Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали от Николай Георгиев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11256)

silvyM 6th October 2010 16:25

Пострадали от Николай Георгиев
 
НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ЛЕКАР НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ , ЗАРАДИ НЕГО СЪМ ЗАВИНАГИ ОБЕЗОБРАЗЕНА.След 4 повтарям 4 реоперации, гърдите ми имат вид на пълни с вода торби, а бяха страхотни преди просто ги исках малко по-големи.Момичета време е да спрем да се доверяваме на рекламните кампании.Кога българките ще разберат, че като някой лекар го покажат по "телевизора" не означава , че е най-добрия, а че просто си е платил да участва в предаването.....

Просто за информация дала съм 15000 лева досега, това са три кредита, който не знам как ще изплатя, всичките ми пари отидоха на вятъра, защото се доверих от коментарите тук на определени хора , които явно са един и то самия лекар НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ.

В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ЩЕ ПОДАМ СЪДЕБЕН ИСК СРЕЩУ НЕГО, ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ СПИРА Е ТОВА ЧЕ ДАДОХ ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ , НО ЗНАЕТЕ ЛИ НЕ ТОЙ Е ВИНОВЕН А АЗ ЗАЩОТО МУ СЕ ДОВЕРИХ.

silvyM 6th October 2010 16:29

Направих отделна тема, защото вярвам, че хората са много, повярвайте ми следя много отблизо този лекар откакто ме ОБЕЗОБРАЗИ и мога да ви кажа, че вече сме се събрали доста хора.


ВАЖНО!!! Ще помоля многобройните профили създанени от ДР. Николай Георгиев за да го рекламират да не пишат тук.

Mama.Mia 6th October 2010 22:56

silvyM, мисля, че разбирам недоволството ти и насъбраните отрицателни емоции към доктора. Аз лично не съм оперирана при него. Но все пак има и много пациентки доволни от него. То и при всички хирурзи е така - едва ли има някой който да е със 100% доволни пациентки. Аз друго искам да те питам - ти пишеш, че 4 пъти си се оперирала при Н.Г. :idea:
Е, 4 операции ли ти трябваха, за да разбереш, че Н.Г. не е твоят хирург :?: Не си се харесала след първата операция, ами значи отиваш при друг, който да поправи стореното от Н.Г., а не още 3 пъти да се връщаш при него - надявайки се на какво? На чудо, че сaм ще си поправи калпавата работа ли? И едва ли си "обезобразена". Сигурна съм, че в каквото и положение да са гърдите ти, има оправия. Късмет ти желая!

Мариса 7th October 2010 05:08

и на мен така ми изглежда....не 1,не2,не 3,а 4 пъти.....без коментар :?

Piny 7th October 2010 07:59

за "любителките" на реопeрациите трябва да споменем, че всяка нова интервенция крие по-голям риск от предишната
Така че, не е сигурно дали друг хирург би постигнал задоволителни резултати.
Силви, на теб какъв ти е бил проблемът след първата операция?

Glesanka 7th October 2010 17:02

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
за "любителките" на реопeрациите трябва да споменем, че всяка нова интервенция крие по-голям риск от предишната

Любителки на реоперациите няма, има ПРИНУДЕНИ да правят реоперации. Когато резултатът от жадуваната операция, за която на всичкото отгоре си платил и немалка сума пари, е незадоволителен или на дай си Боже трагичен, и вместо с коригиран проблем, се сдобиваш с куп нови проблеми и комплекси, какво друго ти остава освен да отидеш на следваща операция :roll: :?: :?: :?:

А това, че някой ходи 4 пъти при един и същи хирург, също до известна степен го разбирам - надеждата умира последна. Много често човек вярва повече на външния свят, отколкото на себе си. Да не виним момичето, че никой не е застрахован от подобно нещо :evil: . Аз пък имам четири операции до тука при трима различни лекари - и какво от това - все още краят му не се вижда, предстоят ми поне още две операции. Писна ми :girl_cry2: .

