Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

mar1n3la 24th October 2009 20:42

Който се е оперирал при него да дане малко инфо за цените какви са. Аз също съм чувала , че е много добър в тази област.

valq 26th October 2009 08:39

Аз съм чувала нещо от рода на Е1000, но си зависело от конкретния случай! Но това само съм го чувала- не съм се консултирала с него и не ми е казвал цена за моя случай!

asteras 26th October 2009 12:09

Доколкото знам, взима по 1000 лв., когато оперира в Іва градска. Докато тя беше в ремонт, знам, че е оперирал в Света София и там цените са били по-различни, но сега пак си е в Іва и цената пак е 1000 ЛВ. :)

teodora39 26th October 2009 12:56

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Celtic, ти пита ли доктора дали е правил други реконструкции? Защото е много важно да има опит точно в това. Много по-лесно е да се направи сполучлива първична ринопластика, отколкото да се оправят чуждите грешки.

Че нали Джамбазов беше най-добър във "вторичните" операции, т.е. да оправя омазванията на другите доктори? :1246:

teodora39 26th October 2009 13:03

Цитирай:

Първоначално написано от asteras
Доколкото знам, взима по 1000 лв., когато оперира в Іва градска. Докато тя беше в ремонт, знам, че е оперирал в Света София и там цените са били по-различни, но сега пак си е в Іва и цената пак е 1000 ЛВ. :)

Стига бе! Пак ли оперира в Първа градска? Ще му се обадя, да го питам. Ако е така - супер.

Валя, не знам от кого си чувала, но аз ти казах, че е 1000 евро. И не зависи от конкретен случай - твърда си беше цената.

sibi 26th October 2009 13:38

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Celtic, ти пита ли доктора дали е правил други реконструкции? Защото е много важно да има опит точно в това. Много по-лесно е да се направи сполучлива първична ринопластика, отколкото да се оправят чуждите грешки.

Че нали Джамбазов беше най-добър във "вторичните" операции, т.е. да оправя омазванията на другите доктори? :1246:

Някакво противоречие ли видя? Тук говоря за Йорданов, а не за Джамбазов. За Джамбазов е известно, че прави успешни корективни ринопластики.

valq 26th October 2009 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Валя, не знам от кого си чувала, но аз ти казах, че е 1000 евро. И не зависи от конкретен случай - твърда си беше цената.


От теб го знам, но ми го писа на лични и не бях сигурна, че няма да имаш нещо против да го напиша, затова не казах кой е източника ми! :wink: Но явно не съм разбрала за това, че цената е твърда! Това е много добра новина за по-тежките случаи! :cry:

Celtic_dream1 26th October 2009 18:44

Ейййй верно ли 1000 евро :shock: или лева??? Я уточнете, че има разлика!

teodora39 26th October 2009 19:59

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Някакво противоречие ли видя? Тук говоря за Йорданов, а не за Джамбазов. За Джамбазов е известно, че прави успешни корективни ринопластики.

Щом за някого е известно, че е успешен в реконструкциите, най-добре да се отиде при него, отколкото при някого, за когото не е известно. Има резон, нали?

teodora39 26th October 2009 20:12

[quote="valq"]
Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
От теб го знам, но ми го писа на лични и не бях сигурна, че няма да имаш нещо против да го напиша, затова не казах кой е източника ми! :wink: Но явно не съм разбрала за това, че цената е твърда! Това е много добра новина за по-тежките случаи! :cry:

Ами! За мен няма проблем да ме цитираш или говориш. Но си права да внимаваш, защото тук е пълно с болезнено раними и обидчиви хора. :wink:
Който е ходил последен при Йорданов, да каже има ли промяна в цената. Ние няма как да се уточним, стоейки си вкъщи въпреки, че и един е-мейл може да свърши работа.

