Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

BetsiBubz 20th October 2010 11:06

оххх,1вия ред трябваше да е цитат от поста на лято,не знам защо не ми се получи :roll:

Ultra 20th October 2010 11:10

Благодаря ти, Марисабела! :) Опитвам се да мисля позитивно.

simphony 20th October 2010 13:22

я пак да повторим че нещо не разбах- в 21 век, века на новите технологии и квалификации операцията ви на носа да трае 5-6 часа. Абе хора за толкова време сърце присаждат, черен дроб и какво ли там още.

BetsiBubz 20th October 2010 13:36

да,сякакви чудеса правят хирурзите в днешно време,кои по-бързо,кои по-бавно и все пак пред 1ночасова операция,в която ми разбиват кокалите и затварят както им падне без дори да съберат носа,не знам,може би за да се вмести в стандартното време на една такава операция и това да си играят с мен 4 часа,за да изпипат и най-малкия детайл.....ами избирам 2рия вариант,пък ако ще и във 22 век да сме

i_ani 20th October 2010 14:41

:2009: Това не може да е истина :2009: :2009: ...как 5-6 часа под пълна упойка за един нос бе :?: :!: :!: :?: :2040:

Моята ринопластика започна в 13.00ч , а в 15.00 докторът е излязъл от операционната и е казал на мъжа ми, че всичко е минало успешно и съм ок.... с две думи 2 часа.

п.п. меко казано съм шокорина от горните постове и ако всичко това е истина , то бая цигари са имали време да изпушат :2002:

Мариса 20th October 2010 14:53

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
да,сякакви чудеса правят хирурзите в днешно време,кои по-бързо,кои по-бавно и все пак пред 1ночасова операция,в която ми разбиват кокалите и затварят както им падне без дори да съберат носа,не знам,може би за да се вмести в стандартното време на една такава операция и това да си играят с мен 4 часа,за да изпипат и най-малкия детайл.....ами избирам 2рия вариант,пък ако ще и във 22 век да сме


напълно съгласна с теб!

Мариса 20th October 2010 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
:2009: Това не може да е истина :2009: :2009: ...как 5-6 часа под пълна упойка за един нос бе :?: :!: :!: :?: :2040:

Моята ринопластика започна в 13.00ч , а в 15.00 докторът е излязъл от операционната и е казал на мъжа ми, че всичко е минало успешно и съм ок.... с две думи 2 часа.

п.п. меко казано съм шокорина от горните постове и ако всичко това е истина , то бая цигари са имали време да изпушат :2002:


Реоперациите са по-дълги и тежки.Моята трая само 3 часа мисля,но при някои по-тежки случаи,където се присажда,където се събират хрущяли,където може да се чупи и да се изправя преграда......,или удължава нос...всичко е индивидуално.

titi1 20th October 2010 17:53

Можеш ли да ми кажеш някой случай от тук, при който се е удължавал нос :roll: или да е присаждал хрущял от друга част на тялото
Или да ми посочиш доктор, който да го е правил това нещо, аз такъв лекар не знам...а много съм търсила.

Мариса 20th October 2010 18:02

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Можеш ли да ми кажеш някой случай от тук, при който се е удължавал нос :roll: или да е присаждал хрущял от друга част на тялото
Или да ми посочиш доктор, който да го е правил това нещо, аз такъв лекар не знам...а много съм търсила.


Йорданов е правил присаждане,но не помня на кои пациентки беше.
Удължаване също знам,че има такъв случай

titi1 20th October 2010 18:03

А от къде е присаждал?
Аз се съмнявам, че има такъв хирург в Бг :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.