Piny 7th October 2010 17:27

именно затова съм сложила "любителки" в кавички!
Въпреки това е вярно, че всяка реопарация крие все по-голям риск и все по-малък шанс за достигане на искания резултат!

ЛИСКУ 7th October 2010 17:48

Добре, а какво точно се случи? Защо се наложиха 4 операции?
Нека Силви обясни... :(

hahavoto_galence 8th October 2010 23:04

Съберете се и го осъдете! Не бива да се допуска подобно нещо! Аз се чудя как спят спокойно тези хора знейки, че са ограбили и обезобразили някого?! Поначало тяхната професия е да помагат. Най–важното правило в медицината е "Не вреди!"
Успех на теб и другите момичета с подобна съдба!

nikoleta.a.a 12th October 2010 21:33

И да не е толкова лош резултата представете си този човек да коригира лице,---..... ОБЕЗОБРАЗИЛ е момичето, платила е и не е получила желания резултат, а ако беше лицето пак ли щяхте да кажете, че не е обезобразяване..... :o СЪД!!!

emiko 13th October 2010 08:04

Днес всеки може да напише каквото си поиска в интернет пространството, така че аз не вярвам и на една дума на въпросната потребителка. За мен това си е чиста нелоялна конкуренция :idea: :!:

Ако случаят беше истински, това момиче нямаше да се появи тук единствено, за да разхвърля един и същ пост в 10 теми. Ако, както тя твърди, мненията в този форум са повлияли за избора й на хирург, което ще рече, че го следи, щеше да знае как се пишат мнения, които да не прозвучат като антиреклама.
Лично мое мнение :idea:

Galina-kaka G 13th October 2010 08:23

...
 
Да. И би я интересувало какво е мненението на другите съфорумци и евентуално на отговори на техните въпроси. Ако е искала да предпази някого, щеше да разкаже подробности.

Мариса 13th October 2010 16:11

аз пък й вярвам,защот има десетки обезобразени от него,които ходят в един бюти център,където и аз.Николай георгиев заслужава съд.
Как бихте се почувствали да се сдобиете с кофти цици за 4000 вро и крива уста за 800 евро,хм?
А ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПАКОСТИ НА ЛИЦЕТО,КАК ЩЕ ИЗЛЕЗНЕТЕ ОТ ВАС И ВОДИТЕ НОРМАЛЕН ЖИВОТ???
еМИКО С ТВОЕТО НЕДОВЕРИЕ СИ ВЕЧЕ АДСКИ БАНАЛНА,БЯГАЙ В ТЕМАТА НА ДЖАМБАЗОВ-ТЯ ТИ Е ЛЮБИМА

Екатерина Проданова 24th October 2010 18:16

що за глупости.имам 3 интервенции при него.възхитена съм от професионализма ми.той ме оправи след несполучлива операция при бояджиев.препоръчвам с две ръце.това е лекаря на който бих се доверила винаги.при него се правиха и приятелките ми.

Мариса 24th October 2010 21:25

Цитирай:

Първоначално написано от Екатерина Проданова
що за глупости.имам 3 интервенции при него.възхитена съм от професионализма ми.той ме оправи след несполучлива операция при бояджиев.препоръчвам с две ръце.това е лекаря на който бих се доверила винаги.при него се правиха и приятелките ми.


ако ще и 100 да имаш,това променя ли фактите за пострадалите от неговите ръце?

diana1977 25th October 2010 15:03

Разберете Момичета от всички пластични хирурзи в БГа и не само Винаги ще има много доволни и такива които не са така че...То и за други неща е така,но жалко е че тук става въпрос освен за много пари а и най важното за здравето и визията,защото много често след такива интервенции се получават и усложнения. Но в крайна сметка повечето от нас тук прибягват до тези корекции и промени по свое желание.За съжаление всичко си крие своите рискове освен от неудовлетворен резултат,както и от усложнения.Така че нека всяка която се е замислила на такава пластична интервенция да се замисли дали това и е толкова наложително или е просто каприз,защо определено тук във форума има доста такива момичета.

