Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

valq 16th November 2009 09:43

Мда, мисля че е добре хората да споделят резултатите си, защото всички знаят какво притеснение е да избереш лекаря си, и колко са страшни тези няколко дни в които си с гипс и не знаеш какво има под него! Разбира се, всичко е по желание- никой не можем да принудим да го направи!

mi4ETO 16th November 2009 10:26

с удоволствие 6те ка4а снимки,просто нямам в момента комп в студ град,а само от работата,но тук няма как,между другото в петък като ходих да ми маха конците Йорданов,има6е едно моми4е,на което операцията май му е днес,сигурна съм,4е вси4ко 6те е ок,тя също бе6е мн заинтригувана и ме поразпита,но нямах мн време да й разкажа,не знам дали се включва тук,така че,изглежда мн други си правят операция,и не пишат нищо,поне тук!

Reginaaa 16th November 2009 18:08

как така утре аз разбрах,че и тази седмица няма да се извършват планирани операции

mi4ETO 17th November 2009 09:42

ами не знам,може и аз нещо да не съм доразбрала,но моми4ето си подготвяше някакви документи,и май й е повторна ринопластика

valq 18th November 2009 13:52

Понеже вече се появи тема за един провал на Джамбазов, и все по-страшно ми става да избирам хирург, отново се обръщам към тази тема и се надявам повече хора с опит да пишат в нея! Препрочетох я цялата отново ( 6 странички не са чак толкова много) и забелязах, че не знаем какво се случва в момента с foggy и Reginaaa. Момичета- пишете какво става! Друг хирург ли избрахте, кога ще се оперирате? Ако сте се отказали от Йорданов- защо? И говорили ли сте с някой хирург за това дали тези ... въпросните 6 часа пълна упойка са опасни и до колко!?

Celtic_dream1 20th November 2009 22:28

Валя, отиде ли на консултация при Йорданов? Какво ти каза? Пиши на лични ако предпочиташ... :)

teodora39 21st November 2009 02:53

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки. Който не е качвал снимки според мен изобщо не е знаел за форума и преди операцията, не всички хора проверяват тези неща в интернет. Примерно когато Астерас пусна снимки си спомням, че като каза кой я е оперирал, никой не беше чувал за Йорданов още, така че тя вероятно по друга линия се е насочила към него. Сега само от Мичето чакаме снимки, аз лично съм много нетърпелива да видя как се е получило :)

Астерас пусна снимки, защото освен моите имахте нахалството да искате и други и тя се принуди пусне някакви. Изобщо не смяташе да се занимава с парчетата от този форум.

Няма да повтарям по хиляда пъти какъв беше случаят. Джамбазов се о...ра на прегледа ми. Тези 30лв, които му дадох, са най-зле похарчените пари в живота ми.

Когато дойдох тук и разказах това-онова, всичките, които го обожествявате, ме изядохте като озверели бесни помияри.

Астерас беше надникнала във форума и прочела какво става. Свърза се с мен на лични и ми писа нещо от сорта "не се занимавай с тия .... от .... форум. Човекът за тази работа се казва Йорданов. Оперира там и там." Послушах я. Оперирах се. Благодарих й няколко пъти (абсолютно недостатъчно брой пъти!!!) по е-мейла за безценния съвет.

Оттук мога горещо да благодаря и на доктора, но се съмнявам, че си губи времето да следи мненията на разни недоносени, както редовно правят пловдивчани, например. От този форум освен тонове върховни глупости нищо друго не може да се научи. Капиш?

Е, да повтарям ли какво стана тогава или има още аб....ли, които не са разбрали?

И специално за теб, Селтик, ще повторя, защото не схващаш. Как ще чуете за някой друг доктор, като цяла България сега Джамбазов гледа?! :lol: Изумителни сте, драги ми участници в този форум! Да се смееш ли, да плачеш ли?! Давате ли си сметка колко Йордановци има в тази държава? Не? Ваш ГОЛЯМ проблем!

PS Цензурата е умишлена! :1351:

Celtic_dream1 21st November 2009 07:40

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Астерас пусна снимки, защото освен моите имахте нахалството да искате и други и тя се принуди пусне някакви. Изобщо не смяташе да се занимава с парчетата от този форум.

Астерас пусна снимки още много преди ти да се появиш на този форум, виж темата за Ринопластика в първа градска.