Gerka_k 26th October 2009 20:58

asteras, много хубав нос, честито! :D Както казаха и преди не е бил зле, но сега е просто идеален и ти отива много! :2020:

Reginaaa 27th October 2009 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Ейййй верно ли 1000 евро :shock: или лева??? Я уточнете, че има разлика!

И аз това се чудя вече,когато бях на консултацията го питах горе-долу колко ще е но той ми каза ще бидим :2045: май е ако е в света Софиая е 1000Е,а в 1ва гратска си е 1000лв :D

foggy 1st November 2009 21:18

В четвъртък бях на консултация при него. Направи ми много добро впечатление, обяснява много подробно и ме успокои че при мен нещата са поправими. Е, предупреди ме, че втората ринопластика е много по-сложна от първата и няма 100 процента гаранция, че ще се получи. а самата операция ще е бая сложна - ще ми махне гърбицата, ще ми стесни ноздрите и ще ми удължи върха - ще вземе от преградата. Само че няма да ме оперира преди да е минала 1 година от първата ми операция :cry: (Явно при всеки лекар е различно - Динев каза 6 месеца)

sibi 1st November 2009 21:34

За 1 година върхът ти сам ще падне надолу, така че работата на доктора ще се облекчи :wink:

foggy 1st November 2009 22:15

да можеше и да порасне отново :wink:

teodora39 2nd November 2009 01:22

Цитирай:

Първоначално написано от Reginaaa
И аз това се чудя вече,когато бях на консултацията го питах горе-долу колко ще е но той ми каза ще бидим :2045: май е ако е в света Софиая е 1000Е,а в 1ва гратска си е 1000лв :D

Правилно ти е казал. "Св.София" е частна и там искат да остане нещичко и за тях.

valq 2nd November 2009 09:38

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
В четвъртък бях на консултация при него. Направи ми много добро впечатление, обяснява много подробно и ме успокои че при мен нещата са поправими. Е, предупреди ме, че втората ринопластика е много по-сложна от първата и няма 100 процента гаранция, че ще се получи. а самата операция ще е бая сложна - ще ми махне гърбицата, ще ми стесни ноздрите и ще ми удължи върха - ще вземе от преградата. Само че няма да ме оперира преди да е минала 1 година от първата ми операция :cry: (Явно при всеки лекар е различно - Динев каза 6 месеца)


foggy, радвам се, че си останала с добри впечатления! Но ти нали искаш само да ти падне връхчето надолу! Защо трябва да се стесняват ноздрите? А и на снимката не изглеждаше още да имаш гърбичка! Щото ако все още имаш и гърбичка- то Джамбазов какво е свършил? Но ми се струва много разумен срока, който ти е казал за повторна ринопластика. Ужасно дълъг, но достатъчен за да ти минат раните от предната операция и да може да се работи нормално за постигане на максимален резултат! Според мен, разбира се!
А каза ли ти цена? teodora39 каза, че той не правел фотошоп- ти сам трябвало да си занесеш някакви обработени снимки за да е наясно какво точно искаш. Така ли беше и при теб?

teodora39 2nd November 2009 12:03

Цитирай:

Първоначално написано от valq
А каза ли ти цена? teodora39 каза, че той не правел фотошоп- ти сам трябвало да си занесеш някакви обработени снимки за да е наясно какво точно искаш.

Здравейте
Не прави фотошоп, но снимките ги обработва на програмката в нета (беше пуснат линк към нея в една от темите) и изпраща по и-мейла това, което е сътворил.

foggy 2nd November 2009 12:39

valq, аз си носех мой вариант на фотошопа. И според мен това е най-добрия вариант за да се разберете какво точно искаш и той да ти каже дали може да се направи.
За цената - 1000 лв е в 1ва градска, а в Св. София е 1000 Е
При мен гърбицата е по-голяма от лявата половина, отделно от върха на носа е изрязано повече от дясно отколкото от ляво. В резултат носа ми изглежда крив.

valq 2nd November 2009 13:40

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Здравейте
Не прави фотошоп, но снимките ги обработва на програмката в нета (беше пуснат линк към нея в една от темите) и изпраща по и-мейла това, което е сътворил.


