Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Каспела, Пловдив (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6500)

maryana 13th May 2008 10:23

Каспела, Пловдив
 
Здравейте, всички от Пловдив или пътували до болница Каспела в Пловдив. В петък съм записала консултация с д- р Тонев в болница Каспела, но секретарката не можа да ми обясни как да стигна до там. Та, пристигам на автогарата. Мога ли да хвана някакъв автобус до болницата? Ако ползвам такси, на колко км е долу- горе болницата от автогарата? И някакъв ориентир в самата болница? Къде е кабинета на д- р Тонев- етаж, кабинет N?
Благодаря Ви!

steli_06 14th May 2008 16:45

Здравей!Ще се опитам да ти помогна,тъй като скоро бях там,пък и горе-долу познавам Пловдив.Значи-зависи на коя автогара ще пристигне автобусът ти;ако е на централна гара-супер!-много лесно се стига от там.Отиваш на спирката от другата страна на гарата и хващаш автобусN12,26 или 29.След 3 или 4 спирки(не помня колко :wink: )слизаш-това е спирката преди автобусът да завие вдясно по ул."Царевец".Тръгваш по ул."Царевец",но в обратната на авт.посока-наляво;пресичаш един жп прелез,после стигаш до ул."София" и тръгваш по нея надясно.Там ще видиш клиниката-една сива сграда;качваш се на 2-я етаж,кабинета му е N300,мисля.Ако имаш въпроси,можеш да ми звъннеш и по тел.(ще ти го пратя на лични).Успех!

sisiapostolova 14th May 2008 17:29

таксито от гарата до клиниката ще ти всеме 2 лв

maryana 14th May 2008 18:52

Благодаря
 
Благодаря и на двечките! И двете указания са ми страшно полезни.

steli_06 14th May 2008 20:18

Kaто се върнеш,пиши как е минало. :)

sisiapostolova 15th May 2008 11:21

мариана ти какво ще си правиш при тонев ?

danaq 16th May 2008 19:57

Re: Каспела, Пловдив
 
Цитирай:

Първоначално написано от maryana
Здравейте, всички от Пловдив или пътували до болница Каспела в Пловдив. В петък съм записала консултация с д- р Тонев в болница Каспела, но секретарката не можа да ми обясни как да стигна до там. Та, пристигам на автогарата. Мога ли да хвана някакъв автобус до болницата? Ако ползвам такси, на колко км е долу- горе болницата от автогарата? И някакъв ориентир в самата болница? Къде е кабинета на д- р Тонев- етаж, кабинет N?
Благодаря Ви!

само внимавай какво такси ще хванеш от автогарата,че има едно "голд чойс" 4 лв на км....веднаж се преебах...ама то от недоглеждане....като пообиколиш в уличките около автогарата виждаш и нормал таксита

diastemma 17th May 2008 08:11

Направо звънни на някое такси и си викни "от спирката срещу гарата до болница "Каспела" - ето ти номера : 080016117 (Елит такси), 080016665 (Елма такси), 080020142 (Пловдив такси) - може и от мобилен, номерата са безплатни.

steli_06 18th May 2008 20:03

И аз искам да питам нещо за Каспела,но за това какви са условията в стаите на клиниката-да кажем разполага ли всяка със самостоятелна баня и тоалетна,TV,колко легла са в една стая?Моля някой,който е бил там,да ме светне,защото след 1 седмица е моята операция и просто искам да съм запозната.Не че е супер важно,ама...

maryana 18th May 2008 20:08

Благодаря
 
Благодаря на всички! Точно заради това попитах, защото предния ден видях и във Варна таксита на такива цени (като голден чойз). И тъй като не знаех разстоянията, нито посоките, помолих тук за инструктаж:-)
А тя клиниката се оказа на пешеходно разстояние от гарата. Поне на връщане така го минах.
Само дето д- р Тонев се държеше все едно го мързи да работи. Шегувам се, естествено, отказа да ми направи исканите от мен процедури. Или по- точно, решихме да ги отложим с една година. Това беше изключително коректно, според мен. Можеше спокойно да ми направи исканата от мен липосукция, а догодина абдоминопластика. Човекът, обаче, каза, че няма смисъл, при абдоминопластиката тази сланинка ще я изхвърли, така или иначе.
Дори не искаше да ми вземе пари за консултацията. Защото нищо конкретно не сме говорили.
Та... такива са ми впечатленията от първата ми среща с д- р Тонев...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.