Мариса 25th October 2010 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от diana1977
много често след такива интервенции се получават и усложнения. Но в крайна сметка повечето от нас тук прибягват до тези корекции и промени по свое желание.За съжаление всичко си крие своите рискове освен от неудовлетворен резултат,както и от усложнения.

С тази разлика,че същия не те е преупредил,че може да се сдобиеш с криви,неподбрани добре импланти тип визия гърбави цици...също така,че може да се сдобиеш с крива уста и сраствания,за които да се оправдае,че проблемът е в пациента.Това спорд теб нормално ли е??

diana1977 25th October 2010 15:15

независимо че при последната си операция съм негова пациентка,и определено съм доволна не го защитавам.Но както пишеш ти от Стоянов не си доволна така че твоя случай е индивидуален.

Мариса 25th October 2010 15:29

Цитирай:

Първоначално написано от diana1977
независимо че при последната си операция съм негова пациентка,и определено съм доволна не го защитавам.Но както пишеш ти от Стоянов не си доволна така че твоя случай е индивидуален.

Кой каза,че не съм доволна?Ако не беше той щях да си ходя с кривата уста и кривите гърди.И той не казва като георгиев аз мога,казва има вероятност от това,това.Обяснява и се държи реалистично :wink:

Adelini 25th October 2010 16:05

Айде айде, ти сама каза че Стоянов ти е казал че ще ти оправи асиметрията на гърдите, а тя си остана и в началото не беше много доволна от факта, но като осъзна че си го имала и преди, прие факта.
После за имплантите, той ти обеща софт тъч, а се оказаха, с кохезивен гел, което не е фатално, много е хубаво, но пак беше излъгана....така че аре да спрем да обвиняваме НГ. Ти го обвини в 100000 поста, но не ти стигат явно и продължаваш!!!!! Айде осъзнай се малко :!:

Мариса 25th October 2010 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от Adelini
Айде айде, ти сама каза че Стоянов ти е казал че ще ти оправи асиметрията на гърдите, а тя си остана и в началото не беше много доволна от факта, но като осъзна че си го имала и преди, прие факта.
После за имплантите, той ти обеща софт тъч, а се оказаха, с кохезивен гел, което не е фатално, много е хубаво, но пак беше излъгана....така че аре да спрем да обвиняваме НГ. Ти го обвини в 100000 поста, но не ти стигат явно и продължаваш!!!!! Айде осъзнай се малко :!:


Щеше,ако му бях занесла снимки преди първата си мамопластика,говорим за големината.Иначе двете със всеки изминал ден се изравняват,както каза и една потребителка да не прибързвам с заключения,че са пресни :wink:

Незнам колко не са софт тъч,ама са си меки.Както казах в един пост не е важно дали са софт тъч или друг.Важното е,че са толкова скоро след операцията са като истински. :P
Не обвинявам никой,споделям факти :wink: и ще продължавам.

gigi848 19th November 2010 15:06

mnogo me naplashite
 
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri

Мариса 19th November 2010 15:36

Re: mnogo me naplashite
 
Цитирай:

Първоначално написано от gigi848
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri

Преценката си е лично твоя,не разчитай някой да те навива .Аз лично не съм доволна от него,но няма да ти кажа недей,защото пък има доовлни от него.Успех :wink:

gigi848 19th November 2010 15:46

Re: mnogo me naplashite
 
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от gigi848
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri

Преценката си е лично твоя,не разчитай някой да те навива .Аз лично не съм доволна от него,но няма да ти кажа недей,защото пък има доовлни от него.Успех :wink:

Blagodarja ti mnogo z aotgovora....znam izcjalo moe reshenie si e..trqbva dosta da pomislja:)

Pone moje li da mi kajesh sled operacijata dosta li bolki imashe?

Мариса 19th November 2010 15:50

аз бях като труп,но повечето жени не ги е боляло толкова много :wink:

Екатерина Проданова 19th November 2010 22:27

всичко е индивидуално.аз бях оперирана в 6 вечерта а в 9 сутринта тръгнах да си търся обувки по магагазините.виж липосукцията болеше ужааасно много.

evelinastankova 17th January 2011 18:33

Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.

