претупа,обяснява си всичко,какви възможности има,може ли не може ли да стане това което искаш и т.н. Дори не поиска да ми запише час за изследвания и съответно за операция,преди да съм си помислила хубаво какво точно искам и ме прати вкъщи да си мисля :roll: .изобщо много добро впечатление ми направи,още утре ще отида за изследвания и в петък живот и здраве ще ме оперира !!! много съм доволна,наи накрая след 2 години излглежда че намерих моя човек !!!

Мариса 6th October 2010 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
Днес бях на консултация и мина много добре,тоя човек е много готин,не е типичния шарлатанин,който само гледа как да ти вземе парите и да те претупа,обяснява си всичко,какви възможности има,може ли не може ли да стане това което искаш и т.н. Дори не поиска да ми запише час за изследвания и съответно за операция,преди да съм си помислила хубаво какво точно искам и ме прати вкъщи да си мисля :roll: .изобщо много добро впечатление ми направи,още утре ще отида за изследвания и в петък живот и здраве ще ме оперира !!! много съм доволна,наи накрая след 2 години излглежда че намерих моя човек !!!

Евала и на теб,радвам се.Успех и само напред.Няма да сгрешиш,довери му се.:)

BetsiBubz 6th October 2010 19:27

Да да определено вдъхва доверие,много се радвам,че се свързах с него,да знаете хора,много помагате с този форум !!! Живот и здраве да ми не всичко и ще пусна снимки

BetsiBubz 9th October 2010 21:19

при мен нещата малко се объркаха,не можах да се оперирам в петък,остана за понеделник,а сега пък на всичко отгоре съм в цикъл !!! имате ли представа дали може да се оперирам по време на цикъл,защото от това което намерих като информация изглежда,че не !!! :( моля ви споделете ако сте имали подобен случай или знаете нещо по въпроса

kerasaki 9th October 2010 22:47

Няма проблеми, при мен така беше.Все пак доктора ти ще прецени :!:

Vera Slovic 9th October 2010 23:09

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
при мен нещата малко се объркаха,не можах да се оперирам в петък,остана за понеделник,а сега пък на всичко отгоре съм в цикъл !!! имате ли представа дали може да се оперирам по време на цикъл,защото от това което намерих като информация изглежда,че не !!! :( моля ви споделете ако сте имали подобен случай или знаете нещо по въпроса

BetsiBubz, моят съвет е да НЕ се оперираш по време на цикъл.

Когато си в цикъл, всяка рана кърви повече. Следователно по време на операцията ти ще се загубила повече кръв, ще си по-отпаднала след това, а е и твърде вероятно синките да са ти в по-голямо количество, а те спадат мноооого бавно, когато са големи, поврявай ми.
Ако наистина нямаш друга възможност, оперирай се. Ти си реши, но помоли доктора по-подробно да ти обясни какви са рисковете. Има доста доктори, които оперират по време на цикъл, а и когато се наложи - при спешните операции, никой не пита една полужива жена дали е в цикъл или не. Просто рискът е по-голям. Това, мисля, е достатъчен аргумент.

lqto 10th October 2010 00:04

Виждам, че всичките ми предишни постове са изтрити от администратора... :(
Предполагам е заради латиницата
Не разбирам защо е такъв проблем.
Аз живея в чужбина от много години и за съжаление не ползвам кирилица там и ми е много трудно сега, защото пиша доста бавно, но явно в този форум са прекалено строги в това отношение!

Както и да е... исках само отново да ви благодаря за подкрепата и поздравите! :)

Също искам да попитам дали пластините са ви се врязвали в отвора на ноздрите. При мен се получиха ранички на 4-тия ден. Сега ми е 8-ми и се чудя как ще ги махнат, след като имам ужасна болка и са се врязали. При докосване усещането е сякаш ми забиват игли в раната. :cry:
Поставям тампони със смрадлика, мажа с дефламол...но пак не минават...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.