Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Малки слабости (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2241)

Olivia 20th August 2006 19:47

Малки слабости
 
Напоследък се замислям колко много малки слабости имаме ние жените. :1246: Не вярвам да съществува жена, която да няма такива. Моите са малко, но за сметка на това доста ме влудяват. И ако някой все още се чуди за какво по дяволите говоря, ще ви кажа. Говоря за слабости относно материалните придобивки. Моята най-голяма слабост са обувките и чантите. Умирам за тях и видя ли някое готино моделче, волята ми се изпарява и докато се усетя вече се прибирам с нов чифт обувчици,(или някое готино малко чанте) :1242: които в повечето случаи или не обувам, или ги слагам веднъж и потъват в забрава из кутиите(а чантичките ми събират прах в килера),и накрая все с едни и същи си ходя :1252: Не съм броила колко чифта са, но не са никак малко. :roll: Най-интересното е, че аз не нося обувки на ток(просто с ток вървя като спъната,изтръпват ми краката..абе с две думи токчетата ме ''убиват"), но те са ми най-голямата слабост. :1246: Особено онези малки, сладки и нежни сандалки с множество каишчици и висок ток, които изглеждат толкова секси на женския крак... И независимо от това, че никога не ги обувам, броят им се увеличава с доста голяма скорост
Споделете вашите малки слабости, ще ми бъде интересно да разбера има ли и други луди гъби като мен :girl_haha:

леля мичИ 20th August 2006 21:07

Аз имам любима марка дрехи DIESEL , въртя , суча и все натам ме тегли... Прибирам се правя мили очички на мъжа ми :girl_flirt: и... се връщам в магазина.....

go6o 20th August 2006 21:48

Поне жена ми е така
Винаги казва "ама аз няма какво да облека"
А примерно има едни гардероб дрехи
Женски му работи

pyceHka 20th August 2006 22:05

аз бях казала в една друга тема, че съм луда на тема гримове и дрънкулки!!! имам цял шкаф само с козметика, все се заглеждам по някой гланц или сенки. случвало се е да ме издърпват от магазин, защото щях да забърша един супер сладък нюанс сенки за 20 кинта :) пък сами разбирате, че сенките хич не са евтини за ученичка като мен :)

Bai BoRKo 20th August 2006 22:57

Мене пък Пума много ме кефи нз. що и ретро стила на Адидас там с листото сещате се

Astela 21st August 2006 08:52

Отново се присъединявам към любителките на чанти и обувки.Аз също като Olivia имам няколко чифта,които не съм обувала дори,но пък им се радвам само като ги гледам.Иначе умирам за високи токове.Обожавам ги и се чувствам страхотно,когато сам на висок ток.А за ботуши няма да говоря-те просто са ми мания.Друга слабост са ми часовниците и бижутата,най-вече златните и тези с камъни,както и големите,тежки или пък по семпли гердани.И да не подмина и парфюмите.Луда съм по ароматите.Обожавам кожата ми да ухае.

invisible 21st August 2006 09:10

И аз да не остана по назад....обувки, обувки и пак обувки вече нямам къде да ги държа :1242: на тема парфюми съм също луда и обожавам перли :)

lori 21st August 2006 09:36

Ей значи не съм само аз... Това, че си падам по обувки, чанти, бижута, козметики, не е лошо само по себе си, но става така, че купувам нещо и после изобщо не го нося или ползвам... Миналата година си купих страшно готин потник и познайте - това лято съм го носила само веднъж. :shock: Просто си нося нещата, които са ми удобни и любими, а на новите най-често само им се радвам в къщи колкото и идиотски да звучи... :shock: За козметика и гримове се получава нещо подобно и вече съм се заканила на себе си, че няма да купувам неща, които не са ми наложителни и които знам, че ще ползвам със сигурност. Все пак имат срок на годност, а обувките не (или поне не толкова кратък)... Обожавам бижутата, но тях поне си ги нося всичките като всеки ден слагам различни. :lol: :lol:

Magikka 21st August 2006 10:24

аз пък имам невероятна слабост към обеци....просто като видя в някой магазин и почвам да си харесвам висящи, дълги, къси, с камъчета, без камъчета и изобщо за това нямам дупки на ушите, че ще се разоря....

Chujdata 21st August 2006 11:57

Бельоооо :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.