Никой не е твърдял. че хората са длъжни да пускат снимки, моля те чети внимателно.

teodora39 22nd November 2009 05:44

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Ринопластика в първа градска
Астерас пусна снимки още много преди ти да се появиш на този форум, виж темата за Ринопластика в първа градска.
Никой не е твърдял. че хората са длъжни да пускат снимки, моля те чети внимателно.

Тема със заглавие "Ринопластика в първа градска" не видях абсолютно никъде.

Има тема "Най-изгодно като цена в София", в която астерас не пуска снимки, а линк към сайта на Йорданов.

Цитирай:

Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки.
А това какво е? Да засегнеш хората, че не проявяват солидарност, ако не са пуснали снимки, и по този начин да провокираш чувството им за вина и да ги изманипулираш да пуснат. Не, на мене тия!

diadora 22nd November 2009 06:58

Не намерих снимки на Asteras :(

Celtic_dream1 22nd November 2009 09:06

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=asc&start=750
страница 31.
Астерас направи тема за операция в първа градска, но пусна снимките в тази тема.

Celtic_dream1 22nd November 2009 09:07

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...773&highlight=

Celtic_dream1 22nd November 2009 09:15

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки.

А това какво е? Да засегнеш хората, че не проявяват солидарност, ако не са пуснали снимки, и по този начин да провокираш чувството им за вина и да ги изманипулираш да пуснат. Не, на мене тия!

Уффф :roll: "би трябвало" = "най-вероятно" ама нали знаеш, едно и също нещо има различен смисъл според това, кой го чете... :? Това го писах като успокоение срещу една вълна дето се надигна, че никой не е качвал с нимки в темата за Йорданов, а не като натиск към оперираните към него да качват, щото били длъжни

Shеrry 26th November 2009 18:41

mi4ETO ще качиш ли скоро снимки. :2045: Май съм малко нахална,но нямам търпение. :lol:

mi4ETO 27th November 2009 08:14

да,при първа възможност,аз съм супер доволна от резултата,просто нямам думи за Йорданов,няма смисъл да го хваля пове4е,ще видите сами

emiko 27th November 2009 09:29

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
аз съм супер доволна от резултата

Това е най-важното!
И аз чакам с нетърпение снимчици от теб :2020:

valq 27th November 2009 09:43

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Валя, отиде ли на консултация при Йорданов? Какво ти каза? Пиши на лични ако предпочиташ... :)

Консултацията ми е днес. Най-вероятно ще пиша за нея чак в понеделник- но все пак имайте търпение! Не се притеснявам от нищо и ще напиша всичко, което си мисля в темата. Но ако ти искаш да ме питаш нещо лично- не се притеснявай да пишеш на лични! :wink:

valq 27th November 2009 09:45

mi4ETO, и аз умирам от лщбопитство да видя какво се е получило при теб! :oops: Въпреки ,че щом ти се харесваш, при това много, значи доктора си е свършил работата отлично!

Reason 27th November 2009 10:57

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
имахте нахалството да искате и други и тя се принуди пусне някакви. Изобщо не смяташе да се занимава с парчетата от този форум.

Значи това да поискаш снимки от една прекрасна ринопластика е нахалство, така ли? След като толкова много плюеш човек, който дори не те е докоснал и който смяташ за некадърник, не е ли по-добре с няколко перфектни ринопластики да покажеш на "групата на Шаро", че има и други освен него?


Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Джамбазов се о...ра на прегледа ми. Тези 30лв, които му дадох, са най-зле похарчените пари в живота ми.

Дай Боже и за напред Джамбазов да се осира на прегледите, а на операциите да не допуска повече слаби работи като на rapidol.

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Когато дойдох тук и разказах това-онова, всичките, които го обожествявате, ме изядохте като озверели бесни помияри.

Я .. може ли да разбера кои са тия "бесни помияри"?

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Астерас беше надникнала във форума и прочела какво става. Свърза се с мен на лични и ми писа нещо от сорта "не се занимавай с тия .... от .... форум. Човекът за тази работа се казва Йорданов. Оперира там и там." Послушах я. Оперирах се. Благодарих й няколко пъти (абсолютно недостатъчно брой пъти!!!) по е-мейла за безценния съвет.

Щом си се доверила на едно, едничко мнение и един, единствен резултат и си се оперирала при човек, за който нямаш почти никаква информация....не мислиш ли че ти си предубедена?Предубедена към Джамбазов?

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Оттук мога горещо да благодаря и на доктора, но се съмнявам, че си губи времето да следи мненията на разни недоносени, както редовно правят пловдивчани, например. От този форум освен тонове върховни глупости нищо друго не може да се научи. Капиш?

