Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали от Николай Георгиев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11256)

Мариса 25th October 2010 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от Adelini
Айде айде, ти сама каза че Стоянов ти е казал че ще ти оправи асиметрията на гърдите, а тя си остана и в началото не беше много доволна от факта, но като осъзна че си го имала и преди, прие факта.
После за имплантите, той ти обеща софт тъч, а се оказаха, с кохезивен гел, което не е фатално, много е хубаво, но пак беше излъгана....така че аре да спрем да обвиняваме НГ. Ти го обвини в 100000 поста, но не ти стигат явно и продължаваш!!!!! Айде осъзнай се малко :!:


Щеше,ако му бях занесла снимки преди първата си мамопластика,говорим за големината.Иначе двете със всеки изминал ден се изравняват,както каза и една потребителка да не прибързвам с заключения,че са пресни :wink:

Незнам колко не са софт тъч,ама са си меки.Както казах в един пост не е важно дали са софт тъч или друг.Важното е,че са толкова скоро след операцията са като истински. :P
Не обвинявам никой,споделям факти :wink: и ще продължавам.

gigi848 19th November 2010 15:06

mnogo me naplashite
 
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri

Мариса 19th November 2010 15:36

Re: mnogo me naplashite
 
Цитирай:

Първоначално написано от gigi848
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri

Преценката си е лично твоя,не разчитай някой да те навива .Аз лично не съм доволна от него,но няма да ти кажа недей,защото пък има доовлни от него.Успех :wink:

gigi848 19th November 2010 15:46

Re: mnogo me naplashite
 
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от gigi848
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri

Преценката си е лично твоя,не разчитай някой да те навива .Аз лично не съм доволна от него,но няма да ти кажа недей,защото пък има доовлни от него.Успех :wink:

Blagodarja ti mnogo z aotgovora....znam izcjalo moe reshenie si e..trqbva dosta da pomislja:)

Pone moje li da mi kajesh sled operacijata dosta li bolki imashe?

Мариса 19th November 2010 15:50

аз бях като труп,но повечето жени не ги е боляло толкова много :wink:

Екатерина Проданова 19th November 2010 22:27

всичко е индивидуално.аз бях оперирана в 6 вечерта а в 9 сутринта тръгнах да си търся обувки по магагазините.виж липосукцията болеше ужааасно много.

evelinastankova 17th January 2011 18:33

Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.

ЛИСКУ 17th January 2011 19:24

Доста неприятно. Ако изчетеш форума, ще видиш, че повечето отиват за корекции при Стоянов или Тепавичарова.
Аз по интуиция препоръчвам жената.

evelinastankova 17th January 2011 19:42

Сега съм решила да отида при Евстатиев и след прегледа ще мисля дали да не посетя още някой!!!

Мариса 18th January 2011 06:29

Цитирай:

Първоначално написано от evelinastankova
Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.

Все пак с право съм му измислила прякор ХИЕНАТА.Заслужава си го.
А самочувствието му е напълно непокрито!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.