ЛИСКУ 17th January 2011 19:24

Доста неприятно. Ако изчетеш форума, ще видиш, че повечето отиват за корекции при Стоянов или Тепавичарова.
Аз по интуиция препоръчвам жената.

evelinastankova 17th January 2011 19:42

Сега съм решила да отида при Евстатиев и след прегледа ще мисля дали да не посетя още някой!!!

Мариса 18th January 2011 06:29

Цитирай:

Първоначално написано от evelinastankova
Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.

Все пак с право съм му измислила прякор ХИЕНАТА.Заслужава си го.
А самочувствието му е напълно непокрито!

evelinastankova 18th January 2011 09:53

Напълно си права. Една приятелка вчера е била при него с друго момиче, което е искало да си слага имплантанти, но след срещата и двете повече няма да стъпят в клиниката му. Дори приятелката ми смята да предприеме по сериозни действия срещу него. И аз след прегледа ще се присъединя към нея.

bilian4o 3rd March 2011 13:46

Дами,всички имате право!
А и имате право да ходите и да си правите операции при когото искате,никой не ни кара на сила.Избора изцяло е в нашите ръце,просто трябва повече да се чете да се ходи на консултации преди да се пристъпи към клъцни срежи.
С импланти съм от 2 г и половина,не им се втелявам.Правени са при Н.Г,не го защитавам ,но и не го обвинявам за нищо.Харесвам си ги,до тук без проблем си ги нося,дано и за напред.Но Н.Г не ми е звъннал и ме е бутнал в клиниката му,сама си отидох,избрах си и си платих.
Има една приказка....Кой каквото си направи друг не може да му го направи!

bilian4o 3rd March 2011 13:46

Дами,всички имате право!
А и имате право да ходите и да си правите операции при когото искате,никой не ни кара на сила.Избора изцяло е в нашите ръце,просто трябва повече да се чете да се ходи на консултации преди да се пристъпи към клъцни срежи.
С импланти съм от 2 г и половина,не им се втелявам.Правени са при Н.Г,не го защитавам ,но и не го обвинявам за нищо.Харесвам си ги,до тук без проблем си ги нося,дано и за напред.Но Н.Г не ми е звъннал и ме е бутнал в клиниката му,сама си отидох,избрах си и си платих.
Има една приказка....Кой каквото си направи друг не може да му го направи!

petiarad 3rd March 2011 15:04

Ами и аз съм на същото мнение, защото първо се излъгах и отидох при Тонев....и после Н.Георгиев му оправи грозотиите.Сега се харесвам и се чувствам добре.. :wink:

petiarad 3rd March 2011 15:04

Ами и аз съм на същото мнение, защото първо се излъгах и отидох при Тонев....и после Н.Георгиев му оправи грозотиите.Сега се харесвам и се чувствам добре.. :wink:

Мариса 5th March 2011 07:23

Цитирай:

Първоначално написано от bilian4o
Има една приказка....Кой каквото си направи друг не може да му го направи!

да бе,аз съм си виновна,че съм се доверила точно на него..сигурно пак аз съм виновна,че той се дъни,сигурно пак аз съм виновна и за другите му нескопосани грешки...извинявай :lol:

Мариса 5th March 2011 07:26

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
Ами и аз съм на същото мнение, защото първо се излъгах и отидох при Тонев....и после Н.Георгиев му оправи грозотиите.Сега се харесвам и се чувствам добре.. :wink:

А много хора са се излъгали и са отишли при георгиев,а ги е оправя друг,който разбира повече;)

petiarad 5th March 2011 11:36

Не знам миличка, но аз съм точно противоположен случай. Благодарна съм на Георгиев за това ,че най-накрая си имам това което съм искала.

Divinemouse 5th March 2011 11:36

Цитирай:

Първоначално написано от bilian4o
АКой каквото си направи друг не може да му го направи!

:shock: Едва ли ние сами сме си виновни за реоперации и несполучливи резултати...Няма гаранция при никой и никаква... :?
По вжно е да се избере дктора с по малко корекции..

petiarad 5th March 2011 11:39

:2003: Томи


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.