Абе... аз съм капиш!Ама не мислиш, че е глупаво да благодариш от форум на някой, на който си супер доволна?Иди си при човека, благодари си му, както сърцето ти, което всъщност го нямаш, си подсказва.Няма смисъл да ти четем глупостите!

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
... аб....ли...?

Това може ли да си го допишеш, че ми е любопино?

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
И специално за теб, Селтик, ще повторя, защото не схващаш. Как ще чуете за някой друг доктор, като цяла България сега Джамбазов гледа?! :lol: Изумителни сте, драги ми участници в този форум! Да се смееш ли, да плачеш ли?! Давате ли си сметка колко Йордановци има в тази държава? Не? Ваш ГОЛЯМ проблем!

Много лесно как!След операцията си е лесно да се напишат два реда, кога и как е направена и да се пуснат снимки преди и след.Това пък до сега е направено само от малцина, който не стигат и за пръстите на едната ми ръка!Може да ги има много "Йордановци", но къде ги?

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
PS Цензурата е умишлена! :1351:

Ква цензура бе?Пак се вкарваш в "некви" филми!

Нека има и други освен Джамбазов, бих се радвал, най-малкото защото човек трябва да има избор!А щом един човек има избор, тогава ще има и конкуренция между хирурзите!Като са достатъчно добри и след като човек няма да може да се ориентира от резултатите, ще започнат, други примамливи неща, като подобрени условия в клиниката, подобрено отношение на консултациите, безплатни консултации, ако щеш дори и безплатни посещения по домовете...
Лично за себе си 2-3 резултата не ме блазнят, а това че някои хора пишат тук, оперират се и после изчезват, ме вкарва в размисли дали пък нещо не се е объркало с операциите им.Всеки, дори и Емил Георгиев е способен на единични, добри пластики, но това не променя нещата, че си е един некадърник!

Теб ми е писнало да те чета, за това ми се ще да си комуникирам с други хора, оперирани при този хирург и бих ги помолил да споделят впечатленията си, да покажат снимки.Да не си мислиш, че ми е приятно да го има само Джамбазов?Еми, не ми е...Какво да направиш, обаче че другото е по-зле и от аматьор?

valq 30th November 2009 10:33

И така- в петък бях на консултация при Йорданов. Човека ми отдели цял час за да обсъдим какво не ми харесва на мен, какво не му харесва и на него и какво би могло да се поправи. Не знам от къде да започна, още повече и като прочетох на колко хора моя нос им е харесал ... ама както и да е. Имам няколко проблема, които на снимки трудно могат да се видят- имам проблем с дишането. Винаги съм си мислила (счупих си носа, когато бях на 4), че проблема идва от изкривена преграда. Преградата обаче не била толкова крива, че да води до толкова сериозен проблем- причината да не мода да дишам нормално е, че самата преграда била на криво. То аз като си вдигна главата нагоре и мога да я видя през едната ноздра. Освен това при операцията ми при Цветков е направено само премахване на гърбичка и може би защото носа ми е много широк в основата, отгоре костите не са затворени в момента- там аз усещам някакъв ръб и се чудех дали е нормално и дали се получава при всички и явно не. Освен това- едната ми ноздра е хлътнала на вътре- док каза, че се дължи на факта, че връзките между хрущяла на ноздрата и костта и носната преграда просто ги няма и това хрущялче един вид остава в нищото и затова увисва. По този въпрос Джамбазов ми каза, че при първото чупене хрущяла е хлътнал на вътре, а не е останал издут- така както трябва да бъде. Не знам кой от двамата е прав- често за себе си- надявам се да е Йорданов, защото при Джамбазов няма да се оперирам. И още нещо- пак преградата ми- тя свършва няколко милиметра по-рано т.е. ... мостчето между ноздрите- там където се прави разрез при отворения метод, това заедно с връхчето ми се държат само на хрущяла от едната ми ноздра. Освен това- проблема, който имам с "извивката ми"- док каза, че трябва да се попълни, защото ... то това не е извивка- за тези, които не са запознати- при повечето хора носа тръгва на пред някъде между веждите- при някой по-нагоре, при други по-надолу, но все някъде там. На мен Цветков това ми го направи да започва под очите- както при бебенцата. И на мен това определено не ми харесва- може да е въпрос на вкус, но аз мисля, че просто подобна визия не е естетически издържана. Все едно- радвам се, че с док сме на едно мнение по въпроса и той казва, че това трябва да се запълни с хрущял от ухо, или натрощен хрущял, обвит в жила. Не попитах само тази жила от къде ще вземе, но следващия път ще попитам.
Хареса ми човека. Прилича на човек, който би направил това, което пациента иска, а не това, което според него ще е по-красиво. Защото обсъждахме ъгъла между устната и носа и той каза, че този ъгъл трябвало да е тъп, но аз не искам да ми се вирне връхчето! Взе ми 30 лв. за консултацията, каза какви снимки трябва да си направя, каза, че ще рисуваме по снимките и ще си ЗАПИСВА какво сме се разбрали, за да не се получи някакво недоразумение.
Попитах го и за въпросните 6 часа- отговори ми точно така "Това не е животоспасяваща операция, че да бързам". Каза, че операцията продължава колкото е необходимо. Разликата от това дали си 2 часа или 6 часа под опойка била в периода в който излизаш от нея, макар, че и това било относително. Но просто ако не ми поняся опойката, ще се гърча и ще повръщам цяла ден, а не няколко часа. След това организма напълно абсорбирал веществата за определено време, разбира се, и не оставали никаки трайни последствия.
Направи ми впечатление още, че не тръгна да ми записва час, а ме изпрати да размислям. Явно не иска да го правя, ако не съм напълно сигурна, че го искам. А тези 30 лв. каза, че включват и бъдещите ми консултации при него!
Ами това е! Хареса ми човека. Моя приятел беше с мен и ми каза, че ако този лекар може да направи всичко това, което каза, ще бъда точно така, както аз искам! След това като се прибрах в къщи си танцувах! :oops: Наистина съм много доволна от консултацията! Дано и след операцията пак да ми се иска да танцувам!