О, ясно! То за мен е все едно с каква програма се обарботват снимките! Най-важно е да се разберем добре с доктора какво точно искам!
foggy, всичко това което казваш не си личеше на снимките! Ужасно е, че се случва ваобще. За момента кой лекар ти допадна повече- Динев или Йорданов?

foggy 2nd November 2009 14:10

valq, на мен тази асиметрия ми е най-малкия проблем. Не ми харесва формата на носа.На консултацията с Йорданов не съм отваряла дума за нея, той сам предложи да я оправи. Май другите я забелязват повече от мен.
За сега клоня повече към Динев, но има още време да реша. Да, видях, че има недоволни от него, но ме впечатли че поне си поправя грешките. Дотук не прочетох за друг хирург който да го прави. Второ той наистина има виждане какво изглежда добре - аз отидох супер отчаяна при него, но той ме успокои - нагледно ми показа на фотошопа, че ако се махне гърбицата и носа ми се стесни малко в ноздрите ще изглежда много добре.(искрено се надявам, че същото може да го направи и в операционната.)

sibi 2nd November 2009 17:45

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
но ме впечатли че поне си поправя грешките.

По-скоро се ОПИТВА да си оправи грешките, но не особено успешно. А ако по твоя нос имаше такива грешки като по носа на Celtic например, не знам тогава как щеше да се чувстваш. Но ти си знаеш...

foggy 2nd November 2009 20:06

sibi не разбирам защо толкова толкова защитаваш Джамбазов. Ако Celtic разреши ще сложа снимка на нейния нос до снимка на моя. При нея е крив само върха, при мен е крив и върхът и основата.

sibi 2nd November 2009 20:27

Не си ме разбрала. Не защитавам никого. Просто се опитвам да те предпазя от голяма грешка. Очевидно е,че Динев не е добър в първичните ринопластики, камо ли във вторичните. И не се заблуждавай - на Celtic проблемът изобщо не е само във върха, има проблем и в гърба на носа. При Sis също го имаше проблемът с гърба . В крайна сметка сама ще си решиш, но много хубаво си помисли и проучи.

mi4ETO 6th November 2009 16:47

Здравеите на вси4ки,днес стават 2 седмици от операцията,вси4ко мина мн добре,ло6ото е пьрвите 2-3 дни,но отмина,даже asteras доиде след операцията да ме види,но бях о6те в реанимация:Мерсии,Крис,4ака м да се вьрне6 да излезем малко на по бира;Йорданов се справи мн добре,вси4ките ми приятели мн ме харесват,6егуват се,4е като говорят с мен и все едно е друг 4овек:),6те ка4а и снимки,целувки на вси4ки

diadora 6th November 2009 16:56

Давай снимки :D

valq 6th November 2009 17:14

mi4ETO, толкова много се радвам за теб! Щом ти си доволна- нищо друго няма значение! Все пак ще се радвам да видя снимчици! :roll:

Reginaaa 6th November 2009 19:00

mi4ETO честито носленце :girl_kiss2:

teodora39 6th November 2009 19:17

mi4ETO здравей. Страхотно се радвам за теб :3000: Нямам съмнения, че ще изглеждаш супер. Бъди щастлива :1203: :1203: :1203:

Celtic_dream1 6th November 2009 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
sibi не разбирам защо толкова толкова защитаваш Джамбазов.

