Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   По колко на месец?? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7443)

kotara4e 6th October 2008 13:44

По колко на месец??
 
Тъйййй...
не видях подобна тема и докато се чудех къде да я пусна, най-накрая избрах тук да е.

Та...по колко пари на месец харчите за себе си, в т.ч. козметици, фризьори, маникюр, обувки, дрехи, чанти, гримове, аксесоари и т.н. и т. н. Само за да изглеждате перфектно???

Divinemouse 6th October 2008 14:14

Колкото и да имам способна съм всичко да изхарча :girl_cry:
Болна съм на тази тема :lol:

gwendoline 6th October 2008 14:16

Re: По колко на месец??
 
Цитирай:

Първоначално написано от kotara4e
Тъйййй...
не видях подобна тема и докато се чудех къде да я пусна, най-накрая избрах тук да е.

Та...по колко пари на месец харчите за себе си, в т.ч. козметици, фризьори, маникюр, обувки, дрехи, чанти, гримове, аксесоари и т.н. и т. н. Само за да изглеждате перфектно???

Ауууу...мноо гаден въпрос... :2045: предпочитам нещо по-интимно да попиташ, отколкото това точно... :oops: Та по въпроса: карам предимно на прИмоции :girl_flirt: :2035:

kotara4e 6th October 2008 14:33

Re: По колко на месец??
 
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от kotara4e
Тъйййй...
не видях подобна тема и докато се чудех къде да я пусна, най-накрая избрах тук да е.

Та...по колко пари на месец харчите за себе си, в т.ч. козметици, фризьори, маникюр, обувки, дрехи, чанти, гримове, аксесоари и т.н. и т. н. Само за да изглеждате перфектно???

Ауууу...мноо гаден въпрос... :2045: предпочитам нещо по-интимно да попиташ, отколкото това точно... :oops: Та по въпроса: карам предимно на прИмоции :girl_flirt: :2035:

Хахах, не бе..мисълта ми беше.., че навсякъде се "тръби", че за да има един мъж хубава жена до себе си, то се изисква също толкова финансова поддръжка и за красивата жена, колкото и за скъпа кола, та по този ред на мисли, дали някой си е смятал " поддръжката" :2038:, верно, че звучи гадно, ама той и животът си е низ от гадни и хубави моменти :2034:

misheto7 6th October 2008 15:25

То има ли смятане това :lol: Аз лично не смея да ги смятам ,че не ми се мисли.Да кажем ,че харча колкото е необходимо /според мен де/.Ако питам половинката според него повечето неща са излишни.Е оня ден ходих по магазините и се чуваме по телефона след което се провежда следния разговор:
-Какво правиш?
-Обикалям по магазините и си купих яке и няколко панталона?
От другата страна на телефона смях.Викам що се смееш бе ,нямам панталони за есента и си купувам ,а той ми отговаря -Да бе да знам ти винаги си купуваш само неща от първа необходимост :lol:

И да ти кажа ,на някой жени подръжката е по -скъпа и от на колите :lol:

gwendoline 6th October 2008 15:27

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7

И да ти кажа ,на някой жени подръжката е по -скъпа и от на колите :lol:

:2055: Лошо ли им е...? :2054:

kotara4e 6th October 2008 15:27

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
То има ли смятане това :lol: Аз лично не смея да ги смятам ,че не ми се мисли.Да кажем ,че харча колкото е необходимо /според мен де/.Ако питам половинката според него повечето неща са излишни.Е оня ден ходих по магазините и се чуваме по телефона след което се провежда следния разговор:
-Какво правиш?
-Обикалям по магазините и си купих яке и няколко панталона?
От другата страна на телефона смях.Викам що се смееш бе ,нямам панталони за есента и си купувам ,а той ми отговаря -Да бе да знам ти винаги си купуваш само неща от първа необходимост :lol:

И да ти кажа ,на някой жени подръжката е по -скъпа и от на колите :lol:

да да, то е ясно, да не влизаме в подробности, особено с обувките - тебе те знаем:))))4 чифта месечно:)))

misheto7 6th October 2008 15:32

Цитирай:

Първоначално написано от kotara4e
да да, то е ясно, да не влизаме в подробности, особено с обувките - тебе те знаем:))))4 чифта месечно:)))

:girl_haha: Не ме издавай сега. :girl_haha:

Тоя месец дето мина бяха само 2 :roll:

Divinemouse 6th October 2008 15:34

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
То има ли смятане това :lol: Аз лично не смея да ги смятам ,че не ми се мисли.Да кажем ,че харча колкото е необходимо /според мен де/.Ако питам половинката според него повечето неща са излишни.Е оня ден ходих по магазините и се чуваме по телефона след което се провежда следния разговор:
-Какво правиш?
-Обикалям по магазините и си купих яке и няколко панталона?
От другата страна на телефона смях.Викам що се смееш бе ,нямам панталони за есента и си купувам ,а той ми отговаря -Да бе да знам ти винаги си купуваш само неща от първа необходимост :lol:

И да ти кажа ,на някой жени подръжката е по -скъпа и от на колите :lol:


Ау същия разговор беше във събота и при мен ----хахахах само моя ми каза Да не си купуваш само дънки че имаш за 10 години напред :lol:
Баща ми скоро ми каза :
Абе дъще ти си метнала един апартамент на гърба :lol:
Май наистина жената е по скъпа от кола :lol:

Patety 6th October 2008 15:38

Ами различно - предполагам,че между 50 и 80% от заплатата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.