emiko 30th November 2009 10:47

Цитирай:

Първоначално написано от valq
Дано и след операцията пак да ми се иска да танцувам!

Ей този момент ти го пожелавам от сърце и се надявам да е съвсем скоро :D :2003:

valq 30th November 2009 11:00

Багодаря ти, emiko! :2024:

foggy 30th November 2009 12:02

valq много се радвам че ти е допаднал доктора :) и аз ти пожелавам този път всичко да мине добре. Мойто впечатление от него е същото като твойто - след консулта и аз исках да танцувам. :D И на мен ми обясни всичко много подробно, около час а накрая дори не ми взе пари - каза, че за него важното е че е успял да ме успокои и че за него най- важното е доерието между лекаря и пациента.

valq 30th November 2009 12:26

А ти, foggy, реши ли при кой ще се оперираш?
Наистина доктора създава някакво усещане за спокойствие у пациента. Нали написах- и моя приятел беше очарован, а отстрани нещата са различни! Дано да може да направи всичко, което каза!

foggy 30th November 2009 12:35

при д-р Йорданов :) сега само трябва да се заредя с търпение до лятото.

valq 30th November 2009 12:51

:2043: И аз съм се спряла на него!

crazy lady 30th November 2009 13:31

Хора кажете нещо за цената на операцията. Аз го питах, но той така и не ми каза. А за мен е важно да знам все пак нали трябва да знам дали мога да си позволя или не. Последно 2000 лева или 1000 лева? И това за избора на болницата къде да те оперират ти ли избираш или той????Защото до колкото разбрах от това зависи цената на операцията.

titi1 30th November 2009 13:37

foggy на теб не започна ли леко да ти пада връхчето :roll:

valq 30th November 2009 14:01

Цитирай:

Първоначално написано от crazy lady
Хора кажете нещо за цената на операцията. Аз го питах, но той така и не ми каза. А за мен е важно да знам все пак нали трябва да знам дали мога да си позволя или не. Последно 2000 лева или 1000 лева? И това за избора на болницата къде да те оперират ти ли избираш или той????Защото до колкото разбрах от това зависи цената на операцията.


Ами ние не сме обсъждали цена за момента. Съвсем скоро ще отида пак при него със снимки и конкретни искания и тогава вече ще говорим за това. Надявам се да не са се променили много нещата и пак да е около 1000лв. За избора на болница- би трябвало ти да избираш, но това е моето мнение. А това, че си го попитала и не ти е казал не звучи много обнадеждаващо! :?

crazy lady 30th November 2009 14:14

Ами ние не сме обсъждали цена за момента. Съвсем скоро ще отида пак при него със снимки и конкретни искания и тогава вече ще говорим за това. Надявам се да не са се променили много нещата и пак да е около 1000лв. За избора на болница- би трябвало ти да избираш, но това е моето мнение. А това, че си го попитала и не ти е казал не звучи много обнадеждаващо! :?[/quote]
Какво искаш да кажеш с това "много обнадеждаващо", че ще ми каже по-голямата сума ли? Еми в такъв случай аз се отказвам, не за нещо друго просто нямам толкова пари.