Когато аз разглеждах форума, тайничко подозирах, че има някакъв замисъл тук да се рекламират определени доктори и да се очернят други, и затова реших да се доверя на "интуицията" си, стана ми симпатичен доктора и му се доверих. Но сега си давам сметка, че е трябвало да се доверя 1 към 1 на това, което е писано тук :cry:

Celtic_dream1 6th November 2009 21:16

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
Здравеите на вси4ки,днес стават 2 седмици от операцията,вси4ко мина мн добре,ло6ото е пьрвите 2-3 дни,но отмина,даже asteras доиде след операцията да ме види,но бях о6те в реанимация:Мерсии,Крис,4ака м да се вьрне6 да излезем малко на по бира;Йорданов се справи мн добре,вси4ките ми приятели мн ме харесват,6егуват се,4е като говорят с мен и все едно е друг 4овек:),6те ка4а и снимки,целувки на вси4ки

Честито нослеее!!! Вярно че минаха цели 2 седмици, откакто се засякохме :)) разказвай бързо как мина :D в първа градска ли беше или в Света София? Пускай снимки :D :D :2020:

emiko 6th November 2009 21:57

mi4ETO, честито и от мен :2020:

foggy 7th November 2009 08:40

mi4ETO честито и от мен :2020:

mi4ETO 9th November 2009 08:34

такаа...,бях в първа градска,толкова ме хвана страх преди операцията ,4е си мислех да се врътна и да забегна,вси4ко мина ок,операцията Йорданов ми е правил 6 4аса,майка ми горката е 6тяла да припадне от притеснение,след това ме вкараха в реанимация,4е такава ве4е им била практиката,леко ми се повдигна след упойката,2-3 пъти,и след това си ме върнаха в стаята.Най-гадното бе6е 2 ден-цялата се издух,все едно тир ми бе минал през лицето,и по4нах мн да се заду6авам,не знам при другите как е било,аз постоянно се давех,и извиках доктора да ми махгне тампоните 1 ден по-рано,това е накратко,на 7 ден ми махна превръзката,и ве4е си излизах по улиците

Celtic_dream1 9th November 2009 08:45

Ole miloto :( za6to celi 6 4asa :( vajnoto e sega da si dobre i da si dovolna
PS sorry za latinicata sega niama kak ina4e

si 9th November 2009 12:21

mi4ETO честито ново носле!
Много време е продължила операцията... :shock:
Важното е, че всичко е минало добре.

teodora39 9th November 2009 16:32

Цитирай:

Когато аз разглеждах форума, тайничко подозирах, че има някакъв замисъл тук да се рекламират определени доктори и да се очернят други
Съвсем явничко се рекламират определени доктори тук и много правилно си се ориентирала.
Това всички трябва да го имат предвид, защото не сме на пазар или фризьор.

Цитирай:

операцията Йорданов ми е правил 6 4аса,майка ми горката е 6тяла да припадне от притеснение
И моята операция беше 6 часа. Баща ми е пометнал 8 пъти през това време на чакане пред залата.
Между другото тази Кирилова, която горещо препоръчва Бенчев, твърди, че 6 часа под упойка могат да нанесат непоправими щети върху мозъка. Затова околните постоянно ми повтарят колко съм сбъркала с избора на хирург. Аз все се надявам тази щета върху мозъка да се прояви под формата на малко по-ранна старческа деменция и се шегувам с тях.
Значи има хора с две, три, пет операции, т.е. събира им се далеч повече от 6 часа под пълна анестезия. Какви последствия би могло да има това за организма, трябва да се пита специалист.

mi4ETO 9th November 2009 17:33

не,не мисля 4е е не6то толкова опасно,може би възстановяването е по -трудно,а Йорданов ги прави по дълги сега операциите,понеже американците ги правили също по- дълго,та както се казва-кога 6те ги стигнем американците:))))

sibi 9th November 2009 17:38

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
а Йорданов ги прави по дълги сега операциите,понеже американците ги правили също по- дълго

Това звучи нелепо :wink: Съжалявам, обаче продължителността на операцията зависи най-вече от опита на хирурга. Нормалната продължителност на ринопластиката е между 1 и 2 часа.

mi4ETO 9th November 2009 17:54

ами не знам сиби,може би се 6егува6е,както и teodora39 6те ти потвърди,той мн изпипва всеки детайл,и затова :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.