Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Ноктопластика с гел или удължител с гел ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1364)

zvetooooo 25th April 2006 12:24

Ноктопластика с гел или удължител с гел ?
 
Някой има ли информация относно ноктопластиката с гел или удължител с гел- вреди ли на ноктите, къде бих могла да си направя и каква е цената?

vessi_77 25th April 2006 13:18

Аз съм си слагала само гел,който се изпича с лампа и с него ноктите растат.Трябва да се подменя на около 3 седмици.Като спреш да си слагаш- ноктите ти са неравни,но се възстановяват след 1 мес.
Чувала съм ,че след ноктопластика възстановяването е по-дълго!
Струваше ми 30лв-10нокътя

zvetooooo 25th April 2006 14:08

Проблема е, че си ядях ноктите и сега са много чупливи и меки. Искам да си направя такава ноктопластика или нещо друго, за да може да не ми се счупят ноктите и да мине достатъчно време, за да залепнат за кожата ми. Това няма да стане за месец , но все пак ...... Страх ме е обаче, че след като си махна гела ноктите ми ще бъдат изтощени и за това се чудя дали все пак те дишат и растат нормално. С една дума не искам съвсем да ги скапя!
Можете ли да ми кажете някой салон където правят такъв тип ноктопластика?

zvetooooo 25th April 2006 14:11

Цитирай:

Първоначално написано от vessi_77
Аз съм си слагала само гел,който се изпича с лампа и с него ноктите растат.Трябва да се подменя на около 3 седмици.Като спреш да си слагаш- ноктите ти са неравни,но се възстановяват след 1 мес.
Чувала съм ,че след ноктопластика възстановяването е по-дълго!
Струваше ми 30лв-10нокътя

Доволна ли си от тоя гел и как го поддържаше? :roll:

leidi_77 25th April 2006 14:51

Правих си ноктопластика миналата година - пълна трагедия. Още в деня на поправката ми падаше по някой нокат. След като ги свалих, положението беше много отчайващо. Ноктите ми се деляха на две, станаха много меки и чупливи. Чула съм че с гел е по-безвредно и аз изчаквам още малко да се пооправят моите и ще пробвам с гел. Все пак ръката изглежда много по красиво с хубав маникюр :wink:

megs 25th April 2006 16:10

Аз съм с ноктопластика вече близо година и съм доволна - с гел съм, преди да я сложа ноктите ми бяха в много лошо състояние, а сега като ми падне някой нокът от пластиката отдолу се подава съвсем здрав нокът. Ходя на около 2 седмици, но може да се ходи и по-рядко. Първоначално ми струваше 40 лв. - по 4 лв. на нокът.
Това е от мен, ако някой има въпроси да пита :wink:

Brown`Sugar 25th April 2006 18:25

искате да кажете че след ноктопластиката ноктите стават по здрави :shock:

Chujdata 25th April 2006 19:27

А може ли някой да ми каже добра "ноктопластичка" във Варна?

estrella 25th April 2006 20:48

Ноктите не са чупливи и меки, защото си ги ядяла, просто са си такива.
На такива като теб и мен просто не ни е писано да имаме дълъг и красив маникюр, но и къси добре поддържани нокти също са много сладурски.

Ако искаш да си помогнеш, не прави никакви ноктопластики и неща, защото това няма да ти заздрави ноктите. Ако имаш бал или нещо такова- да, ама ина4е...

И можеш да про4етеш това:

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=2&id=2903


:wink:

vessi_77 25th April 2006 21:10

Цитирай:

Първоначално написано от zvetooooo
Цитирай:

Първоначално написано от vessi_77
Аз съм си слагала само гел,който се изпича с лампа и с него ноктите растат.Трябва да се подменя на около 3 седмици.Като спреш да си слагаш- ноктите ти са неравни,но се възстановяват след 1 мес.
Чувала съм ,че след ноктопластика възстановяването е по-дълго!
Струваше ми 30лв-10нокътя

Доволна ли си от тоя гел и как го поддържаше? :roll:

Доволна съм-ноктите са твърди и гладки.Ходех на 2-3 седмици да подменят гела или ако на някой нокът гела е наранен преждевременно.Но в един момент ми писна нещо.
Сега ползвам един стик на Мавала-като фулмастер е.Слага се преди лака.От него ноктите ми се заздравиха и най-важното-спряха да се цепят! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.