Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 13th March 2013 15:22

Турски хирурзи
 
То се е видяло, че форума вече има нужда от такава тема.

Вчера ми беше консултацията при Мухамет Дилбер.

Общо взето ми прекърши надеждите за малък, сладък, перфектен нос. И го направи с усмивка.

Хареса ми, че е доста честен и директен. Но в същото време е много любезн, отзивчив, разбран и усмихнат. Държа ме 1 час, рисува, обяснава, прави схеми и направи фотошоп. Аз много харесах фотошопа, но той ми каза, че ще работи за този нос, но не гарантира, че носът ми ще реагира правилно.. :-D

Предвид, че ще ми е 4-та, Дилбер обясни, че с всяка следваща, % на успеваемост спада с 20%, което означава, че след тази оп, мога да се надявам на 60% подобрение на сегашното състояние. Каза, че всеки % над тези 60% би бил екстра, но не е гарантиран.

Също така като голям минус отчете изключително дебелата ми кожа на носа. До колкото разбрах само мъже е правил с такава кожа.. :wink: Каза, че в този случай не може да се постигне фин нос, просто дебелината на кожата би скривала девинициата на тъканите под нея.

Подчерта, че ми е доста дълъг носът (правеше някакви шеги като имитираше Пинокио.. което ми се стори забвано не знам защо, принципно на всеки друг бих скочила на веждите :-D ). Но фактът, че 3ма хирурзи преди него не са успели да го скъсят, го кара да се съмнява, че има причина носът да не може да бъде скъсен. Идеше ми да му кажа, че си няма идея колко некадърни хирурзи има в България, така че е много вероятно причина да няма. Но си замълчах. (Дала съм обет за минимализиране на нагативизма си).

Като цяло разбрах, че ми е сложен носът. Знам от Бънито точно, че най-трудното е да се прибере към лицето много изпъкнал нос. НО!! Е факт, че най-фрапантните случаи на скъсяване на носове, точно съм виждала Дилбер да прави. Което ме кара да мисля, че ако той не успее да скъси носът ми... Най-веротно в предишния си живот съм лъгала, лъгала, лъгала.....


Това са мн малка част. Вчера като гледах снимки се изумих... Викам си, моя нищо особено не е, човека с такива тежки, ама тежки носове се е справял перфектно... Но не! Каза ми ако бях първа оп при него, тогава да... Пита защо не съм дошла при него първо, аз казах, че най-вероятно е бил ученик по време на първата ми. Засмя се, когато жената с мен му преведи кога ми е била първата, което ме кара да мисля, че съм била права... ;)

Oompa Loompa 13th March 2013 16:59

Eха много хубави резултати, ама като гледам и носовете не са били чак толкова трудни и няма нито един пациент с месест нос... Искаше ми се да видя как се справя и с месести носове и тогава да го обявя за магьосник :)

Нелке твоя нос не е дълъг просто носа ти между очите ти е по нисък и от там изглежда че е по дълъг ... Погледни на някои снимки как носовете им са доста високи между очите и сравни с твоя. От там идва и проблема с прибирането към лицето. По лесно се прибира когато носа между очите е по висок.

Rabiosa 13th March 2013 17:16

E Нели, не мога да повярвам... викам си да си хвърля един душ и ще направя една тема за ринопластика в Турция. Тъкмо сядам и какво да видя....:D :D :D Това, което Сюзън казва е много вярно между другото...

Нелка 13th March 2013 17:33

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 783941)
Eха много хубави резултати, ама като гледам и носовете не са били чак толкова трудни и няма нито един пациент с месест нос... Искаше ми се да видя как се справя и с месести носове и тогава да го обявя за магьосник :)

В никакъв случай и под никакви обстоятелства не обявявам никой за магьосник! Вече! ;)
Даже има няколко супер сладки негови носове, вирнати, чиято колумела все пак излиза по-отчетливо. Което мн ме притесни. На негов нос не изглежда никак зле, но мен ме загложди дали ще може моята да прибере хубаво! Защото най-голямата ми болка носи названието "коумела"! :(

Има и месести носове. И ги прави супер тесни, ако кожата предрасполага, разбира се..
Във турския форум има много снимки на негови носове, там се запалих аз. Лощото е, че иска регистрация.
Тъпото е, че във ФБ страницата му няма много снимки:
http://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber/photos

Той ми показа страшно много. На хора , с по-дебела кожа, като мен.. разбира се тези фини резултати не са възможни. Каза ми го категорично и в прав текст. Няма да стане съпер тънък. Подготви ме за леко топчест връх.

Права си за основата - Джамбазов маха там някаква несъществуваща гърбица, за това ми е ниска в сравнение с експлозията на хрущяли, която следва по дължината на носа...

Обещах си да говоря с любов и нежност за носа си, но се провалям до този момент...

Нелка 13th March 2013 17:34

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 783944)
E Нели, не мога да повярвам... викам си да си хвърля един душ и ще направя една тема за ринопластика в Турция. Тъкмо сядам и какво да видя....:D :D :D Това, което Сюзън казва е много вярно между другото...

АХахах, и на мн под душа ми дойде тази идея.. :-D

Rabiosa 13th March 2013 17:51

И все пак има момичета, които не са запознати. Нека да кажем, че става въпрос за този турски форум- http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi-f475/
Тук има много информация за всички хирурзи в Турция, така че ако има някой, който разбира езика може да помогне и на нас. Най-добри се очертават Емре Илхан, Мухамет Дилбер и разбира се Якуп Авшар (но той е доста скъп, заради техниката, с която работи). Мухамет Дилбер взима около $6000 за ревизии. Емре Илхан- 12000ТЛ за първа ревизия, 13000ТЛ за втора и 14000 за трета ревизия. Ако отиваш за първа операция- около 6800-7000ТЛ. При нужда от присаждане на материал Мухамет Дилбер работи със замразени хрущяли, а Емре Илхан взима от реброто.

Rabiosa 13th March 2013 17:58

Оуууу и забравих да спомена светилото- Др. Онур Ерол. Ама там вече става дума за много много пари.

Нелка 13th March 2013 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 783950)
Оуууу и забравих да спомена светилото- Др. Онур Ерол. Ама там вече става дума за много много пари.

Този сега го чувам!

Защо е светило и колко пари иска?
ЛИнк?

Rabiosa 13th March 2013 18:27

Защото оперира звездите в Турзия и не само. Стана много нашумял в чужбина с метода си на ринопластика- Turkish Delight го е кръстил :D Преди години той оперира и манекенката, залята с киселина от гаджето си май- http://www.kanalturk.com.tr/haber-de...si-haberi.aspx
Цените са доста високи- преди две години ми каза 12 000 долара, но от тогава се вдигнаха цените при всички хирурзи, та нищо чудно да е ударил вече 20 000 долара за ревизии.

rimi 15th March 2013 09:36

Моята операция ще е на 1 април при др. Авшар само се надявам да не съм сбъркала с избора си и всичко да мине както трябва и най важното да съм доволна от резултата. След операцията ще пиша да ви кажа какво е положението и обезателно ще изпратя снимки. Аз сега имам 2 снимки които те ми изпратиха как ще ми изглежда носа но незнам как да ви ги покажа те са ми в абв пощата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.