Reason 30th November 2009 14:42

При една таква стъпа, парите би трябвало да са последното, за което трябва да мислиш, а и 1000 лв. мисля, че са най-ниската цена за подобна операция в момента.

valq 30th November 2009 15:18

Цитирай:

Първоначално написано от crazy lady
Какво искаш да кажеш с това "много обнадеждаващо", че ще ми каже по-голямата сума ли? Еми в такъв случай аз се отказвам, не за нещо друго просто нямам толкова пари.

Искам да кажа, че би направило много лошо впечатление, ако си измисля цената на момента, въпреки че би могло да я определя в зависимост от необходимите корекции! И това, че ти си го попитала и не ти е отговорил конкретно ... някака си ... не знам! Озадъчава ме! Чудя се защо го е направил!? Защото това не е нещо маловажно все пак! Хубаво е да се обсъди и то навреме, а не да се навиеш за нещо, а после да се окаже, че не можеш да си го позволиш!
Ако ходиш пак на консултация- попитай го и чакай докато не ти отговори конкретно. Вероятно би могло да се попита по тел, или e-mail. Но лично според мен е най-добре. А ако няма скоро да ходиш пак при него- аз като отида- ще го питам и ще пиша тук!

Reginaaa 8th December 2009 19:58

аз също го бях питала за цена и той нищо не ми каза . Каза ми само ще видим

Celtic_dream1 9th December 2009 12:31

Мичето съвсем изчезна... а до март месец има много време. Не знам за Йорданов, с това увъртане за цената не ми харесва, да видим като му дойде времето на мен какво ще ми каже

mi4ETO 9th December 2009 13:03

тук съм,просто нямам никакво време,от работа на лекции и обратно,ще се опитам скоро да кача снимки,нослето ми е супер,от време на време само се запушва,ами за цената-не знам какво да ви кажа-аз си зададох ребром въпроса и той веднага ми отговори,просто му казах да ми каже веднага,за да знам колко пари да си събера

Celtic_dream1 10th December 2009 15:04

Mi4e, izviniavai, ako veche si pisala, ama razkaji malko poveche, kak mina, kaza neshto che 6 chasa ti bila operaciata, ama imalo li e chupene, beshe li s plastini ili samo gips? vrahcheto i nozdrite ti promeniani li sa ili samo garbicata?

mi4ETO 11th December 2009 08:09

аз бях писала малко по-нагоре,но още веднъж-не съм сигурна дали операцията е продължила 6 часа,просто като се събудих,беше 3,а влязох в 9 сутринта за операция.всичко след това ми мина супер бързо,първите 2-3 дни мислех,че ще си умра, :) ,защото много се задушавах с храчки,това беше най-гадното,после се възстанових много бързо,даже на 3та седмица като ходих да ми махат конците,сестрите не ме познаха :lol: ,това е накратко

Countess 16th December 2009 09:26

Привет на всички.
Включвам се и аз в темата за д-р Йорданов :)
На 10-ти декември той ме оперира в св. София. Моя проблем беше и здравословен - имах искривена преграда и не дишах добре, така че съчетахме двете неща.
Все още не мога да кажа колко съм доволна от резултатите, защото самата аз не съм си видяла носа, който кротко се крие под малко гипс :)
В неделя д-ра ще ми махне гипса и пластините и тогава ако не е мн син и подут ще ви пратя снимки преди и след.
Това, което исках да добавя за него към всичко останало е доброто и професионално отношение, невероятния екип и въобще хората си свършиха много качествено работата откъм отношение към пациента.
Също искам да кажа, че носът ми не ме е болял дори 1 секунда... нямам никакви болки от секундата, в която излязох от упойката до сега. Започнах да дишам през носа на 3-тия ден след операцията и се чувствам доста добре (с изключение на гипса, които само ми се пречка общо взето :))

emiko 16th December 2009 09:36

Countess, сигурна съм, че под гипса се крие едно прекрасно носле :D
Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш :2020:

Countess 16th December 2009 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Countess, сигурна съм, че под гипса се крие едно прекрасно носле :D
Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш :2020:

Мерси :)
И аз вече нямам търпение да го махам тоя гипс... пазарих се като кифладжийка в понеделник да го няма, за да видя носа, но д-ра е непреклонен! :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.