Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   За хапчетата "Захир" и мнението ви за тях!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6423)

Lucyko 4th May 2008 01:14

За хапчетата "Захир" и мнението ви за тях!!!
 
Здравейте момичета :pinkglasses:
Чета този форум от година можеби ,но реших и аз да се включа най накрая в него :girl_dance:
Та от два дни ползвам тези хапчета дето рекламират "Захир" и понеже е нещо ново и ми се искаше да чуя дали има и други като мен и дали има мнения по темата и реших че това е моя момент в които да се покажа вече,а не само тайно да чета :popcorn_girl:
Искам да споделя с вас ,че от вчера някак си апетита ми е силно подтиснат и количеството което допреди дни омитах... от вчера ме затруднява много :1228:
Хубавото на този продукт е че в него има 600мг Л-карнетин ,което е много добре / аз съм активно спортуващ човек,цял живот трениращ/ и знам добрия му ефект ,а именно - стопяване на мазнинките и превръщането им в енергия /причината заради който избрах именно този "Захир"/ иначе съм скептично настроена към тези отслабващи хапчета които са заляли пазара.
Килцата който искам да сваля са 4-5 и при мен ще е трудничко,защото имам повечко мускулчета отколото сланинки ...
Идеята ми е ... дали си въобразявам или има и други доволни???
:2035:
Много съм развълнувана че вече си имам и аз регистрация :2018:
На всички борещи се с нахално лепналите се килца, успех :good_luck:
[/b]

tsvety 4th May 2008 13:25

Това име "Захир" звучи като захар... Да не са сладки, т.е. подсладители, т.е. да заместват захарта. Гледах рекламата по вестниците, но името ме възпира да ги търся или пробвам, защото на нищо не слагам захар, освен на баниците, които нека на месец два.
Как са на вкус?

Lucyko 4th May 2008 13:39

:2016: каква захар???
Името е ЗАХИР и няма нищо общо с подладители или подобни неща.
Няма вкус тъй като са капусли ,как може нещо което е за отслабване според теб да съдържа захар??? :2009:
Ето ти и съставките му ....

1. L-Carnitine - 600mg.
2. Extr. Betulae
/Екстракт от листа на бреза/ - 200mg.
3. Extr. Camellia sinensis
/Екстракт от Зелен чай -съдържание на полифеноли 90%/ - 100mg.
4. Chrom/Biolgically active/ - 100mmg.

А ето и къде може да прочетеш повече
http://zahir2007.com/index.html

Но честно ,ти ме разби с този въпрос :1202:
Как може да съдиш за нещо по името му? След като си гледала рекламата,трябваше да обърнеш внимане на това което казват и за състава му.
Успех завбъдеще!!!

Lucyko 6th May 2008 01:56

Хей момичета ,наистина ли няма някой като мен.... :2045: с който да коментираме тия хапчоци???
Да ви кажа наистина не ми се яде ама нещо килограмите ми не падат толкова бързо колкото си мислех... не ям по цял ден,само сутрин малко кисело мляко с сол ,че сега това ми е най-вкусно и солетки /че аз съм по соленките неща ,сладко не ме изкушава/ ама не си мислете някакво кой знае какво количество... и като се прибера вечер пак така... ама все си седя 56кг. :girl_hysteric:
По принцип трябва да ходя на фитнес малко ,че това ми е и в работата.. ама нали знаете... мързела е велика работа и честно казано,аз най-добре я правя :twisted:
Охххх.... :go_to_sleep:
Дано някой пише...

Engel 6th May 2008 09:44

Re: За хапчетата "Захир" и мнението ви за тях!!!
 
Цитирай:

Първоначално написано от Lucyko
Килцата който искам да сваля са 4-5 и при мен ще е трудничко,защото имам повечко мускулчета отколото сланинки ...

Мускулите тежат повече от мазнинката. Не гледай кантара, а гледай огледалото. В твоят случай цифрите нямат значение :wink: Момиче ще те пляскам как може да ядеш по 2 кисели млека за цял ден и да искаш да свалиш!?!?? Пък и сили за фитнес да имаш :1202: Стегни се, защото ще припаднеш някъде от глад. Погледни в другата тема там ти писах :2043:

Lucyko 6th May 2008 13:04

Благодаря ти Engel за това което ми написа :2043:
Да ти кажа и аз не съм разумен пример за отслабване ,защото тези кила който свалих така бързо бяха по повод и след това... такова ядене му хварлих че... и никакъв фитнес :2001: това беше откомври... и пак се чудя как съм качила само 4 след такова набиване!!!
Иначе млеката не са 2 ,а е само едно :2045:
Не се чуствам зле ,но по принцип съм с ниско кръвно и ...няма да се очудя някой ден да направя номера с прилошаването!!!
Но да кажа пък че наистина не ми се яде :( и съм си в тонус ,но при мен това с тонуса е на друга основа хаха
Иначе си права за мускулите и мазнинките... точно за това изглеждам с по едри бедра ,а на горе съм много добре / нямам дънки ,които да са ми добре на бедрата и да ми стават на дупето и талята...все преправям :( /
Та от там искам да сваля ,но всички знаем че сваляме първо от там кадето не ни трябва! :2011: Ама това е!

maroon 6th May 2008 13:42

според мен, ако не тренираш, с този л-карнитин вътре - ефект няма да има дори и да е добра добавката :)

Lucyko 6th May 2008 15:37

Цитирай:

според мен, ако не тренираш, с този л-карнитин вътре - ефект няма да има дори и да е добра добавката Smile
Да,така е :) права си ,затова взех точно този проукт.
Тренирам ,но по почивните дни.... и въздуха ми се движи бавно :girl_hysteric:

VASILENA 7th May 2008 09:03

за захира
 
лично на мен не ми понесе добре, но майка ми се чувстваше отлично с него, за това за мен бяха процедурите, а за нея - захира

MILI 7th May 2008 09:59

Цитирай:

А ето и къде може да прочетеш повече
http://zahir2007.com/index.html
Няма цени и колко капсула са в опаковка? :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.